MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Mesečeva kći, zahvaljujem Vam na brzom i iscrpnom odgovoru. Puno ste nam pomogli. Video sam vaše fotografije iz Annio vile, i izgledaju mi sasvim korektno i u skladu sa vašim opisom (a i sa cenom). Jedino ne mogu iz njih da zaključim koliki je studio (mislim na deo za spavanje), pa bih vas zamolio da postavite još neku sliku studija, ako imate.

Hvala, još jednom!

Pozdrav!

Na zalost, nemam drugih slika iz studia. Kao sto rekoh mi smo bili u najmanjem studiu u kuci koji je u principu dvokrevetni i tako ima dovoljno prostora. Kada se ubaci i pomocni lezaj postaje malo tesno (provlacite se izmedju kreveta). Koliko sam ja videla ona ima i 3-krevetne studie i cetvorokrevetne apartmane u kojima su ,ako se dobro secam, 2 kreveta u kuhinji a dva u spavacoj sobi. Izmenjeno (Meseceva kci)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meseceva kci, da li zans na kom su spratu ti 4-krevetni apartmani?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se meda tice, vec tri godine kupujem u onoj kucici sto ima veliku pcelu ispred. Kupujem iskljucivo borov med I to dve najvece kantice, sto mi traje celu godinu, tj. do sledeceg dolaska :)

Bolji med nisam probao. Jeste da je skup, ali vredi svaku paru.

Jel' ona na plazi. Kol'ko kg. i kol'ko para. Ja bih uzeo tako 2kantice po 5kg , pa da znam koliko da se isprsim. (savetuju mi samo livadski).
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije na plazi, na magistrali je, ne mozes da omasis onoliku pcelu.

Cene se ne secam tacno, C-I-N-I mi se da je oko 25 EUR kantica od 5kg, sto je 5 EUR/kg. Kad se kupuje kantica ispadne povoljnije, nego da se kupi tegla og pola kg ili kg. Sto je i logicno :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno. Padaju 2 kantice na nevidjeno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meseceva kci, da li zans na kom su spratu ti 4-krevetni apartmani?

Jedan je na visokom prizemlju a drugi na prvom spratu (jedan iznad drugog).U polusuterenu zive gazde a VP i sprat su za izdavanje.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

borov med 5 evra kilo je super :) i ja cu kupiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KO prvi kupi neka javi cenu I DA li je kvalitetan,ja idem 14.6,kupujem I javljam ako neko ne uradi to pre mene

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tKn3Lvd.jpg,

jel ova?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Supruga i ja smo se odlučili za Nikiti, pa nas interesuje neka preporuka za smeštaj. Ključna stvar je blizina plaže (i to nekog lepog dela plaže), pošto će supruga u to vreme biti na kraju 7. meseca trudnoće. Zanima nas apartmanski smeštaj, da ima parking, lepu terasu i naravno da je klimatizovan.

Hvala unapred.

Izmenjeno (MarkoNoviSad)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
ez9QIw0.jpg , qiu7j3F.jpg, ovo ispunjava tvoje kriterijume. I u centru je. (samo ne znam za parking). Izmenjeno (aleksa5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ova vila je vrh vrhova, stalno smo je gledali zena i ja uvece kada setamo.

imaju li sajt, kako se zove, i jos vaznije koliko kosta? Ocekujem da je nesto papreno, pa nisam uzimao kontakt.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.ikiesmantsiou.gr/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam je merkao, mnogo dobro izgleda

SAM_0260

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka