MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Cini mi se da je ova kuca preko nekih nasih agencija bila preko 70 evra dan tako da ovo je extra, s obzirom da je inace Sitonija malo skuplja a i taj deo Grcke je skuplji sam po sebi. Primera radi, prosle godine na Lefkadi u istom terminu sam platio smestaj sa bazenom 310 evra! A bazen jurim zbog toga sto imam malo dete pa kao alternativu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao do Nikitija preko Bugarske i koliko ima kilometara od Nisa. Nesto mi se javlja da cu verovatno tuda. Za Nis sam putovao stalno ( a i sutra putujem) samo nisam odvajao za BG.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ukucao u navigaciji iz Pozarevca i kaze 750 km, sto je nekih 50 km duze nego preko makedonije. Ali takodje kaze i 2 sata duze putovanje. Moji roditelji idu za 10 dana u polihrono pa cemo videti kako ce proci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u dvosobnim apartmanima porto anna na prvom spratu, interesuje me da li ima veliku terasu i dovoljnio mesta jer nas je petoro. U pregovorima sam i cini mi se da je solidan, al mi se vise dopada u prizemlju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako stvari stoje svi cemo preko Bugarske...gledao sam patrolu juce...nije lose, jedino ima dosta magistralnog puta i nije za voznju nocu prvi put kad ides.

Da li zna neko kako je najlakse da posaljem depzit, jel neophodno imati otvren devizni racun, gde je najmanja provizija i tako to?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma idi u western union... ako nije vise od 100 evra ja mislim da je minimalna provizija. Ako ne, onda idi u komercijalnu, ali znaj da moras da otvoris dinarski pa devizni racun, pa da se izvrsi placanje da onda da odes da zatvoris racun....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa...200 evra treba da posaljem a ja imam devizni u OTP banci ali provizija 20 evra, nije to za bacanje...a ne znam da li taj gazda u Grckoj hoce da mu saljem Westernom, moram i to da ga pitam prvo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Novi Sad-Nikiti,duze 65 km preko Bugarske,po google maps...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna za apartmane u Nikitiju koji su na plazi i dozvoljavaju kucice. Nas mali psic nam i ove godine ogranicava boravak na moru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Sasha 70

Mi imamo isti problem i na kraju smo sami nasli smestaj gde primaju i pse. Pogledaj airbnb a mozes i grckainfo.com (sve je na srpskom) pa u polje pretrage ukucaj "kucni ljubimci dozvoljeni", mozda ima neki apartman u Nikitiju gde primaju cetvoronosce. Druga opcija je da molis po nasim agencijama da ti se raspitaju. Mi smo takodje trazili po netu apartmane po odredjenoj lokaciji i onda potom kontaktirali vlasnika sa pitanjem da li primaju i pse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa...200 evra treba da posaljem a ja imam devizni u OTP banci ali provizija 20 evra, nije to za bacanje...a ne znam da li taj gazda u Grckoj hoce da mu saljem Westernom, moram i to da ga pitam prvo...

​Nećeš manje platiti ni ako šalješ sa WU.sve se svodi na istu proviziju.Ja sam toliko platio na 160€.Tj nekih 2000 dinara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u  vezi transfera novca, minimalno ces platiti tih ca 2,000 dinara proviziju (koliko sam ja platila u Intesi za transfer of EUR 100) a pretpostavljam da je WU jos skuplji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uplatio 400 evra i provizija je bila samo 5 evra preko Eurožiro sistema,važno je samo da onaj ko prima novac ima račun u evrima,pitajte u banci koja je uvezana u eurožiro

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Nećeš manje platiti ni ako šalješ sa WU.sve se svodi na istu proviziju.Ja sam toliko platio na 160€.Tj nekih 2000 dinara.

​Slusaj ovo...u Komercijalnoj banci provizija samo 1000 din i to je to samo je trebalo da otvorim devizni racun a to ne kosta nista...inace je provizija 0,8% ali minimalna je 1000 din pa je moralo tako...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Ove godine sa drustvom smo izabrali Nikiti kao mesto za letovanje.Idemo svi bez dece,mladi smo bracni parovi,vise volimo kafansku varijantu zabave i druzenja,pa me interesuje da li ima mogucnosti takvog vida zabave u Nikitiju?Do koliko sati su otvoreni kafici?

Da li ima neko iskustva sa Kucom Sofia,neki utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka