MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

@Sasha 70

Mi imamo isti problem i na kraju smo sami nasli smestaj gde primaju i pse. Pogledaj airbnb a mozes i grckainfo.com (sve je na srpskom) pa u polje pretrage ukucaj "kucni ljubimci dozvoljeni", mozda ima neki apartman u Nikitiju gde primaju cetvoronosce. Druga opcija je da molis po nasim agencijama da ti se raspitaju. Mi smo takodje trazili po netu apartmane po odredjenoj lokaciji i onda potom kontaktirali vlasnika sa pitanjem da li primaju i pse.

​Hvala na info Ika. Nikiti nam nije pod obavezno, ali smo hteli tamo jer nismo bili i  culi smo da je lepo. U Grckoj svake godine imamo isti problem ali se uvek nesto iznadje, sto sami sto ovako uz pomoc ljudi koji hoce da podele informacije. 

Odoh sad u ponovo u potragu :)

Izmenjeno (Sasha70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima i mi konačno dolazimo na Sitoniju ovog leta, u Nikiti od 15. juna sa dvoje male dece. Ako neko ima informaciju o vili Sofia, značilo bi nam svakako i hvala unapred! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko treba vremena da legne depozit?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima i mi konačno dolazimo na Sitoniju ovog leta, u Nikiti od 15. juna sa dvoje male dece. Ako neko ima informaciju o vili Sofia, značilo bi nam svakako i hvala unapred! :)

​Mi smo bili prosle godine, sta da ti kazem, preterano pijacarski, nemas neki pretaran mir, ima domacica koja je stalno tu, fina zena ali krene da cisti od 7, sedi u medjuvremenu na terasi u dvoristu i nekako je malo sve pretrpano. Oprema klasicna nista posebno, sam cistis sobu, terasa je velika, blizu je plaze. Meni je plaza u Nikitiju bezveze i ne bih nikad vise otisla tamo, u okolinu da. Prednost je jer imas markete, pijacu, doktore, apoteku.

Ako imas neka pitanja slobodno dok sam tu..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi ja ne znam sta se ovde desava.Samo smestaj pristojan ne mozes naci ispod 50e.Ako neko moze da mi pomogne da nadjem solidan smestaj od 40-45e za mene i devojku.Sve sto sam slao upite preko 55e.Zadnjih dve godine sam letovao na Tasosu u sred sezone u smestaju koji ne  moze da se poredi ni sa jednim od ponudjenih ovde i placao 40e za mene i devojku.

http://www.booking.com/hotel/gr/garden-limena-ria.sr.html?aid=318615;label=New_Serbian_SR_5226420505-EG8Mcq00AVu5UcPvuLKB2AS46932777265%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=6fcb8675b5bebed2a082a606d84ebd77;dcid=4;dist=0;srfid=a1c798a59a057ea03268b6b28c03af99315af852X1;type=total;ucfs=1&

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zakon trzista, velika potraznja+mala ponuda=velika cena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.Imate li jos neki predlog za smestaj?Sta mislite o kuci Annio?Bio sam u Nikitiju pre 4 godine i odseo u Castri Studios i ne mogu nikako sada da se orjentisem.

Hvala jos jednom na pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je cena Sitonije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.Imate li jos neki predlog za smestaj?Sta mislite o kuci Annio?Bio sam u Nikitiju pre 4 godine i odseo u Castri Studios i ne mogu nikako sada da se orjentisem.

Hvala jos jednom na pomoci.

​www.kikisplace.gr

Posalji mail i pitaj, meni su dalii 40e dan od 29.juna, vec sam uplatio...

Izmenjeno (ba_ne)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno Bane.Poslao sam im upit pa cekam sad odgovor..

:)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na cemu, nego javi sta su ti rekli, bas me zanima...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bane traze mi 50e  od 11.07 za 10 dana.A to je samo deset dana razlike od tvog vremenskog perioda.Jbg pitao sam moze li za 45e sad cekam odgovor. :)

Je li tebi neko dao preporuku za taj smestaj ili si ovako nasao pa ides?

Kontaktirao sam Castri takodje i isto traze za taj vremenski period.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li tebi neko dao preporuku za taj smestaj ili si ovako nasao pa ides?

 

​Dao mi preporuku ovde na forumu jedan forumas pre neki dan, odmah sam pitao i dobio za 40e, verovatno zato sto idem jos u junu...Nisam ni pokusavao da trazim jeftinije za onaj smestaj...pravo da ti kazem i bilo bi me sramota mada ne bi skodilo normalno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka