radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

419 poruka u ovoj temi

Potpuno se slazem. Plaza je prirodno lepa i dugacka, bez betonskog ulaza u more, na kraju ima i korala ali ne onako brojnih i raznovrsnih kao od OP ka Baronu. Ali ako se sudi o hotelu prema stanju lezaljki i objekata na plazi...ja bih ga zaobisla. Lezaljke oronule, na mnogima vire neki delovi, restoran zapusten...Dobro, posle obilaska oba Premiera i Barona, i OP izgleda malo manje lepo, a kamoli ovaj hotel, i to me je verovatno i odbilo da obidjem njegovu unutasnjost, ali kao sto kazu "nema drugog puta za prvi utisak"! Mozda je on za te pare bolji od mnogih u njegovom rangu :neznam:ali jos nesto mi je bio pokazatelj stanja. Prvi put kada smo se setali pored njega, na prolazu izmedju plaze i glavne zgrade i kompleksa bazena, bile su neke klupe ljuljaske i jedna je lezala polomljena, a to je glavni prolaz. Nakon 2-3 dana ponovo se setamo i slika ista. Tek treci put kada smo prolazili da bi istrazili korale u tom delu, videh da je popravljena, pa ako im treba vise dana za ovo...??? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je identičnog ranga (usluga koja dosta škripi, odrzavanost, hrana,) kao  Tia Heights i to je ono sto mozete realno da ocekujete. Pa opet ljudi idu u Tia Heights. Ovaj je novijeg datuma hotel, otvoren 2007. 

U oktobru nije delovao  zapušteno, naprotiv, ostavila sam svoje impresije i o ovom hotelu na temi Premier Le Reve još tada. Veseo hotel, akva park, lep posed, odlična plaža... ko voli taj tip hotela. 

Hilton Resort i Fort Arbesque, npr. imaju sličnu cenu, ali su bolji hoteli znatno. 

 Pominjani Old Palace je višeg cenovnog ranga. 

tophotels.ru i holidaycheck.de  imaju mnoštvo fotografija, vise nego na TA, pa procenite :) da  li vam odgovara. 

 

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravicu u ovom hotelu pa ce biti utisaka.Vidim da niko nije isao jos od 2009.ovde.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,

suprug i ja bili 2008. godine, pa ponovili 2009.

Uradismo tako iz razloga sto smo prve godine bili prezadovoljni.Hotel uredan,hrana odlicna,plaza divna,usluga dobra.Cista 10!!!

2009. nase zamerke su isle na hranu i rekose nam tada da su promenili kuvara, odnosno da je prve godine kuvar bio iz Evrope , obucio Egipcane i prepusteno je njima da rade od 2009.godine.

Sve u svemu nisam od neke pomoci.Bajate mi info?

Pozdrav za sve !

Izmenjeno (baby)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz Baby,secam se vas od pre sa foruma..Kako god,ja idem,pa videcemo kako ce biti,bice informacija od mene..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A i ja se secam Vas i Vasih nadasve korisnih saveta.

Jedno se sigurno promenilo nije,cisto i tirkizno more i divan pesak. 2,3 grebena sa prekrasnim morskim svetom.

Hotelski kompleks je tako napravljen da nista nije daleko,plaza,bazeni,restoran,bar (cini mi se jedan kod bazena sa toboganom) plus jos jedan na recepciji, gde je ukaz u hotel.

Divno setaliste , tih godina bez guzve.

I da napomenem samo,nismo mi ni druge godine ostali gladni,samo je bilo primetno losije.

Ove godine mi vrebamo Sunrise Select Royal Makady (isto bili 2x) ,ne znamo jos termine GO pa smo propustili prvu ponudu.

I novost je sto ovaj put letujemo sa 2 decaka, 28 meseci veliki i bebilonac 8 meseci.

Znamo da u hotelu imaju ambulantu i doktora.

Jedva cekam Vase utiske.

Izmenjeno (baby)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ooo,Baby,divno,dva deckica..cestitam!

Da mrem od gladi necu sigurno,navikla na sve i svasta,meni je plaza i more imperativ i srednji rang sobe i usluge,eto..i ja sam zadovoljna.I uplatih ga za finu cenu,tako da..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala?

Uzivacete sigurno.Tada je higijena bila dobra. Svaki dan su pospremali sobu (namestali krevete,brisali pod-cak i ispod kreveta i iza fotelja, kupatilo takodje,tus kabina,menjali peskire,uredno dopunjavali zalihe toalet papira...).

Zelim Vam ugodan odmor i sa nestepljenjem ocekujem utiske.

Pozzz...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već par godina idemo u Sahl Hasheesh bar četiri puta godišnje. Svaki put kada prodjemo pored plaže ovog hotela ja se zapitam ko tu letuje.U hotel nismo ulazili ali plaža sa zardjalim ležaljkama, izlomnjeni suncobrani i neki restoran na plazi koji deluje katastrofa uopste ne deluju primamnjivo.......Slike na Internetu su od pre par godina, vodite računa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima.

Nov sam, pa samo da proverim da li se dobro snalazim. \

Zanima me da li je ovaj hotel isto sto nase agencije nude kao "pyramisa sahl hashis 5*"?

Iz agencije su nam dali najbolje preporuke za isti, a ovde vidim da to i nije bas tako.

Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je taj hotel

Ako.idete posle mene,bice izvestaja..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beogradjani, kada vi idete, kada bi mogli ocekivati opis hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Beogradjani, kada vi idete, kada bi mogli ocekivati opis hotela?

7-og juna.na 2 nedelje.pa posle toga...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja merkam ovaj hotel odavno :rolleyes:

kad je naš omiljeni Old Palace preskup mora da se nađe alternativa a

da se bude u Sahl-u :D

i Tropitel smo razmatrali, koji je nešto povoljniji od Old Palace, ali nikako da prihvatim po ipak visokoj ceni onu njihovu lošu plažu :neznam:

Bas me interesuje kakav je  - ocekujemo realni izveštaj kao i u slučaju Old Palace i nadamo se da će vam sve biti OK.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bice realno,kao i uvek..bas da vidim zasto toliko losih komentara,osim za plazu.Ja obicno niti precenjujem niti potcenjujem,onako-bice realni izvestaj :-)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka