MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Stigli u nikiti vreme je ok voda je pretopla,smesteni u stefania lyx smestaj je ok sve je novo posudje ima pribor takodje plaza blizu do centra jos nismo isli pa ne znam razdaljinu.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelim vam lep provod ,lepo vreme i toplo more. Postavite  neku sliku za nas koji jos ne krecemo (mi za 13 dana).:shok::gamer1: Da li ste isli preko Makedonije i kako ste prosli na granicama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigli u nikiti vreme je ok voda je pretopla,smesteni u stefania lyx smestaj je ok sve je novo posudje ima pribor takodje plaza blizu do centra jos nismo isli pa ne znam razdaljinu.

 

Mozeli info. Planiramo na sitoniju i u razmatranju smo za nikiti, dvoje odraslih i devojcica 5g,dali ima plaza sa plicakom ono da je postepen da neide dubina posle par koraka i kakve su plaze ,kakvo je mesto ? imali luna parkova ,setalista i tako dajte neke vase sugestije. lomimo se gde pa nam svaki komentar ljudi koji su u nikitiju znaci.

hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aleksa5 da, preko Makedonije  guzve nema nekih 10ak auta ispred bilo za 15min se prodje na obe granice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozeli info. Planiramo na sitoniju i u razmatranju smo za nikiti, dvoje odraslih i devojcica 5g,dali ima plaza sa plicakom ono da je postepen da neide dubina posle par koraka i kakve su plaze ,kakvo je mesto ? imali luna parkova ,setalista i tako dajte neke vase sugestije. lomimo se gde pa nam svaki komentar ljudi koji su u nikitiju znaci.

hvala.

Ima plaza sa plicakom ima dugacko setaliste ima nekih par autica decijih na zetone ali klasican nisam jos video,mesto je  malo vece nije bas selo sa tri kuce vise je manji gradicgradic ima pijaca petkom lidl market nama je mesto ok bas sad mi zena na pijaci a ja kuckam i mi smo sa dvoje decedece dosli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vreme je za sad ok jutra su sveza al od 10:30 bi se moglo na plazu nije bas toplo ujutru

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je plaza u vurvuru caridi beach juce isli i tamo danas neku drugu obilazimo

IMG_20150625_163837.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast za postavljanje slika.

Veliki pozdrav i uzivajte!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je plaza kod stefania lux apartmana u pocetku je plitko pa sve postepeno ide dubina na 20 metara od obale moze da se stoji meni do vrata a ulazak je sitan sljunak nekih 3 m posle je pesak.

IMG_20150626_105506.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast za postavljanje slika.

Veliki pozdrav i uzivajte!

Hvala,bas uzivamo bice jos slika

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kako se uziva:D

IMG_20150626_114307.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena lubenice 0,50e kg dinja1e kg voda paket od 6 vlasa po 1,5l u lidlu 1e giros 2,5 u giromaniji hleb mali 0,30e veliki 2,50e 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve forumase :) U periodu od 6-16.07.2015. planiram da dodjem u NIkiti sa suprugom i sinom od 3,5 godine i potrazim slobodan smestaj. Da li je to pametno? Da li ce biti slobodnih studija u tom periodu? Koje cene mogu da ocekujem? U principu mi nije bitna udaljenost od plaze vec samo da je uredno i sto jeftinije. Najlepse hvala na svakom odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih ti preporucio na buuum.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka