MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Pozdrav svim forumašima.Vidim da ima puno onih koji će boraviti u Divinis apartments@studios narednog leta kao i moja porodica.Medjutim ostalo mi je nejasno kako doći do same kuće kad se stigne u Nikiti?Gazda je rekao da mu se javim kad budem blizu,ali bi ipak voleo da mi neko od vas ko zna napiše tačne instrukcije da ne bih lutao.Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na prvom i jedinom semaforu u Nikitiju skrenes desno ,kad stignes do mora skrenes levo (pored crkve) . Posle predjenih oko 200m je Giromanija. Odmah posle nje skrenes levo i druga kuca sa leve strane je Divinis. Ima i tabla a i poznaces sa slika.

Izmenjeno (aleksa5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno ces stici ranije, ali cisto da imas informaciju, mislim da se ulica pored mora zatvara u 8 uvece i pretvara u pesacku zonu. Barem je tako bilo 2013., a nesto ne mogu da se setim kako je bilo prosle 2014. posle renoviranja

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, ako dodje tad ne moze kolima do Sakija bez krsenja zakona o saobracaju Republike Grcke...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na pomoći drugari.

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sidjaju mi se Summer House I Divinis apartment, koji su plusevi a koji minusi za ta dva smestaja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem ja sa svojom porodicom i brat sa njegovom u tom 24.06.u stefaniu lux

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste poskupo ,ali izgleda veoma lepo. :turista: :kapetan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa popustom 510 evra tek napravili apartmame tako da cemo videti kakvi su,koliko su oni od centra udaljeni i ima li setaliste do njih?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa popustom 510 evra tek napravili apartmame tako da cemo videti kakvi su,koliko su oni od centra udaljeni i ima li setaliste do njih?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako su tamo gde su oznaceni na mapi Fantast tursa, onda su daleko od centra (luka, crkva). Ima i vise od 1 km, mozda i 2 km. Ima put uz plazu, a uredjeno setaliste je u duzini nekih 500m od crkve (mala crkva u visini pocetka plaze). Na ovim snimcima se ne vidi jer je napravljeno proslog proleca. Evo foto albuma od prosle godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi pomoc.Primamljiva su mi Nasa studio castri,jer nisu u samom centru.Zelimo mirniji smestaj,a idemo kolima.Dobila sam ponudu za sam pocetak jula od 55 evra dnevno za trokrevetni.Da li mi se cini da je malo jaca cena ili je to realno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skup je Nikiti, to je jos i dobra cena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.Cekam jos jednu ponudu,pa cemo odluciti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,cini mi se da sam sve pocitala,ali nisam .Usvakom slucaju nasla sam sto me interesuje i hvala svima na pomoci.Elem,ove godine se odlucismo za vilu Hrisavgi,stigla mi je dobra ponuda za kraj jula , pa imam pitanje.Kakva je plaza ispred vile ,da li je upotrebljiva i da li ima plicaka jer imam decu od 10 i 6 godina. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka