radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

419 poruka u ovoj temi

Danas su se malo potrudili, pa je voća bilo dovoljno. Egipatski turisti su u ogromnom broju, pretpostavljam zbog Uskrsa (Kopti).

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Povratak u realnost.

Avion kasnio u startu nekih 1.20 h, te umesto u 2 h, krenusmo u 3.20 h.

Let je bio prijatan i kraći nego u polasku.

O svemu uskoro.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stiže li detaljniji opis? ? 

Rezervisao sam ovaj hotel posle dužeg razmišljanja, a sad si si me sa ovim iskustvom ponovo pokolebala. Skorašnji utisci sa TA i booking a su dosta pomešani, nekom odlično, nekom loše. 

 

Tačno ne treba ništa čitati. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Stiže li detaljniji opis? ? 

Rezervisao sam ovaj hotel posle dužeg razmišljanja, a sad si si me sa ovim iskustvom ponovo pokolebala. Skorašnji utisci sa TA i booking a su dosta pomešani, nekom odlično, nekom loše.

Tačno ne treba ništa čitati. 

Treba čitati, baš treba.

Najiskrenije, nikome ne bih preporučila ovaj hotel.

Spolja gladac, iznutra jadac.

Najslabija karika je hrana. Restorani su musavi, sve vapi za  ribanjem. Kuvare treba smeniti. Konobari nose čiste tanjire pod miškom. Pribor za jelo je sumnjivo opran.  Hrana je na nivou splačina, jednolična, bljutava, sirotinjska. Sve je najnižeg kvaliteta. Voća nedopustivo malo i slab izbor. Hleb i pecivo bajati i sladunjavi. Od kuvanog - makarone, pire, beli i smeđi pirinač, pire od pasulja, neki reciklirani bućkuriši.

Prijateljica kaže da je prženo meso loše i  više bareno. Kolače nisam ni probala Uglavnom su za doručak od brašna ,  pa preliveni, a za večeru ima i nekog pudinga na sto načina. Sladoled nisam nikad videla. Salate ima dosta, jediono je to ok.

Beach bar je šmrljav, hrana se sprema nehigijenski. Automat sa kafom često bez kafe.

Pool bar nije radio uopšte.

Nastaviće se...

P.S. Pogledaj komentare na Fb. Ili 1 ili 5 *

Pritom su gosti bili 75 % egipatski turisti i oni su i davali loše komentare. Bilo je i nešto Rusa i to je sve.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmm... Najviše me ta hrana brine. Hotel mi i po tvojim slikama deluje fantastično, ne znam sta bi tu zamerio. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel  je spolja veoma atraktivan. Uz pomoć 10 $ dobismo renoviranu sobu na trećem spratu. Soba je ok, fale fioke, ali dobro. Kupatilo ima falinke. Šolja se klima, nije fiksirana, u tuš kabini samo onaj gore fiksirani tuš, voda više hladna nego mlaka.

Kupatilo nije renovirano.

Sobar je dobijao svaki dan po dolar.

Kreveti veoma udobni.

Park divan, bazeni isto.

All incl. bedan. Gladovali smo bukvalno.

Ja sam preživljavala od omleta, žilavih makarona i salate. Ponekad uveče bilo je prženih paprika. 

I sam pogled na sir, viršle i parizer izazivao je gađenje. Jedna vrsta od svega i to sigurno najjeftinija.

Kad uporedim sa Steigenberger Aqua Magicom, dve planete.

Zabavni život nula.

Jedina noćna zabava bilo je surfovanje pored recepcije.

Uveče sve pusto, već u 20 h bilo je neprijatno šetati glavnom ulicom. Dosta je mračno.

Zaista nema ništa lepo da se kaže.

Ono kad sam jedva čekala da se vratim kući.

Iako sam prala zube flaširanom vodom, zapatila sam stomačne probleme, ali sam odmah počela da pijem Enterofuryl.

Nastaviće se.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš mi je žao  - izgleda da su u raspadu.

Čitam  šta piše na TA, i vidim da ima dosta lažnih ocena sa peticama, a onda naidjem neku realnu koja potvrdjuje sve što ste pisali. Strašno. Čitam da nije bilo ni pića u beach baru...

Nadam se da će ih neko kupiti ili preuzeti, lokacija je fantastična a i sama hotelska zgrada je odlična (npr neuporedivo bolja od SRM, ali džaba...)

Edit, eno na TA su iznenadjeni vašom ocenom :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte i komentare na Fb.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili ovaj hotel za 19.07. na 10 nocenja,pa izvestaj i iz naseg ugla po povratku :rolleyes:

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 29.06 ako neko ide pre molim vas za utiske jer su komentari totalno razliciti?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj komentare na Fb. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ми резервисали овај хотел, крај јула. Једва чекам. Не очекујемо нереално,  да ће да буде као нпр. неки од хотела из Sunrise групе, колико пара, толико музике. Избор је пао због чаробне плаже и дивног шеталишта.  

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka