radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

221 poruka u ovoj temi

@LjiljaNS

Ovo sve kao u Karibijenu, pritom Vaš lak i koktel isti kao moji:hahaha:. Ponuda hrane identična.... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Deana*Hvala , častićemo i mi pa ćemo videti. Vidim na instagramu da ima naših u hotelu.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A propos rucka na plazi,jeli smo,i.onda vocnu salatu..msm da smo moj sin i ja izeli sve sto bi oni tamo stavili u delu gde ona stoji.Jedno 5 puta se vracali i punili tanjire,pa na lezaljku da jedemo i imamo view:hahaha:jos pride koktelče.A lakove sam menjala da mi se slazu uz koktele:hahaha:Bas je bila opustencija u Piramisi.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ja zaista ne mogu da prepoznam Pyramisu kad uporedim sa svojim iskustvom. Meni je zapanjujuće bilo odsustvo voća, kao i ponuđena mala količina. Na plaži ga nije bilo, a na obrocima samo ako dođete u prvih pet minuta. Dve činije voća na toliko ljudi. I to tanko sečeni komadići dinje sa debelom korom i pomorandže sečene na četiri dela. To mi je najviše smetalo. Na plaži nije bilo ničeg osim pomfrita i pilećih krilaca, kafa kad bude, smućkani sokovi, točeno pivo i lokalna žestina. Mi smo bili željni svega. Sladoled ni jedan jedini put.

Ali očita je razlika Pyramise u sezoni i van nje. To mi je jedino objasnjenje.

Izmenjeno (Deana*)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad ja okrpim grčke “apartmane” i one vuqohebine gde naši idu, svi skoče na mene i počnu onu urbanu legendu kako nas oni vole.

U potpunosti se slažem s vama u očekivanjima, to i ja želim da vidim. Sigurna sam da ćete biti zadovoljni. Bez obzira na inovacije, ja se Pyramisi ne bih vratila.

Jedva čekam izveštaj.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Maštalice potpuno se slažem sa vašim  postom i delom vezanim za letovanje u Grčkoj posebno. Očekujem detaljan izveštaj iz Citadele, da nas podgrejete pre nego što stignemo:D.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@LjiljaNSDrago mi je da ste zadovoljni Pyramisom .  A u kom delu su te renovirane sobe i da li ste tražili renoviranu sobu ili vas je tako zapalo? Pitam da znam kada mi budemo išli šta da radim :rolleyes:

Prišao nam je odmah neki čovek iz osoblja i pitao da li želimo lepu sobu. Ja sam im pokazala sliku sa bookinga i dobili smo istu takvu :-) častila sam ga 10dolara kad nam je odneo kofere do sobe. Na prvom spratu je bila, mada su meni najlepse one u prizemlju pored bazena tu možete i internet da uhvatite i ujutro da pijete kafu i bućnete se čim ustanete :-)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i jos mirise nana na prizemlju..ja samo cupkala i trljala i mirisala..:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervirala sam Pyramisu od 30 avgust, 10 dana.

Vidim da ima neki mini luna park, ringispil, autici, dali su to u sklopi all inc.ili su sa doplatu?

Zanima me i za izbor sobe, koji deo je lep, ima li liftovi, idem sa sina 20 meseci pa imam gomilu stvari koji nosim i plus kolica, pa lift mi je bitan,vidim da spominjete sobe na prizemje, meni su oni nekako jezivi, mene bi bilo strah nekako na prizemje, ne deluje mi sigurno.

Mi imamo neki royal all inc, svi ala cart restorani su ukljuceni.

Kakvo je vreme u taj period obicno?

Ja sam se lomila izmegju seagulla i pyramisu ali ovaj mi deluje lepse.

Sto se tice hrane ja i muz nismo problematicni, a sin svakako ne jede nisto, planiram da nosim bebi kasice od kuce za njega i drugu hranu.

Zanime me zbog bebe dali ima jogurt, kiselo mleko, pavlaka i presno mleko, zdenke, biskvite, sir neki slican na nasi?

u maj smo bile u tursku i bilo je od pile mleko bukvalno, moja beba je obozavala ayran, davala sam mu picu po neki zalogaj,  peciva i sl.

isto me zanima internet, dali je pametnije da kupim karticu ili ima u hotel da se doplai za pristojnu brzinu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervirala sam Pyramisu od 30 avgust, 10 dana.

Vidim da ima neki mini luna park, ringispil, autici, dali su to u sklopi all inc.ili su sa doplatu?

Zanima me i za izbor sobe, koji deo je lep, ima li liftovi, idem sa sina 20 meseci pa imam gomilu stvari koji nosim i plus kolica, pa lift mi je bitan,vidim da spominjete sobe na prizemje, meni su oni nekako jezivi, mene bi bilo strah nekako na prizemje, ne deluje mi sigurno.

Mi imamo neki royal all inc, svi ala cart restorani su ukljuceni.

Kakvo je vreme u taj period obicno?

Ja sam se lomila izmegju seagulla i pyramisu ali ovaj mi deluje lepse.

Sto se tice hrane ja i muz nismo problematicni, a sin svakako ne jede nisto, planiram da nosim bebi kasice od kuce za njega i drugu hranu.

Zanime me zbog bebe dali ima jogurt, kiselo mleko, pavlaka i presno mleko, zdenke, biskvite, sir neki slican na nasi?

u maj smo bile u tursku i bilo je od pile mleko bukvalno, moja beba je obozavala ayran, davala sam mu picu po neki zalogaj,  peciva i sl.

isto me zanima internet, dali je pametnije da kupim karticu ili ima u hotel da se doplai za pristojnu brzinu?

Uh ne znam da li govorimo o istom hotelu (mislim da ima još jedan Pyramisa....)...

Ovde nema luna park i ringispili (niti sam to videla na slikama) a nema ni taj royal all incl?!?!

Imate dva a la cart restorana (italijanski i meksički) i možete jednom u toku boravka besplatno da ih koristite, rezervišete dan pre na recepciji.

Lift ima a sve renovirane sobe su iste tražite po vašoj želji šta volite (prizemlje pogled bazen su po meni najbolje).

Mlečne proizvode ja ne jedem ali sam videla da ima na doručku kod žitarica mleko i jogurt (sve je na točenje i u posudama).

Iskreno meni Egipat nije za malu decu ako već idete ponesite hranu za bebu. Drugarica je prošle godine završila u bolnici zbog stomačnog virusa sa jednogodišnjim dečakom a tamo su uslovi očajni. Obavezno tablete piti preventivno ako ste išli nekad u Egipat onda to već znate...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25775
    Ukupno tema
    857248
    Ukupno poruka