radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

419 poruka u ovoj temi

Potvrdjujem sve što je "beogradjani" napisala.

Mi smo imali tu nesreću da je ćerka slomila ruku i morali smo je hitno poslati u Beograd gde je imala i operaciju. (srećom, našao sam avio kartu iste večeri).

Osoblje hotela se je pokazalo izuzetno, čak su hteli da nas sa svojim (privatnim) autom voze na aerodrom, srećom, abc taxi je to odradio.

Za koji dan, kad se malo sredimo, a juče smo mi ostali stigli, pišem detaljnije utiske. Slobodno postavite pitanja ako vas zanima nešto.

 

Izmenjeno (jaksa)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E,da, može biti korisno - late check out, do 20 ili 21h (kako se dogovorite) je 20$ po osobi, u praksi 40$ po sobi nezavisno od broja gostiju (npr ako porodica ima 2 sobe, uzme samo 1 za 40$). Koliko sam saznao, nema prevelikog cenjkanja oko toga. 

AI narukvice ne skidaju.

 

Taxi - zovite ABC putem vibera ili preko recepcije (trazice samo broj sobe) - do Hurgade je 75-85 LE (ja sam davao uvek 85) a do aerodroma 100-110 LE (ja davao 110). "Hotelski" taxi ili shuttle bus je nerazumno skup.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au,Jaksa..mnogo mi je zao sto vam se to desilo,da li je sve u redu sa cerkom?Smem li pitati kako se desilo to?

Drago mi je sto mozete potvrditi moje opise Piramise,bas sam "brinula" jer sam vam ga preporucila,no ovo desavanje vam pokvari sve..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Udarac za vreme igranja odbojke na plaži...za neverovati. 

Uteha je to što su svi u hotelu bili maksimalno spremni da pomognu. Šta da se radi....dobro je da je sad sve ok, koliko može da bude.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala @beogradjani i @jaksa  na opisima i ovde i na general Hurgada temi. Mi putujemo 10og Oktobra u Pyramisu - inace prvi put Egipat.  

Da li ste vi imali problema sa stomakom i jeli pili sve ili se pridrzavali i koliki je generalno izbor interkontinentalne/egiaptske hrane? Vec sam procitao da je @beogradjani oguglala na egipatske amebe :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam imala nikakve probleme i nemam ih vise godina vec.moguce da sam oguglala stvarno..jedem bas sve.

Izbor je bio zaista dobar..ja nisam neki probirac,iskreno,ali meni je bilo bas ukusno.Stavise mozda najukusnije ovde upravo.Sem posl.par dana kad nagrnuse Arapi zbog praznika..tacno su onda "pokvarili" hranu.

Znaci,jela sve..pila sve.Posto ipak idete prvi put,mozda malo da povedete racuna,a lekovi uz sebe su "must".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam neki gurman, a i znam šta da očekujem od hrane u Egiptu. 

Gladni nismo bili, a oni se zaista trude da obezbede raznovrsnost sa resursima koje imaju :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U vezi sa tim patikama, kakav je ulaz u more, čitala sam da su neke ploče? 

Iskreno, nigde mi ranije nisu bile potrebne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U vezi sa tim patikama, kakav je ulaz u more, čitala sam da su neke ploče? 

Iskreno, nigde mi ranije nisu bile potrebne.

Ni meni do tada,..pa,kao ploce,kamenje..ne znam da objasnim i to je mali deo..samo ih vi uzmite i ne brigajte.Nisu ni skupe,a odlicne..ima nekih delova duz plaze gde mozete i bez njih u cik-cak ulazenje,a zasto biste?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzela sam ovaj hotel ozbiljno u razmatranje, ali skoriji utisci na tripadvisoru i ocena na bukingu su bas lose. Slike prljavstine, insekata, oronulosti :shokiran: pa vise ne znam sta mi je ciniti...

Zaista nisam sad nesto prezahtevna, ali me zbunjuje da ima 5 zvezdica navodno, a da tako izgleda. Sta raditi uvece ako je tu mrtvo? Moze li se lako do hurgade i nazad nocu?

Kakav je podvodni svet?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvece je mrtvo sem programa u samom hotelu,nema se sta raditi u Sahlu,mozete setati samo,programi se zavrse oko 23h.

Mozete vi u Hurgadu ali je ipak daleko,ali ako zelite nocu da cunjate po gradu onda je bolje da uzmete hotel u samoj Hrg.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad putuješ? 

Živo me interesuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

04.08. Iskreno se nadam da ce ici neko pre :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako prelomim za ovaj hotel ici cu ja ranije :D

@beogradjani

Koliko sam razumela taksi je jeftin, pa ne bi trebalo da je problem da odemo do Hurgade i nazad na 2-3 sata. Svakako nisamo zainteresovani za neki program posle ponoci, ali nesto do 11-12 je ok

Mene zanima da li vredi dati 100e vise za 10 dana u ovom hotelu u odnosu na npr Sinbad, El Palacio, Mirage Bay, Bella Vista? 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka