radoznao

Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

419 poruka u ovoj temi

@beogradjani,  

još fotki, :D , malo da promovišeš Piramisu. Super što je sve bilo i iznad očekivanja. U odnosu na ostale posećene hotele, kako bi ga pozicionirala? 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@beogradjani,  

još fotki, :D , malo da promovišeš Piramisu. Super što je sve bilo i iznad očekivanja. U odnosu na ostale posećene hotele, kako bi ga pozicionirala? 

Hocu..nego poceh i sve me vraca,zbog velicine fotki,a imam bas lepe..jos umorna od puta,plus sa moba kačim.

Tesko mi je da rangiram hotele jer tamo svaki ima neki svoj fazon i u necemu je dobar.Po hedonizmu ovaj bi bio br.1,rekoh zasto..svi su me znali bukvalno,donose pice,znaju sta pijes,to mnogo znaci kad hotel nije prebukiran za utisak..onda sobari jedno vreme cistili u 14h bas kad bih danula posle rucka..rekoh-do podneva da je gotovo..i zaista bi tako.Toliko opusteno da je to strasno.Kao kod kuce.

E;mozda zato ima one manjkavosti,ali,iskreno,meni one nisu vazne sem sto mi smetale te case na plazi..i sta cu,bacim ja.Kanti koliko hoces..al im tesko itgleda il losa organitacija.Tj.nema cvrste ruke jos uvek.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da..dok ne zaboravim-narukvice ostaju..:D

Uz ljubaznog recepcionara i soba se moze dobiti za odmor i tusiranje,nista deljenje s drugima..rekoh ja-polupraznost cini cuda..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au..ja odustajem..sve slike mi.ogromne il sam ja na njima.Al sve slike hotela velike..

Stavljacu po neku samo..hah

Evo dete u restoranu pravi za mamu margaritu..

20180612_224025.jpg

 

20180612_101537.jpg

20180615_160334.jpg

20180614_093123.jpg

Izmenjeno (beogradjani)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam na opisu. Nisam shvatila, ima koralni greben za snorkeling?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima levo baš dosta grebenčića, desno ima ovaj kao potopljeni grad gde ima svašta isto.

Izmenjeno (jaksa)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste,ovde se mozete fino zabaviti,a na plazi..Nemci mi neki rekose da videse svasta..ja jurih neku razu..a i ono na M zaboravih kako se zove,mozak mi trokirao..velika,braon pa tufne veceg precnika..sto ima kao rep..

Zao mi sto mi velike slike,nemam zivaca da smanjujem..koja god bude da moze postaviću..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,živeli Jaksa :D za hotel..

20180614_180922.jpg

20180613_141004.jpg

FB_IMG_1529779078709.jpg

Izmenjeno (beogradjani)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Radnje skupe,triput u idnosu na Hrg.Ipak,zeznuh se sto ne kupih mnogo stosta jer...novi aerodrom u Hrg.nema vise onih milion radnjica.Samo fri sopovi i 2 suvenirnice gde su cene ludilo!!

Nikako ne racunajte na aerodrom za kupovinu majica i suvenira itd.

 

Stvarno nema nista? Pa gde je nestalo? Ja nedavno gledala neki video sa aerodroma u Hurgadi, i videla svasta nesto... Pretpostavljam da su i cene u Sunrise prodavnicama visoke. Sad cu morati iz Makadija u Hurgadu jedan dan... A nismo planirali, nego planirali na aerodromu da uzmemo svasta nesto :rolleyes:.

Kako ubiti vreme na aerodromu, cekajuci avion?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja planirala da sopingujem na aerodromu pa nista..kazu da ce biti za 6mes.opet tih radnjica.Trenutno je tako.Znaci free shopovi i radnje cigareta,slatkisa i kao suvenira.Ako vam kazem da je magnet 4 i 5 $ onda vam jasno.Pepeljara 10$ itd.Nema u onom smislu kao nekad radnjica sa svim i svacim.Vrlo slabo.

A mozete zujati po istim..eto..sta drugo.Ima prostor za pusenje.mala flasica vode je 2,5e.Ja morala da kupim.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, to mi je bitno, da ima prostor za pusenje. Pusaci smo i muz i ja. Ma, nista, napravicemo nekoliko krugova po aerodromu da ubijemo vreme. Onda znaci, vise se isplati uzimati u hotelu nego na aerodromu. Koje su cene, recimo magneta, bile u hotelu?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka