radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

292 poruke u ovoj temi

@Deana*,

nije da pametujem, ali nemoguće razlika samo 50 E... Preko koje agencije?

Mi smo Piramisu uplatili preko Matika.  On kao prvo ima slobodna mesta za 13, noći u julu,  jeftiniji je od Wa, ali nemaju  OP... Uporedih kod ovih drugih cene ova dva hotela i razlika je za aranžman na pr. od 10 noći 130 E... A i 45 E skuplji za Piramisu od Matica, a i kao što napisah, nemaju aranžmane u julu od 13. noći + ti dodatni letovi su sa Air Srbijom koja činimi se leti kasnije i gubi se ceo dan...

https://www.ponte.rs/media/sys/package/attachment/hurgada-april-2019-cenovnik-br-15_(3726).pdf

Isti termin, isti broj dana -506 eura.

Faros je 459 eura.

Izmenjeno (Deana*)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja da vam uporedim kad sam vec bila u oba :-)

Piramisa je nekad pre 10 i vise godina bila Dessole Pyramisa i bio posecen hotel,veci je od OP,samim tim je utisak drugaciji..prasnjave je boje pa u odnosu na beli OP deluje "prljavije",a nije.Sobu u OP smo dobili obicnu,i nista nije bila bolja od Piramisine,cak je prostranija u Piramisi.I bila je nerenovirana.Hodnici su cisti,glavni hol je cist,recepcija.Hrana je bila dobra u oba hotela.

OP tad na plazi nije imao bar,ne znm da li ga sad ima.Moralo se ici do bazena,koliko god blizu bio,po vrucini ti tesko,pa jos vise puta.Tuseva takodje nije bilo tada

Ima bele stitnike od vetra pa to deluje malo lepse,ali su te tkanine znale biti i malo zuckaste i prljave,no opet se nisam zadubljivala toliko.To su sitnice.

Bar na plazi vam puno znaci kad sunce zapece.Takodje sluzenje rucka/snacka u istom u Piramisi,sto kod OP nije bilo.

OP je manji hotel i svaki takav deluje sladje i kompaktnije.Restoran je bio mali i znalo je biti guzve.Piramisa ima veliki restoran.Bazeni su cisti i zabavni i imate i akva park.

OP ima taj veliki bazen,meni potpuno nezanimljiv svakako.Posto je izdignut ima lepsi pogled no Piramisa.

Sami smo uzimali kafu na aparatima u oba hotela,a pice oni sipaju (za bar govorim plažni).Od lezaljke do bara u Piramisi sam imala cirka 10koraka (jer se tu stacionirali),a u OP hodas sa bazena i nosis na plazu..(ako ima sad bar odlicno)

Dakle,kao i za svaki drugi hotel u Hrg.,svaki je razlicit na svoj nacin i svaki se istice necime i zato je tesko uporedjivati sem kad se uporedjuju bas losi hoteli i dobri.

A Piramisa svakako nije los hotel ni najmanje.

Gde mi je bolje bilo?U Piramisi jer mi se vise dopada landscape,OP mi je suvise mali.Ali mi je dobro bilo u oba,to znaci da bih oba preporucila.Plaza mi je lepsa u Piramisi.

Tako su stajale stvari iz juna prosle god.u Piramisi.A u OP sam bila 2013.Tad su se tamo radile challet sobe i nismo ih dobili,trazili su veliku doplatu.

Svaki na svoj nacin..brinete bez potrebe,a necete nikad dobiti sve u jednom,tacnije uvek ide ona prica-da mi plaza ovog,a izgled onog hotela,a hrana treceg itd.

Zelene povrsine u Piramisi su lepo odrzavane.U OP ih i nema.

Ne znam sta drugo da vam kazem..sem da se opustite i uzivate u odmoru.I da vam pozelim da vam bude lepo kao sto je i meni bilo.

Nisam gledala da li su zardjali tusevi,ali su radili i fino se istusiram i sednem u bar (Piramisa),kad upekne sunce.U OP se nisam tusirala (nije bilo na plazi i mrzelo me do bazena gore da idem),a bebu tadasnju sam ispirala vodom iz flasa.I ne bih ponovila jer mi bio "dosadan" uvece.

Imam osećaj da će sve biti super, ali moj problem je što stalno čačkam i mislim da od boljeg ima bolje. Ne smem više ništa da čitam. Inače, volim velike resorte i tu slobodu i privatnost u smislu da se izgubim u gužvi i da ne viđam iste face.

Volim što hotel nije u Memši, a tek me Hurgada uopšte ne zanima. Samo se bojim zapuštenosti i javašluka. Malo me nervira što tako cepidlače sa vodom u sobi jer sam u bivšem hotelu imala svašta u frižideru mada sam koristila samo vodu i kafu.

Nije mi jasno zašto im je problem da promene te ležaljke, pa to nije velika investicija, a mnogo znači. Nadam se renoviranoj sobi i radujem koktelima. Pišem vam o svemu. Na današnji dan ću se pakovati. Javim se.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama su ostavljali vodu u sobi,ima i do sobara.nista mnogo ja nisam davala ,uobicajeno.Nisam gledala te lezaljke..stavim peskir i toliko.Izaberem.nije bilo guzve pa biras gde ces.Sankeri na plazi..prozboris koju i odmah drugacije.mohito u velikim casama..animatori simpa..utakmica Egipat-Rusija..pa to se celi dan pricalo.Obecase na baru mom sinu poklon ako pobede..on jadan celi dan o tome.uvece gledamo svi na Tv u diskoteci..haos..ludilo..pistaljke..novogodisnje kape sa kicankama..izgubili,naravno..ahhaa..moj sin place pa mu kupih ja sutra u radnji nesto..hah..

Pakujte se i ne brigajte..sve se da resiti.bez opterecivanja.opustite se i uzivajte 7dana.Ja sam trebala 17og..al zakasnih i ostadoh bez mesta na avionu.

A koliko se sinu dopala Piramisa govori i to da je hteo opet..no,prevagnu drugo nesto za Citadelu.A i ja nemam problem,vratila bih se.

A,ima bolje..uvek ima bolje..

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, sad već ne mogu da dočekam. Zaintrigirali ste me. Jedva čekam da bućnem u Crveno more, ali i vožnju onim električnim automobilčićima uz more.

Jedva čekam da vidim one fontane u boji, ma sve jedva čekam.

Neću više da se opterećujem ničim, jednostavno ću da uživam jer sam imala mnogo posla proteklih meseci, a i do skoro je bilo neizvesno da li će mi uvaliti neke obaveze u tom terminu.

Obećavam brdo fotki i već 19. aprila uveče nekoliko rečenica, a kad se vratim , sve detaljno.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto..samo jedno vece da sedite na Piazzi i gledate celi zaliv pod svetlima,uzmete sokove u radnji il sladoled..pa dovoljno..mozete i na beach baru Sunrise Romance-a,al je skuplhe il bilo koji od onih kafica tamo..steta sto je prazno,al ljudi koriste svoj ALL po hotelima..mozete rentati i bicikle..divno je zaista..videcete..samo ako se opustite..Srecan vam put i uzivajte.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Raj! 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ponovila sam upit preko Messengera kasno noćas i jutros stiže diplomatski odgovor. Tražila sam renoviranu sobu na spratu i pitala koliko je late chackout ili samo all incl.

Dear .....
Glad to arrange this request free of charge, but subject to availability upon arrival, please advise us till when you want late check out

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako standardno kazu u svim hotelima i da dodjete na recepciju dan pred check out oko dogovora.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Net je veoma loš. 

Samo da kažem da više ne bih ponovila ovo iskustvo. Sve i ajde, ali hrana je katastrofa., nejestivo  čak i prijateljici koja nije izbirač. Evo, čekamo da rezervišemo ručak u italijanskom restoranu za sutra. Gosti su domaći i niža ruska klasa. Opširno kad se vratim, ali ne preporučujem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Au,bas mi je zao Deana..jos onoliko poskupeo hotel,pa to krenulo na bolje bilo prosle godine..i znaci nista?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ste zadovoljni plazom? Meni je nekako to prioritet.. što se tiče hrane, nisam probirljiva tako da cu preziveti, taman da smrsam :D. U Hiltonu su se mnogi žalili na hranu a meni je bila super :rolleyes:. Da li ste dobili renoviranu sobu? Lep odmor vam želim i probajte da uživate uprkos svemu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Au,bas mi je zao Deana..jos onoliko poskupeo hotel,pa to krenulo na bolje bilo prosle godine..i znaci nista?

Ma samo da malo našminkaju i promene personal. Hrana je baš loša, to mi je najveći problem jer  sam stalno gladna.

Hranu recikliraju, a bljutava je. Voća nedopustivo malo, kolači nikakvi, pa da je barem pecivo ukusno, nego sve slatkasto i otužno.

Setila sam te se danas dok smo pile mohito.

Spolja deluje moćno i park je prelep.

More je danas prijatno, ali stalno duva vetar i uveče je prohladno.

Sutra rentiramo onaj automobilčić.

Bile smo u Old Town-u, ali moramo sve to videti i noću.

Da li ste zadovoljni plazom? Meni je nekako to prioritet.. što se tiče hrane, nisam probirljiva tako da cu preziveti, taman da smrsam :D. U Hiltonu su se mnogi žalili na hranu a meni je bila super :rolleyes:. Da li ste dobili renoviranu sobu? Lep odmor vam želim i probajte da uživate uprkos svemu..

Plaža je solidna mada kada vidite ostale plaže, nekako je sirotinjska.

Prođoh pored Sunrise Romance, deluje moćno, a plaža je božanstvena.

Hrana je baš grozna.

Posle Aqua Magica, ovo je nekoliko klasa dole.

Smaraju i maseri, navalentni su.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaci nisu nastavili da "ulažu",to je..a poceli.Steta.Mada je meni tad hrana bila dobra bas.I plazu rekose da ce srediti,ne treba tu bog zna sta.Maseri su dosadni,ali i tu ono da se podvikne,nema druge..

Jos nije toliko toplo vreme i vetar je karakteristican.Nadam se boljem za 2 ned.kad ja idem..uzeleh se toplote.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26101
    Ukupno tema
    870657
    Ukupno poruka