hollywatter

Kofer ili torba

74 poruke u ovoj temi

Kupio sam je. Odlična i baš velika torba. Uzeo sam neku šarenu, baš lepu, za 4600 dinara. Crna je 4000.

Puno ti hvala...

E baš mi je drago,ja sam potpuno neplanski kupila još jednu,isto šarenu ali drugi dezen,bila je malo skuplja 49OO,ja ovu prvu imam od 2009 godine i baš smo je fest koristili,ništa joj nefali,moja drugarica je za to isto vreme i manje putovanja promenila tri kofera.Kažu da ima i manjih ali nisam htela ni da ih gledam ove su stvarno vrh!:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

normalna roba svih ranijih sezona ...koja nije prodata... godinu, dve, tri unazad ... 

 

ne na reciklažu ... ta roba nema gde da ide ... za nju je plaćen UVOZ.. da ne bi npr. 8 prodavnica radilo sniženje te robe, pa kroz kasu sprovodilo i sve to ... onda se to baci u jednu prodavnicu i tu se odrade za tu jednu jedinu fiskalnu kasu sve te papirološke radnje i predradnje ... 

... i onda kupac da ne bi lutao na 8 mesta u gradu i u 8 prodavnica, ide samo u tu jednu tzv. OUTLET

***

Veranda,

Jel se lepo može složiti ta torba posle .. 

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može,ja je čuvam u kesi koju sam dobila pri kupovini,posle korišćenja obrišem magičnom krpom,složim je tako da nebude kabasta i odložim u garderober do sledećeg putovanja.:dance:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo je (torba).........

torba1.jpg

torba2.jpg

torba3.jpg

torba4.jpg

torba5.jpg

torba6.jpg

Kupljena u Novosadskoj prodavnici "Glam up"-a u Zmaj Jovinovoj 6. za 4990,00 din. Bila je jedna plava(ova) i mislim dve šarene. Torba je dimenzije 72x35x36cm, i 90,7l, barem tako piše na dekleraciji. Kada sam izmerio, zaista su ove dimenzije (spoljne). Zvao sam sve prodavnice "Glam-up"-a, i jedino su tu imali ovakve torbe.

Kada se skroz sabije, debljina je manja od 10cm. Držaću je u vreći u kojoj sam je i dobio brzom poštom. Pošto su nam totalno izlomili kofer (na 4-5mesta puklo kućište) na prošlogodišnjem putovanju iz St.Peterburga do Beča (Austrianair), odlučio sam da sledeći ne bude ponovo kofer, nego torba na točkiće. Pa evo je.

Točkići deluju dosta dobro, ne klimataju se na osovini, a i ona je dosta debela. Međutim plastični delovi ne ulivaju poverenje. Poprilično su tanki i uvijaju se. Nigde nema "prozorče" gde bi se ubacio papirić sa adresom!!!  Koliko para, toliko muzike. 

Ne deluje mi da će mnogo letova izdržati, jer ih ovi bacaju na aerodromima prilikom utovara i istovara. Daj bože da nisam u pravu. U ostalom, videćemo za 3 nedelje je čeka 4 leta i samim tim 4 utovara - istovara na relaciji Beg-Istanbul-Antalia.

Izmenjeno (koldar)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šarena ima prozorčić sa donje strane.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izdržaće sigurno,moja stara je letela dva puta avionom i jedno desetak puta putovala autobusom,još je kao nova,u nju u povratku spakujem svašta,a prvo što stavim su dva kanistera po 5l maslinovog ulja,mali savet ako i vi budete nosili ulje,na dno torbe obavezno staviti peškir ili neku drugu deblju tkaninu da se postava ne ošteti,podatke napišite ubacite u nešto plastificirano i stavite u džep torbe,može da posluži i ta njihova deklaracija koja ide uz torbu,baš vam je lepa ta plava.:cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

može da posluži i ta njihova deklaracija koja ide uz torbu

da, dobra ideja ... otkucati ili lepo ispisati podatke i prelepiti preko takve deklaracije - ne skidati .. i ok ideja .. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na savetima. Smisliću već nešto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inače torba ovako na slikama a i uživo deluje manja nego što zapravo jeste kada se napuni stvarima.:cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za duza putovanja nosim kofer, a za kraca od par dana torbu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samsonite je tata. Eksperimentisao sa raznim koferima, torbama. Ovaj je ipak monstrum. Moze da stane stvari koliko hoces. Dovoljno robustan, lako se odrzava.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

je ali mu cena nije dobra kada ga bacaju po avionima .. :shokiran:

i American Tourister marku je kupio isto Samsonite, a cena mu je daleko niža

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi imamo odlicno iskustvo sa ovim torbama sa tockicima i ruckom kao na koferu. Veoma lagane, kad se spakuju zauzimaju malo mesta, u njih staje bas dosta. Kupljene jos 2010 u Metrou veoma povoljno za par hiljadarki po komadu, a prezivele bar desetak putovanja avionom i  jos vise putovanja busom. Kad ih budemo :pop: sigurno cemo ponovo kupiti slicne.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mali savet,ako vam se desi da se torba malo pocepa,da se ne širi dalje poderotina,uzmete flekicu za gumu od bicikla,na nju stavite malo super lepka i sa unutrašnje strane zalepite preko poderodine,držaće ubuduće kao i da se nije pocepala,provereno.:Dja stvarno svašta naguram u torbu pa mi se jednom to desilo,ove godine sam je skroz oprala,tako da i to može.:cool:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre neki dan je bila ponuda HOFER ... ima tih radnji u Beču npr:

Takva torba sa ručkom i točkićima bila je tu oko 29,99 evra. 

https://www.hofer.at/ --- prijavite se na news i dobijaćete redovno info ... 

pa ko putuje u te neke krajeve, neka obrati pažnju i kupi si sebi torbicu ... možda i dve, za ove pare kod nas. :cvetak:

 

Trolley-Reisetasche

 

Trolley-Reisetasche

Koferi su 19,99 evra:

Kurzreisetrolley

Kurzreisetrolley

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka