sansajn

Uplata aranzmana i upis u srednju skolu

20 poruka u ovoj temi

Poznata srpska strategija prevencije, u narodu poznatija kao taktika "valjda nece"...

Gde ides ....?

ima i ona druga preventivna,,nece to mene da se desi,, :bez-zuba::bez-zuba: !!sestra me ubedila da idemo svi porodicno u pefkohori <_< ,nisam bas nesto odusevljen sa mestom ,ali ja se i onako tu najmanje pitam :ljutko::ljutko: !stvar je resena na visljoj istanci zena +sestra+deca :P !mos misliti kako je to pregovaranje bilo :tuzni: i koje bio u manjini.ali dobro 15 dana grckog mediterana,i lepe plaze u okolini prezivecemo :D:D:D ha ha pozz.

ps.nadamse samo da ce ovi grci da se smire do jula :bez-zuba: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago vama ... kod mene nema sanse da trazim od gazde odmor ovako rano ... :tuzni:

gledaj to sa vedrije strane ides u avgustu :) .a tad je najlepse, mi odavno kuci sa vec prolupanim mozgvima na avgustovskom bgd suncu a ti na moruuuuuu :D:D !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre dve godine smo imali taj problem, cerka je komplet upis zavrsila tek 12.07.

Srecom, odmor smo tako i planirali pa smo tek 15.07. krenuli na put...sve ostalo za mene je predstavljalo rizik, nisam htela da mi pored svega jos i to dodatno izaziva stres i nervozu...ovako smo mirno posle zavrsenog upisa otputovali na zasluzen odmor...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre dve godine smo imali taj problem, cerka je komplet upis zavrsila tek 12.07.

Srecom, odmor smo tako i planirali pa smo tek 15.07. krenuli na put...sve ostalo za mene je predstavljalo rizik, nisam htela da mi pored svega jos i to dodatno izaziva stres i nervozu...ovako smo mirno posle zavrsenog upisa otputovali na zasluzen odmor...

da,da to je najsigurnija varijanta,tako sam i ja racunao,samo sam dodao subotu i nedelju racunam i njima se valjda ide na odmor ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да мало подигнем тему. Има ли нас још на овим мукама?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka