radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

419 poruka u ovoj temi

I mi definitivno idemo i vodimo bebu, ja sam odlucila definitino da budem nemajka :) i da ne slusam nikog, pa bice sve u redu.Od agenciju mi sugerisu da je Labranda royal makadi (ex royal azur) bolja od Pyramise a cena je skoro ista, ali nema nisto nadvor od hotela pa mi  se  to nekako ne svigja, u pyramisi ima setaliste.

@gordanam vidim da ste trenutno u pyramisi,ukoliko mozete da odvojite vreme  recite mi kako je za decu, dali je bezbedno kupati bebu u bazen dali je cisto, ima li ringispil i autice (bilo je slika na tripadvisoru), za kakvu voznju  vi mislite?

Inace kakva je hrana, ima li flasirana voda ili je na tocenje?

U sobi ima li frizider planiram da ponesem bebi hranu, kasice)?

Na plazi ima li restoran sa senkom?

Treba li obuca za u vodu?

Koji deo hotela je dobar za smestaj u smilsla da si blizu plaze, restorana i sl.?

Sa obzirom da je okolo 18.00 vec noc koji period dana izbegavate da ste na plazi?

Stvarno li je previse vruce, oko 50 stepeni ili preteruju ( ja sam gledala na acc.weather stoi oko 36 stepeni u pocetak Sep).?

Ima li klimatizirana igroteka zatvorena  za deca kao kids klub, i otvorena sa senkom, ljuljaske i  sl?

moj sin je skoro 2 god (20meseci ima) ali je turbo ko da ima 3.5 :)

Hvala unapred!

 

 

Izmenjeno (Taki87)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pola toga mi nismo imali.

Izmenjeno (Deana*)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozda neko od trenutnih ili bivsih gostiju ovog hotela moze da mi da informaciju da li mi za setnju Sahl Hasheesh-om treba neka propusnica? Odnosno da li mogu da obidjem setaliste iako nisam gost hotela koji se ovde nalaze, vec smestena u Memshi. :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ulazu u Sahl Hasheesh postoji kontrolni punkt i sinoć kada smo se vraćali iz Sakale taksista je dao svoju legitimaciju a nama su pogledali narukvice.. tako da ne znam da li je moguce. To je sve verovatno iz bezbednosnih razloga..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Imam nekoliko pitanja,Prvo da li internet postoji u celom hotelu ili je bolje da kupim onu karticu za intermet i da li je bezbezno sesati oko hotela i gde se tacno nalazi to setaliste?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kartica za internet gde moze da se kupi, na koj princip radi, kako se aktivira, dali je kao sim kartica? I mi idemo u pyramisu kraj na avgust.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka