hollywatter

Kofer ili torba

71 poruka u ovoj temi

OVDE imaš raznih oblika i boja, pa i nešto slično ovom koji si "okačio", al da znaš da na raznoraznim kineskim online prodavnicama imaš iste te za neuporedivo manje pare.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 21 sat, Billy The Kid je rekao/la:

OVDE imaš raznih oblika i boja, pa i nešto slično ovom koji si "okačio", al da znaš da na raznoraznim kineskim online prodavnicama imaš iste te za neuporedivo manje pare.

Нису одговарајући ... или су мањи или већи.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, ti bi svaki milimetar ručnog prtljaga da iskoristiš! :D

Ovaj "tvoj" sam video na Amazonu al ne šalju u Srbistan...

P.S. Sada sam otišao na njihov sajt, imaju online store i šalju za Srbiju, ako mora BAŠ taj! :D

Izmenjeno (Billy The Kid)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvalila sam ove torbe,bilo je pitanje koliko mesta zauzmu u garderoberu,vrlo malo evo i slika...20170710_091915-774x1032.jpg.bd1f66b49ec20170710_092027-774x1032.jpg.69acecb383120170710_092021-774x1032.jpg.6bbde47151320170710_092118-774x1032.jpg.a3e1fe58da9

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je kofer N1...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

И ја волим кофер. Лепо се послаже, мање се гужва одећа, а више волим платнене него оне круте пластичне или алуминијумске јер може да се натрпа и у спољне џепове. У једном је кофер ненадмашан - ако постоји проблем при затварању због вишка ствари лепо се седне на њега и затвори се. :D

Ја сам давно купила кофер American traveler (платнена верзија Samsonite) од 70cm са 4 точка, ручком за вучу, доста џепова и пола куће могу у њега да стрпам. Такав више нисам видела.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos koju godinu veliki ranac na ledjima i mali na grudima. Verovatno cu kasnije preci na nesto sa tockicima. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја сам давно купила кофер American traveler (платнена верзија Samsonite) од 70cm са 4 точка, ручком за вучу, доста џепова и пола куће могу у њега да стрпам. Такав више нисам видела.

American tourister ja imam ranac i ODLIČAN JE. 

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

poenta u takvim rancima, kad se nakace kako valja, je sto pola opterecenja ide na ledja a pola na kukove tako da lagano 30 kila ide sa vama na put. jos se kuci vratite zanosnije linije ;)

Upravo.

Uvek sa sobom nosim veliki planinarski ranac. Primetila sam da ljudi sa često vuku mini stan, i što treba i što ne treba. Meni bi to bilo opterećenje, tako da se redukujem na bitno i potrebno. :D Sećam se jedne žene koju sam upoznala pre nekoliko godina koja na letovanje nosi komplet posuđa (a ide autobusom), jer, zaboga, ne zna ona ko je jeo u apartmanima pre nje iz njihovih, možda je prljavo, pa da ponese. Mislim da bi joj bilo lakše da je ponela tečnost za sudove, al dobro, svako po svome....

Planinarski ranac mi pruža neku vrstu sigurnosti što je možda samo moj trip. Volim kad su mi ruke slobodne. A oni glomazni koferi sa točkićima ostavljaju utisak da će točkići otpasti. Treba još da mislim kakav će mi teren biti za vozanje kofera. :D

Pošte ne idem sama, druga strana ponese torbu i mali ranac i to je to. Kad nas pakuju u autobuse uvek dobijemo pitanje "Samo to?". :)

DSC_0454.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek sam za kofer od čvrste plastike.

Ali pošto su samo svemir, ljudska glupost i gramzivost aviokompanija bezgranični, backpackovi polako preuzimaju primat ipostaju nakbolji izbor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867529
    Ukupno poruka