radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

419 poruka u ovoj temi

 

@aleksandar_93

Divno, najbitnije da ste se lepo proveli i uzivali. A na nepredvidjene događaje, nazalost, niko ne moze uticati.. Imam jedno pitanje u vezi prve slike, sta je to sto viri iz vode, ti stubovi i te kao kocke? 

 

Slažem se. :)

To je kao neki 'potopljeni grad'. U vodi se nalaze ukrašeni stubovi i ploče na kojima se nalaze i korali. Takođe u tom delu ima dosta ribica i lepo je za snorkling, zato tu često dolaze brodovi koji rade izlete.

Evo i nekoliko sličica da bi me lakse razumeli :)

 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_5.png

Izmenjeno (aleksandar_93)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima :)

 

Otišli bismo 3x u Egipat, u oktobru. Kako smo prvi put (2018.) bili u Pyramisi, a drugi put u Fortu, a primetila sam da ovde ima onih koji su bili skorije u oba hotela - moje pitanje bi bilo: Šta trenutno smatrate da je bolja opcija? 

Kakvo je stanje sa Pyramisom u odnosu na 2019.? Da li je renovirana i da li su se pppravili oko hrane?

 

I da, da spomenem i da su nam kod hotela bitne stavke: ronjenje, more generalno, hrana, a (kako je u pitanju medeni mesec ovog puta) i sam izgled soba. Pa ako vam i neki drugi hotel padne na pamet - još bolje, pišite. :)

 

Hvala svima. ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih pre u Fort, a da mi je jos medeni mesec, malo bih dodao za vilu ;)

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nije bas mala doplata za Vilu + Premium :).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pyramiso vidimo se za nekoliko sati, a čim uhvatim net, eto me i ovde ! 
Lep pozdrav svima ! :D

Možda je član @Bokyly do sada uhvatio net pa se oglasi :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Deluje mi da su vile loše pozicionirane, ili se varam (tj da nemaju pogled na more)? Bazen nam nije neophodan, jer se sve vreme kupamo u moru. Ne znam posotoje li sobe sa hidromasažnim kadama, eventualno?

I još jedno pitanje za sve koji su u oktobru išli u Egipat - da li je more toplo?

 

Hvala.:cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, more je toplo u oktobru. Proverili, bili. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vile u prvom redu izvesno imaju pogled u zid hotela, mislim da one sasvim gore imaju veoma lep pogled na more. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Možda je član @Bokyly do sada uhvatio net pa se oglasi :D

Totalno neodgovorno sa moje strane, da net sam uhvatio isti dan, odnosno kupili dve kartice na aerodromu, ali nikako da uhvatim vreme po povratku sa mora, da sednem i raspisem se, a imao bi i o cemu i naravno to cu i uraditi, nadam se za koji dan ! Oprostite i ne zamerite, puno je obaveza u ovom kratkom zivotu, covek prosto ne stize sve ! Lep pozdrav ! :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, rezervisali smo ovaj hotel za 01.jul, idemo sa dvoje male dece (7 i 5), svidele su mi se fotke, recenzije, izgled plaže. Ovde među komentarima sam naišla da je neko spomenuo kamene ploče u vodi, kakve su to ploče, kolike? ? Hvala 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je fotka plaže hotela Piramisa, slikano sa pontona.

Ne bi trebalo da predstavljaju problem s obzirom da su na skroz levom delu plaže 

 

plaza piramise.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka