radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

292 poruke u ovoj temi

Pa ja nisam očekivala nikakve specijalitete, a ostala sam bukvalno gladna. 

Zar treba da čekam na gotovs čim počne obrok da bih ugrabila malo voća, kakvog-takvog jer ga za koji minut neće biti.

Da ne pišem dalje.

Prelistajte malo komentare na Fb, a i to uglavnom pišu njihovi turisti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je taodje u opticaju, zato pratim temu. Jedino se bojim da ne bude previse dece i i shodno tome buke, i guzve zbog velikog broja soba, posto bih isla u avgustu, ipak je to neki spic sezone.

Bad bih volela u Sahl, a svi otali hoteli su preskupi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je taodje u opticaju, zato pratim temu. Jedino se bojim da ne bude previse dece i i shodno tome buke, i guzve zbog velikog broja soba, posto bih isla u avgustu, ipak je to neki spic sezone.

Ako želiš Sahl ja ti od srca preporučujem ovaj hotel. Gledali smo i ostale u nizu i Pyramisa, za nižu cenu, (po meni) ima najlepšu i najveću plažu. Sledeće godine će i suncobrani i ležaljke biti sređeni.

Želim da vas upozorim na agenciju 1a. Uplatili smo 5 izleta preko njih. Odlučili smo se da to uradimo preko agencije jer nam je rekla da su vodiči na srpskom i da imaju mikrofon u autobusu, te da se sve lepo čuje. To nam je bilo bitno zbog Luksora i Kaira, jer sam ja zaljubljena u njihovu istoriju, pa sam htela da naučim po nešto novo. Dakle, prvi izlet je bio Kairo. Vodič jeste bio na srpskom, ali je totalno nezainteresovano čitala sve sa papira. Pritom nije ni čitala kako treba, već je mešala reči i zastajkivala, kao dete u drugom razredu. Drugi izlet je bio diving. Tu uopšte nismo imali vodiča na srpskom. Ja znam engleski pa sam prevodila i ljudima oko nas, koji uopšte ne znaju jezik. Nama je rečeno da svi vodiči pričaju srpski, a zapravo ni jedan nije bio sa nama na brodu. I danas smo išli u Safari. Vodič je divan dečko, egipćanin, ali jedva nabada nešto na našem. On se izvinjavao i obećavao da će naučiti, ali nama on nije ni kriv. Da dodam da je čovek koji nas je džipom vozio do pustinje zaspao za volanom. Pa ga je moj dečko probudio i on se pravio lud. Žena koja nam je prodala sve ove izlete, a koja je takođe vodič, se ni jednom nije pojavila na izletima.  Sve u svemu baš neozbiljno, a nisu male pare u pitanju. IZBEGAVAJTE IH. OBAVEZNO. 

Izmenjeno (Angie03)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na preporuci, uzecemo ga u razamatranje ozbiljno ? 

A agencije mislim da su bolje lokalne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na preporuci, uzecemo ga u razamatranje ozbiljno ? 

A agencije mislim da su bolje lokalne.

Slažem se. I mi sada mislimo da su bolje lokalne, ali naše agencije toliko zamažu oči pričama, da je teško ne nasesti. Pogotovo nama neiskusnima. Na greškama se uči, za sledeći put znamo. 

Želim vam divan provod, koji god hotel da izaberete. ❤️

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slobodno u Pyramisu.

Dece ima,ima aqua park,tj tih par tobogana,mi bili u julu,ali je hotel kao u dve potkovice,sa bazenima u oba dela.U jednom nema tobogana,samo dve ljuljaške u vodi,Pablos bar sa stolicama u vodi i ležaljkama direkt izloženim suncu u sklopu.Taj deo je miran.

U drugom delu je aqua park,i aqua pool bar gde se i sladoled služi,to je raj za decu,i taj deo jeste pun dece i porodica sa decom,i cika i vriska koja je neminovna (pa ja prva u 43. sam cičala i vrištala dok sam se spuštala niz ljubičasti tobogan :)

A plaža je toliko i široka i dugačka da kad god da dodjete mesta ima čak i u prvom redu,nema jutarnjeg utrkivanja za ležaljke.

Sahl je prelep,a Pyramisina plaža je zaista divna,da se ne ponavljam.

Do naredne sezone,verujem da će i sve ostale sitnice dovesti na svoje mesto pa će hotel imati opravdanih 5 ☆ kao i Gospodja Plaža :))))

Uživaćete verujte :)

Izmenjeno (gordanam)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na ovim informacijama. Imaju li nazive ti delovi, potkovice, odnosno kako traziti na primer sobu bas u tom mirnijem delu, ako je to moguce uopste?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moguce je.Trazite taj deo,kod recepcije.A ne u delu sa akva parkom.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo tako,moguće je tražiti.Nemaju konkretne nazive,samo napomenite da želite sobu u delu koji je odmah ispod recepcije,a ne kod aqua parka.

Naša je bila 1278,desno od recepcije i gledala je na unutrašnjost kompleksa,taj mirniji deo.I taj deo je sa renoviranim sobama,mirno,bez gužve.

Izmenjeno (gordanam)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ja prva u 43. sam cičala i vrištala dok sam se spuštala niz ljubičasti tobogan :)

Dobro je, mislio sam da sam jedini koji se dernja glasnije od dece na sav glas kada se spušta niz tobogane :hahaha: 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vi ste super, ja niz onaj najbrži nisam ni smela da se spustim :neznam:. Ostala 3 sam prebrodila :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na ovim informacijama. Imaju li nazive ti delovi, potkovice, odnosno kako traziti na primer sobu bas u tom mirnijem delu, ako je to moguce uopste?

Mi smo bile u tom mirnijem delu, deo potkovice levo od glavnog restorana.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedan Slovenac je nahvalio Pyramisu na TA i kad sam ga pitala da li je zaista sve tako savršeno bilo, rekao mi je da se žalio na recepciji na hranu i higijenu u restoranu, pa su mu posebno kuvali i po želji.

Pogledaj komentare na Fb, ali ne samo one istaknute.

Meni je to bili najgore letovanje.

I još su mi ukrali bluzu iz plakara.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbitnije je da se sve promenilo i da nije više takva situacija.. ja bih se pokajala da sam odustala od hotela. Od nas osmoro sa našeg leta koji smo dosli u Pyramisu, četvoro je prvi put u Egiptu i bilo im je super a nama i našim prijateljima je drugi put. Ja sam bila u Hiltonu i mogu sa njim da ga uporedim da su istom rangu samo što je plaza ovde neuporedivo lepša..  Da poprave još neke sitnice i biće još bolji. I niko se nije žalio da su nestajale stvari. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26104
    Ukupno tema
    870836
    Ukupno poruka