hollywatter

Kofer ili torba

69 poruka u ovoj temi

OVDE imaš raznih oblika i boja, pa i nešto slično ovom koji si "okačio", al da znaš da na raznoraznim kineskim online prodavnicama imaš iste te za neuporedivo manje pare.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 21 sat, Billy The Kid je rekao/la:

OVDE imaš raznih oblika i boja, pa i nešto slično ovom koji si "okačio", al da znaš da na raznoraznim kineskim online prodavnicama imaš iste te za neuporedivo manje pare.

Нису одговарајући ... или су мањи или већи.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, ti bi svaki milimetar ručnog prtljaga da iskoristiš! :D

Ovaj "tvoj" sam video na Amazonu al ne šalju u Srbistan...

P.S. Sada sam otišao na njihov sajt, imaju online store i šalju za Srbiju, ako mora BAŠ taj! :D

Izmenjeno (Billy The Kid)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvalila sam ove torbe,bilo je pitanje koliko mesta zauzmu u garderoberu,vrlo malo evo i slika...20170710_091915-774x1032.jpg.bd1f66b49ec20170710_092027-774x1032.jpg.69acecb383120170710_092021-774x1032.jpg.6bbde47151320170710_092118-774x1032.jpg.a3e1fe58da9

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je kofer N1...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

И ја волим кофер. Лепо се послаже, мање се гужва одећа, а више волим платнене него оне круте пластичне или алуминијумске јер може да се натрпа и у спољне џепове. У једном је кофер ненадмашан - ако постоји проблем при затварању због вишка ствари лепо се седне на њега и затвори се. :D

Ја сам давно купила кофер American traveler (платнена верзија Samsonite) од 70cm са 4 точка, ручком за вучу, доста џепова и пола куће могу у њега да стрпам. Такав више нисам видела.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos koju godinu veliki ranac na ledjima i mali na grudima. Verovatno cu kasnije preci na nesto sa tockicima. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја сам давно купила кофер American traveler (платнена верзија Samsonite) од 70cm са 4 точка, ручком за вучу, доста џепова и пола куће могу у њега да стрпам. Такав више нисам видела.

American tourister ja imam ranac i ODLIČAN JE. 

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856694
    Ukupno poruka
  • Popularne teme