MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Da li neko ko je bio u Nikitiju moze da postavi slike?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sima29

post-6719-1267388996,6_thumb.jpg

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Al ste me ubedacili sada zbog trave! Kakav je deo plaze koji je blizu Adams Siesta apartmana? Da li su prostrani apartmani, tj.nama treba dvokrevetni i da ubacimo krevetac?Kakav je pogled sa terasa i koliko ste placali?

Je li taj kamp u centru? Neko rece da je u centru ocisceno dno od trave.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo isli 150m od apartmana prema luci gde je najlepsi deo plaze.Najbolja plaza je od luke juzno prema Neos Marmarasu.Mozete videti na Google Earthu.Ne mogu da postavim vise slika.Videcu kad dodje cerka,ona se mnogo bolje razume od mene.Placali smo 45e cetvorokrevetni apartman,2sobe i mala kuhinja u julu.Culi smo se sa Sofiom pa i ove godine cemo ici u julu samo jos nismo ugovorili tacan datum.

Je li taj kamp u centru? Neko rece da je u centru ocisceno dno od trave.

post-6719-1267449978,75.jpg

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksa, ovo je fotka sa plaze u Nikitu? Super izgleda...Gde gledaju terase apartmana i znate li imaju li dvokrevetne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li taj kamp u centru? Neko rece da je u centru ocisceno dno od trave.

Kamp je skroz na kraju mesta, oko 1 km od centra. Plaza je lepa ali neuredjena u smislu da nema suncobrana i lezaljki. U centru ima svega toga ali i travice i kamenja u vodi. Negde je pomalo ocisceno pa treba prosetati i izabrati odgovarajuce mesto.

Molila bih vas za kontakt telefon ili mail, smestaj pored plaze...Hvala unapred

Moja preporuka je da ako ne ides u udarnoj sezoni lepo zapucas dole, prosetas i sama sebi izabreres ono sto ti se svidja. Viza nam vise ne treba, a u junu i sept. ima mesta da biras koliko hoces. Apartmani uz plazu su u proseku 50ak EUR

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u apatmanima Kastel Krisa u Nikitiju? Planiramo ove godine da idemo tamo, kontaktirali smo vlasnika, cini nam se ok i bio je jako ljubazan, ali.. Svaki komentar bi dobro dosao. Kakve su sobe,jesu li ciste i prostrane, koliko je udaljen zaista od mora, kakav je parking, cistoca i slicno.

Pozdrav svim ljubiteljima Sitonije!

Izmenjeno (gorry)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gorry

Procitaj par strana unazad. Mi smo bili. Dvoriste je lepo, aprtmani cisti, sve novo, podeljeni na dva dela,mala kuhinja i u njoj dvosed na razvlacenje, tu smo spavali ja i mm a klinci su bili u spavacoj. Prostrana terasa, domacini ljubazni i predusretljivi. Oni imaju 5 dece i tu su preko leta. Uvece im dolaze gosti i znaju nekad do kasno da sede, e sad ako vam to ne smeta nije problem.Od plaze su tacno kako pise ali nema asfalta, mm bas nije bio odusevljen. Plaza u tom delu ima trave, morate ici do kampa a to je nekih 500m vise. Mi smo isli autom.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili 2 nedelje proslog juna i sve najlepse o apartmanima i gazdama (tj. gazdarici, posto ostatak porodice jos nije stigao u Grcku, zive u Nemackoj)

U kuci imaju dve velicine apartmana. Mi smo bili u velikom, koji je stvarno ogroman (spavaca, kupatilo, bas velika dnevna sa kuhinjom u kojoj je kauc na razvlacenje i kreveti na sprat i 2 terase od kojih je jedna bas-bas velika). Manji apartmani imaju sve to ali u minijaturi, mislim da su oni samo za 3 clanu porodicu.

Dvoriste je lepo i ima nekih zezalica za klince. Imate i rostilj koji slobodno korisitite ali naravno najavite gazdama da vam neko od drugih gostiju ne bi uleteo. Oko rostilja ima jedna caka, ne znam da li su drugi tako prosli ali mi smo se sa vlasnicom tako zblizili da bi se i nepozvana pridruzila nasem rostilju. Naravno donela je svoje meso, ali meni licno to bas nije prijalo.

A opet s druge strane, kad god bi nesto skuvala ili ispekla donosila je i nama da probamo. Takodje mi je dozvoljavala da koristim ves masinu sto mi je puno znacilo sa dvoje male dece.

I u principu sve je super ali mi tamo vise necemo ici jer nam je predaleko plaza. Kao sto je neko vec rekao, plaza jeste blizu, ali je losa. Znaci morate ili kolima ili pesaciti pola sata. Mi smo posle dva dana shvatili da vec kad sedamo u kola onda najbolje da odemo tamo gde stvarno valja, pa smo se svaki dan kupali na okolnim plazama. Najbliza je Kouviou (ili tako nesto), pa Ag. Ioanis (najbolja), pa Kalogria, itd...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima! Puno ste mi pomogli!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u hotelu LILY ANN BEACH, Nikiti. Ako može, opišite mi kakve su:

1. SOBA

2. PLAŽA

3. HRANA

4. VANPANSIONSKI SADRŽAJ

Plaža ispred hotela je odlična, kao i hotel. Sobe su prostrane i lepo uređene sa skoro novim nameštajem. Svaka soba poseduje i terasu od kojih većina ima fenomenalan pogled na more. Hotel poseduje i bazen. Pošto je hotel usamljen na tom delu obale plaža je samo vaša. Dobar izbor za porodično letovanje, a poželjno je imati sopstveni prevoz pošto sam hotel i nema nekih dodatnih sadržaja.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daj molim te jos malo detalja. Kakva je hrana? Ima li nekih zezalica za decu? Jesli stvarno hotel uz magistralni put i kako da izvedemo da ne dobijemo sobu da gleda na isti?

Kakva je situacija u vodi, trava, krupnije kamenje?

Moze se rucati u hotelskom restoranu i kakve su cene hrane i pica? Samo pozuri, moramo vec da uplacujemo da bi uhvatili rani buking cene

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam boravio u ovom hotelu ali sam ulazio u njega, gledao sobe i obišao plažu, tako da ti ne mogu pomoći što se tiče ishrane i detalja iz vode. Ako ne računamo deo bazena koji je prilagođen deci ostalih sadržaja koji njima mogu biti zanimljivi u hotelu nema. Međutim položaj hotela dozvoljava da pustite klince da zuje po vrtu i oko bazena koji se nalazi između hotela i plaže. Magistrala prolazi nekih 30-ak metara iznad hotela ali mislim da frekvencija saobraćaja ne prestavlja problem gostima. Što se tiče pogleda na more bitno je da izaberete agenciju kojoj verujete i da preko njih bukirate sobu i to je to. Ako želite moje mišljenje poslaću vam ga na PP što i drugima preporučujem da forum ne bi prerastao u jednu veliku pljuvačko-oglasnu tablu.

Što se tiče cena u hotelskim restoranima, nisam primetio neku razliku u odnusu na cene u drugim restoranima.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ide u vilu Kikisplace u Nikitiju?Da li je neko tamo bio-iskustva?Neka se jave oni koji idu u Nikiti posle 20.06. da organizujemo druzenje,rostilj i slicne aktivnosti.

Oduševljeni internet sajtom uz nekoliko pohvalnih komentara na Internetu rezervisali smo Kiki's place još u januaru. Na žalost 17.juna kad smo došli - kompletno razočaranje. Imanje je lepo, ima potencijal da bude vrlo lep prostor za odmor međutim apartmani su prljavi, loše opremljeni, bazen mali i dovoljan samo za decu. Gazde su ok, ljubazne ali kao da pojma nemaju šta turisti treba da bude zadovoljan. Sve što vam fali u apartmnau dobićete ako tražite ali previše toga fali. Papreno smo platili dvosobni apartman a u njemu kupatilo da jedva možeš da se okreneš i bez ikakve police da stavite kozmetiku, četkicu za zube; plastiče stolice prljave, izlizane, neke napukle... Posle 3 dana napustili ovo mesto i našli predivne apartmane na samoj plaži po 35 eura i proveli se divno.

DAKLE KIKI'S PLACE NIKAKO!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u hotelu LILY ANN BEACH, Nikiti. Ako može, opišite mi kakve su:

1. SOBA

2. PLAŽA

3. HRANA

4. VANPANSIONSKI SADRŽAJ

Cao.

Pronasla sam tvoje pitanje na forumu, pa me zanima da li si bila u Hotelu Lilly Ann? Ja planiram tamo u avgustu da letujem, pa me zanimaju utisci, ako si uopste bila tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka