radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

419 poruka u ovoj temi

@Deana*,

žao mi je što niste zadovoljni i nažalost gladni... Sada sam se i ja zabrinula... pogotovu što sa nama idu, prvi put u Egipat, brat sa porodicom ... U stvari, više zbog njih i brinem... Nama je jasna razlika u cenama i sve shodno tome ...

Ipak, verujem da će te naći načine da odmor sebi učinite lepim...eto, mohito da ublaži situaciju :rolleyes:

I meni je njegova plaža delovala...nekako oronula u odnosu na plažu našeg OP i drugih hotela, ali i sami ste svesni razlike u cenama izmedju njega i okolnih...

Kakvu ste sobu dobili ,higiena, usluga, bazeni ( za njih  pitam zbog bratanice), alacart restorani...? Sve ovo kao pitanja kada se vratite...

Što se neta tiče, to nije ništa novo i za skuplje hotele, Vodafon kartica na aerodromu rešava sva pusta obećanja većine hotela.

I pored svega, verujem da će biti i pozitivnih momenata... , verujem da niste od onih koji idu na odmor da kontrolišu fuge pločica... arapske momente i mentalitet već poznajete... Bar su more i okruženje sigurno lepši od dosadne, oronule Memše... 

:hello:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Soba je solidna, park divan, ali hrana je odvratna. Gosti u ogromnoj većini domaći turisti, skromniji ruski i to je to.

Restorani su musavi, hrana nikakva.  

Spolja gladac, iznutra jadac.

Zamenite ako možete.

Ne zagledam fuge i slično, 

Ima dosta zamerki, opširnije kad se vratim.

Izmenjeno (Deana*)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se more zagrijava? Vidjela sam da si napisala da je hladno. Pratila sam tvoje objave, nadam se da ce ti ipak odmor ostati u lijepom sjecanju 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se blizi putovanje i rezervisala sam kraj aprila iz razloga sto sam negdje procitala da je april super u Hurgadi. Toliko mi je sad krivo jer stvarno novac mi ne igra toliku ulogu da uzmem april u odnosu na juni, juli... Al obzirom da sam se kupala na Jadranu krajem maja opet se tjesim da ce vremenske prilike zadovoljiti moje neke kriterije. Druga stvar, od svih vremenskih prilika i neprilika vjetar najvise mrzim. Al o tome nisam razmisljala kad sam rezervisala... Sad stalno visim na forumu da vidim hoce li neko napisati da je more toplo, vrijeme lijepo itd. Sori sto vam upadam na temu o hotelu, al mislim da me kuzite :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veruj mi da je grozna. Moja prijateljica nije izbiračica, pa ostane gladna. Voća je nedopustivo malo i odmah se razgrabi. Hranu recikliraju. Sigurno je bilo bolje kad si ti bila, ali sad je loše. I restoran je musav. Konobari nose hrpe čistih tanjira pod miškom. Tanjuri i pribor za jelo nisu dobro oprani. 

More je juče bilo prijatno, danas se povuklo. Danima duva vetar, a danas je baš bilo hladno. Nosimo kožne jakne i patike.  Nadam se da će sutra biti prijatnije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juli,avgust ne..ali mogli ste maj polovinu (i ja sam trebala) i pocetak juna jer je super.

A to "april super u Hrg",oni kazu za svaki mesec :hahaha:Realno..za opusteno kupanje i ne preteranu toolotu maj je savrsen i pocetak juna plafon.Posle krece vrucina.Septembar i oktobar divni.Ostalo..za nas nije..jeste za strance koji se setkaju po izletima,ispijaju kafe i kuliraju,po bazenima...ali u onom "nasem" smislu da iskoristis sve sta si platio-i nije.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Meni se blizi putovanje i rezervisala sam kraj aprila iz razloga sto sam negdje procitala da je april super u Hurgadi. Toliko mi je sad krivo jer stvarno novac mi ne igra toliku ulogu da uzmem april u odnosu na juni, juli... Al obzirom da sam se kupala na Jadranu krajem maja opet se tjesim da ce vremenske prilike zadovoljiti moje neke kriterije. Druga stvar, od svih vremenskih prilika i neprilika vjetar najvise mrzim. Al o tome nisam razmisljala kad sam rezervisala... Sad stalno visim na forumu da vidim hoce li neko napisati da je more toplo, vrijeme lijepo itd. Sori sto vam upadam na temu o hotelu, al mislim da me kuzite :)

Vidim da će uskoro biti nekih 30 stepeni. More je juče bilo prijatno, ali smo se danas. smrzle jer je baš duvalo, pa se nismo kupale. Samo 23 stepena.

Ja sam bila 2015. od 5. aprila i bilo je 32-33 stepena, a vetar je duvao samo dan-dva.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Veruj mi da je grozna. Moja prijateljica nije izbiračica, pa ostane gladna. Voća je nedopustivo malo i odmah se razgrabi. Hranu recikliraju. Sigurno je bilo bolje kad si ti bila, ali sad je loše. I restoran je musav. Konobari nose hrpe čistih tanjira pod miškom. Tanjuri i pribor za jelo nisu dobro oprani. 

More je juče bilo prijatno, danas se povuklo. Danima duva vetar, a danas je baš bilo hladno. Nosimo kožne jakne i patike.  Nadam se da će sutra biti prijatnije.

Da..rekose mi danas da vetar rastura (a u delu gde je Citadela posebno duva)..pa,nije to jos ono toplo vreme..bez maja nista.trebala sam ja kao i pre drugu polovinu maja..a ne na pocetku..no,kasno je sad.

Bolje je bilo definitivno,ne volim da pricam kako nije,mada mozda i sto je april.Nije sezona pa su tako..opusteni..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ramazan pocinje 6.maja. A mi muslimani :) Ne bih sad pisala nesto o praktikovanju vjere, ali za mene je to poseban mjesec kad smo kod kuce porodicno i ne razmisljamo o putovanjima. Ja prigodila termin odmora da se kuci vratimo prije. Da sam se detaljnije informisala, sigurno bih prebacila odmor za juni. Nadati se najboljem, ako bude dobrog interneta ja cu se vama javljati sa svjezim informacijama :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelim vam toplo more i lep odmor..i sto manje vetra,a to i sebi zelim.

Internet obicno radi samo u lobiju,ako ne kupujete njihovu karticu.I ovako se mozete negde prikaciti u gradu ako idete (ne znam u kom ste hotelu).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, takodje :) planiram uzeti karticu na aerodromu. Hotel je Karibijen, ne vjerujem da ima interneta 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Deana* Žao mi je što vam bar more nije toplo pa da nadomestite to što hotel nije po vašoj meri.. A da li u Sahl Hashishu ima neki kafić ili restoran nezavisno od hotela, pošto mi volimo da odemo na piće ili večeru van hotela? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Duz setalista sve mozete platiti..msm na Old Town..restoran,poslasticarnica,kafic..dakle,ima..Ima cak i nekih partija uvece,zavisi da li budete tad na letovanju.

Cene su jace u odnosu na Hrg.ali sam zaboravila iako sam gledala cisto da snimim kolike su.Jedino sto sam uzela jedno vece je mala flasica vode na baru Romance i kosta 1e,dete ozednelo :D.

 

Hvala, takodje :) planiram uzeti karticu na aerodromu. Hotel je Karibijen, ne vjerujem da ima interneta 

Bice vam lepo u Karibijenu,meni je bilo.Pozz

Izmenjeno (beogradjani)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@beogradjani Hvala puno, mi ne odustajemo od Pyramise pa kako bude.. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka