MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Vreme tunjavo...duva vetar....poluoblačno,valjda će da se prolepša uskoro......

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kisa i hladno zadnjih sat do dva...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I danas oblacno i hladno al kise za sad nema

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Swony, hvala na informacijama. :rolleyes: O ovoj kući se baš malo pisalo a sve sam prelistala i pročitala. A higijena u apartmanima kako ti se čini? Da li menjaju posteljine i peškire?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su cene pica i klope u Giromaniji i koliko kosta pice (za lezaljke) u kaficima levo i desno od Giromanije? Da vidimo da li su poskupeli od prosle godine.:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Swony, hvala na informacijama. :rolleyes: O ovoj kući se baš malo pisalo a sve sam prelistala i pročitala. A higijena u apartmanima kako ti se čini? Da li menjaju posteljine i peškire?

Posteljinu jednom, za pesire se ne secam, mislim i njih u 6 dana (posto koristim svoje).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo par odgovora

1. U giromaniji stare cene. Giros i suvlaki po 2,5, a konzerva koka kole je valjda 1,2 il 1,3. 

2. Napisao sam i na drugoj temi. Bankomati u nikitiju rade i ima para, sve deluje normalno, al  na pumpi Sel ne primaju kartice! Ima obavestenje i prvo vas pitaju dal imate kes. U radnjama deluje normalno ima svega. I u metamorfozosu.

3. Vreme vec danima promenljivo ponekad s kisom.

4. U nikitiju i metamorfozisu 50 odsto manje srba nego pre dve godine.

Mi smo u blue dolphinu ako nesto nekog interesuje nek pita

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako Grci reaguju na krizu, tj, da li ima manje grckih turista i vikendasa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao svima da li nekog ima u Divinis apartmanima... kakva je situacija_

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posteljinu jednom, za pesire se ne secam, mislim i njih u 6 dana (posto koristim svoje).

Hvala ti puno na informacijama!!! :rolleyes: 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u Castriju i svi gosti su naši..tj Srbija i Bih...bili smo i do drugara u hotelu Atena palace ,hotel pun i ima dosta naših.Išli juče do Nikitija na giros isto dosta naših...po meni ih ima poprilično,a putem i oko lidla naših tabli takođe ima puno.Što se tiče plaćanja juče je Grk platio karticom u lidlu.Vreme danas super ali već za sutra najavljuju......loše.Možda omanu.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako Grci reaguju na krizu, tj, da li ima manje grckih turista i vikendasa?

proslog vikenda je u nikitiju i okolini bilo puno grka. U giromaniji samo grci i srbi. Na prvi pogled nema nervoze al samo o tome pricaju. Nije svejedno. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I bez obzira na misljenja drugih ostajem pri stavu da je sad duplo manje srba nego 2013. Kriza al kod nas. Ima srba samo mnogo manje, a vise bugara i rumuna. Pre dve godine je strafta u nikitiju bila kao knez mihailova a putevi na sitoniji kao gazela il brankov most.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, drago mi je da situacija nije toliko alarmantna kao sto nama ovde predstavljaju i sto cemo letovati u Grckoj. E sad pitanje, da li u Nikitiju moze da se nadje smestaj na bum, tj po dolasku, u avgustu mesecu? I naravno u kom delu je najbolje gledati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine je bilo problematicno naci smestaj u avgustu. Ove ce verovatno biti drugacije, mnogi ce odustati, ako ne nasi, onda turisti iz ostalih zemalja. Plus proslih godina je bilo i dosta Grka  koji oko praznika (15.avgust) pohrle na more. Kako ce biti ove godine, to niko sa sigurnoscu ne moze da ti kaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka