MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

i niko ne reče za giros, koji je najbolji? :D ja sam prošlog jeta jeo neki na šetalištu, bliže marini, veliki lokal, ali nije neki ukus bio, gde treba jesti?

Nama se više sviđao onaj sa leve strane magistrale, na 150-200m od semafora prema Neosu. Giromanija je na možda lepšoj lokaciji, uzmeš, klopaš šetajući pored mora, ali je meni ovaj drugi (ime :nempojma: ) na magistrali bio ukusniji, ali ukusi su različiti. Moraćeš da probaš oba, pa da presudiš....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aleksa5, zahvaljujem, ja sam onda ipak jeo neki drugi, taj lokal nije imao terasu

besttim, prihvatam, slatke su to muke :D

Izmenjeno (brainiac)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko je za grudvanje u Nikitiju?

post-6763-14235923666818_thumb.jpeg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepa slika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksa5, da li možeš da mi kažeš mejl ili već na koji način da stupim u kontakt sa Sakisom? Vidim da si zadovoljan smeštajem u Divinis apartmanima. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.facebook.com/pages/Divinis-apartments-studios/250703188427802?fref=ts , Ovo je facebook stranica. Sakis je cesto on line i brzo odgovara. ja sam preksinoc rezervisao za drugara.( Evo i trenutno je on line).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

maya2903

Pogledajte na sajtu vilu Kaliopi. Oni su do same plaze, nismo se tu kupali, kazu da ima jezeva bas tu ispred kuce, ali mislim da je ok kad se krene malo ka kampu, tj. ka kraju Nikitija. Apartmani su prostrani i funkcionalni, kuhinja ima sve sto treba i sasvim dovoljnu radnu povrsinu, frizider sa zamrzivacem, ako vam to znaci, nama jeste. Gazde su pristojne. Mi smo bili u trokrevetnom apartmanu, ali taj treci krevet u kuhinji je na razvlacenje i dovoljno veliki da u njemu moze komotno da spava dvoje odraslih.

mili72, da li ste boravili u vili Kalipi, ako jeste, kakvi su vaši utisci. Ne mogu da steknem neku kompletniju sliku jer se ne spominje po forumima a cena u odnosu na kvalitet smeštaja mi deluje pristojno.... koliko je udaljena od marine laganim hodom?

Hvala unapred.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toliko ste nahvalili Divinis apartmane da smo i mi brze bolje rezervisali za period od 06.08 do 20.08.2015. Apartman sa dve spavace sobe. Nadam se da ce sve biti kao sto ste pisali :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mili72, da li ste boravili u vili Kalipi, ako jeste, kakvi su vaši utisci. Ne mogu da steknem neku kompletniju sliku jer se ne spominje po forumima a cena u odnosu na kvalitet smeštaja mi deluje pristojno.... koliko je udaljena od marine laganim hodom?

Hvala unapred.

Pozdrav

Da, bili smo u vili Kaliopi 2013. godine i kao sto sam napisala, bili smo zadovoljni. Smestaj je zaista pristojan, kuhinja prostrana, kompletno opremljena. Mi smo bili smesteni u prizemlju, poslednji apartman od ulice, tako da smo bili prilicno "ususkani". I cela kuca je nekako mirna. Sto i stolice su napolju ispred apartmana, kao sto moze da se vidi sa sajta i tu smo jeli. Polozaj kuce i tog artmana je takav da maltene nema direktnog sunca i prilicno je sveze, ni jednom nam za 14 dana koliko smo tu boravili nije bila vrucina, ni unutra ni ispred, a isli smo u prvoj polovini septembra. Primera radi, u istom terminu smo leto pre toga bili u Kasandrinosu u apartmanu na spratu, direktno okrenuti moru i suncu i tu u podne tako bije sunce, da suncobran nista ne pomaze i nije bilo sanse da u ranim popodnevnim casovima jedemo na terasi! Ne mogu tacno da se setim, mislim da se u vili Kaliopi posteljina menja na svakih 5 dana, ali vam ne promene oni, vec vam daju cistu posteljinu na ruke. Takodje, nema ciscenja apartmana, to radite sami.Ne znam da li se u medjuvremenu nesto promenilo. Ispred ulaza u apartman imate veliki susac za ves. S obzirom da smo leto pre toga bili u Kasandrinosu, koji ima veliko dvoriste koje svi gosti mogu da koriste i uvek je bilo prometno, nasem sincicu je to u Vili Kaliopi falilo, ovde imate vas deo ispred apartmana ili terasu ako su u pitanju apartmani na spratu i to je to. Te godine su gosti uglavnom bili stranci bez male dece. Znam da su u apartmanu na spratu u isto vreme boravili nasi ljudi sa dvoje manje dece i da su bili zadovoljni. Gazde su stariji ljudi, pristojni i nenametljivi. Gazda krene pricu na engleskom, ali se vrlo brzo prebaci na nemacki i onda nas na kraju pita "do you understand me? :hahaha:" , ali smo mogli nekako da se sporazumemo. Mislim da do marine ne treba vise od 15 minuta laganim hodom. U svakom slucaju, ja ovaj smestaj preporucujem. Nadam se da sam vam malo pomogla. Ako vas interesuje jos nesto, slobodno pitajte.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru i dragocenim informacijama!

imam samo još jedno pitanje: kakva je plaža ispred same vile? da li je moguće kupati se, kakva je voda i da li ima trave ili nekih nečistoća u vodi...?

Mi planiramo prvi put letovanje u Nikitiju i na Sitoniji, prošle godine smo ga posetili samo na sat vremena i prilično nam se svidelo, tako da bi nam značile i informacije opšteg tipa ( gde jesti giros, gde ići na večeru, ima li dečjeg igrališta u blizini vile, koje plaže preporučujete....)

Nadam se da nismo previše zahtevni...

Hvala unapred na odgovorima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se na plazi ispred kuce nismo kupali, ne zato sto je losa, nego zato sto ima puno divnih plaza u okolini. Po prici drugih i gazde, znam da na ulazu u more ispred njihove kuce moze da bude jezeva, ali ako odete koji metar levo ili desno od njih verovatno cete ih izbeci. Mi smo se par puta kupali na plazi u Nikitiji 50-100m od vile Kaliopi ka marini i nikada nismo naisli na jezeve. Pojas trave nije veliki i nije strasno, to je neka retka trava i posle nje opet ide pesak. Plaza u Nikitiju je prilicno uska i do ulice, pa nije retko da na njoj ljudi u nedostatku drugog mesta parkiraju kola. U principu, ako hocete da se kupate u Nikitiju, sto vise idete ka kraju mesta, gledano ka N.Marmarasu, plaza je bolja, sira i bez trave u vodi. Od ostalih, mnogobrojnih plaza u okolini Nikitija nama su se najvise svidele Kalogrija, ali levi, uzi deo, dalje od bara, Lagomandra i Spathies, mala plaza, na koju cak i u septembru mora da se porani, ako hocete da uhvatite mesto. Spathies je u uvali, tako da je tamo more uvek mirno, ako duva vetar i ako su na drugim, vecim plazama, talasi. Sve tri plaze su na zapadnoj obali Sitonije, kao i Nikiti. Od plaza sa istocne strane dopala nam se Lagonisi, ali i na njoj ume da bude guzva. Prljavstinu u moru, bilo u Nikitiju bilo na ostalim plazama za tri godine koliko smo tamo bili, nismo videli. Jedino nakon vecih kisa, voda u NIkitiju bude zamucena (kao Sava!) od blata i kojecega sa ulica, sto se slije u more i to tako bude ceo dan, ali toga na ostalim plazama nema.

Sto se tice decijeg igralista, mislim da ne postoji u Nikitiju, mi bar nismo videli. Jedino uz setaliste ka marini, gomila onih zezalica na zetone, idealno za izvlacenje para! I maltene u samoj marini, neki mini zabavni park sa trambolinom, ako se ne varam, posto nismo koristili i ljuljaskama camcima (naplacuju se!).

Sto se klope napolju tice, nisam bas kompetentna da pricam, posto smo uglavnom pripremali hranu i jeli u apartmanu. Giros nam je bio ok u Giromaniji. Dva-tri puta smo seli u neki od restorana uvece, ne secam se naziva, ali opsti utisak je da su im porcije, narocito ako narucite ribu, velicine za meze, a ne da se dobro najedete, a naplate vam papreno! Mozda nije tako svuda, ali mi smo na takva mesta naisli.

Nadam se da sam vam pomogla ovim informacijama.

Pozdrav!

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno na zaista iscrpnim informacijama!!!!!!!

Najverovatnije će to biti naš izbor!

veliki pozdrav!

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iza apartmana Ikies Matsiou koji su na obali, tacno iza njih, nalazi se igralište za decu, ograđeno plaća se ulaz nešto kao igraonica, ima dva dvorca na naduvavanje puno igračaka i svašta. Odrasli mogu da popiju piće, pojedu palačinke ima dosta stolova za sedenje. Za stariju decu je bio stoni fudbal i sl. Vredi pogledati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ulaz u igraonicu se placa 2 evra po detetu, i dobija se i sokic.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka