radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

343 poruke u ovoj temi

Mi smo bili u Carribianu. Plaža je ok,lepa,postepen ulazak u vodu, nešto se ne sećam da je bilo korala. Uveče nema gde da se šeta, sem po hotelu. Ove godine idemo u Pyramisu. Plaža mi isto deluje lepo. Koliko sam informisana, postoje neke koralne ploče u vodi, pa zato preporučuju obuću za vodu. Rekoše mi da blizu bova ima korala. I koliko sam shvatila, uveče može da se šeta i vozi po Sahl Hasheeshu 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Ovo mi je prva poruka ovdje na forumu i trebao bih vaša mišljenja vezano za ovaj hotel. Planirao sam otići krajem septembra ukoliko ova situacija sa koronom dozvoli. Pročitao sam cijelu temu, pregledao bezbroj fotografija po internetu vezanih za ovaj hotel i sve mi je poprilično jasno.

Samo jedna stvar mi je zapala za oko a to je da na TA i holidaycheck, kada uđem u galerije gdje je prikazano kupatilo, ima dosta loših fotografija, Kakve su premium sobe i njihva kupatila? da li je zaista tako loše kupatilo ili su to samo pojedini nijemci našli dlaku u jajetu pa objave prljave pločice, oronula ogledala i slično?

Hvala vam unaprijed

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobra su kupatila.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupatila sasvim korektna,i prostrana dovoljno,nema razloga za brigu,samo da se Pyramisa otvori..

Screenshot_20200729-091626_Photos.jpg

Screenshot_20200729-091621_Photos.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima, negdje sam procitao da se otvara 1.8. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To, nažalost, nije tačno. Za sada piše da se očekuje da će biti 15.8 :angry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde ste pročitali??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napisala na fb grupi jedna gdja iz Odeona. A informacija koju mi je juče saopštila gazdarica Matica je 10.8. E, sad, kad ce biti zaista... :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada vi treba da putujete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav!

Suprug i ja smo uplatili smeštaj u Pyramisi za početak septembra. Da li je neko trenutno u ovom hotelu i kakva je situacija s obzirom na uvedene mere zbog kovida?

Zahvaljujem se!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po vašem mišljenju, kada bi birali između ovog hotela i Palm Royale u Soma Bay-u, koji bi izbor bio? (za mladi par od 25 godina)

Kod Pyramise mi se sviđa što se naveče može prošetati bar malo do starog grada i onih fontana a opet Palm Royale mi se čini kao bolji hotel sa uslugom i svim ostalim pa sam u nedoumici. Može li se iz Soma Bay otići taksijem do Sahl-a? (zbog sigurnosti)

Hvala na savjetima :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Nece vas pustiti u Sahl. Gosti hotela koji se nalaze u Sahlu mogu da izadju (ranije je bilo.obavezno nosenje pasosa zbog povratka), a oni koji nisu gosti nekog hotela u zalivu nemaju mogucnost ulaska. Pogledajte hotel Sunrise Romance, odlican.je, najmanje klasu bolji od Palm Royala, mislim da nije neka.razlika u ceni. U tom.hotelu je trenutno  @AllegroCaffe. Mozes ga. kontaktirati, u porukama za vise info

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru i preporuci za hotel. Trenutno razlika izmedju Sunrise-a i Palm-a su 400-500eura na 10nocenja a razlika izmedju Pyramise i Palma su 100e pa sam zato u nedoumici. Alu da ne idem u offtopic kontaktiracu spomenutnog kolegu na forumu da cujem iskustva i vrijedi li dati toliko novca vise (a vjerujem ra vrijedi :) )

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pyramisu uzmi, renovirane su sobe i bas je lepa plaza.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26487
    Ukupno tema
    887102
    Ukupno poruka