hollywatter

Kofer ili torba

74 poruke u ovoj temi

 radnja je u podzemnom ispod Mc Donald,s-a ali to nije redovna radnja, nego OUTLET; 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja imam crnu takvu i super je,samo sto bese pre 2god.2900din.snizenje.bas dosta stane,tockici,rucka,sve odlicno..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slatka je :) 

Na Terazijama je outlet, pa cesto nemaju stvari,koje imaju u drugim radnjama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba svratiti i u Indjiju, u outlet centar. Ima tamo isto Glum up. Znam da su jedne godine ljudi baš zbog kofera išli. Dobro, nećete možda sad samo zbog kofera otići tamo, ali ako vam bude usput ili vam treba više stvari, što da ne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da potrošim 500 €. Neka hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, neces :don-t_mention:

Sve sto ima ovde na snizenju, ima i tamo, ali ako nekad bas natrcite na nesto, pogotovu kad daju i one dodatne popuste na kasi, e, onda moze da se kupi nesto bas za dz. Recimo, Timberland sandale :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D  Nisam dosad kofere tamo gledala, nisu mi trebali. Pogledaću baš sledeći put kad svratimo. Čisto da znam, kad mi zatreba kofer.

Treba ići tad kad su ti dodatni popusti. Ili, kaš što ranije rekoh, kad vam je usput.

Nismo nikad nešto posebno puno potrošili, ali može da se itekako nadje nešto po dobrim  cenama, Uglavnom smo odlazak povezivali sa još nečim, ali da ne idem sad u off.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam tri kofera, ali sada kada sa decom putujem kolima mi trebaju torbe. Lakše se pakuju u gepek.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da potrošim 500 €. Neka hvala.

Bio sam jednom, "nažalost" sa mojim devojkama.

Posle te posete, izgubio sam želju da ikada više idem u Outlet centar Inđija.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma treba ici ali sam, eventualno u muskom drustvu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobra fora. :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno, više je para moj dragi potrošio u outletu, nego ja. Bez zezanja. Večito nadje neke patike, cipele, japanke,novčanik....  Mislim da je 70% kupovine tamo bilo za njega :)  Pa onda na nas dve.

 

Da, slažem se sa tim Ackol, kad ideš kolima sa decom, torbe budu zgodnije za pakovanje u gepek, ispod sedišta, izmedju dece kao tampon zona  :D ... U tom slučaju su stvarno torbe zgodnije.

 

Dosad smo uglavnom kofere ili kupovali na samom putovanju (desilo da nam zatreba, pa moramo da kupimo, konkretno u Turskoj) ili sam u Metrou svojevremeno kupovala. Večito neke akcije sam vijala, pa kupim tad. Nisu to ništa nešto kvalitetni koferi, ali rade posao nekoliko godina. Sa nekim sam baš prezadovoljna, desi se da baš traju i svašta istrpe.  ..

Ako je kriza, onda pozajmjljujemo od mojih kofere :) pogotovo kad idemo avionom.

Torbe smo nešto uvek dobijali. Nikad torbu nisam kupila, a imamo ih. Te nam svekrva pošalje nešto u velikim torbama, te dobije od poslovnih partnera... Mada su sad već dotrajale i vreme je možda kupiti neku pristojnu torbu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je zato što žene pokupuju sve iz radnj pa ništa ne stigne do outleta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ШТА је "аутлет"?

Ајде неко да ми објасни квалитет, цену и порекло те робе, једном за свагда.

Хвала.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Outlet bi trebalo da je fabrička prodavnica (određene marke) u kojoj se prodaje roba od prošlih sezona, koja se povlači iz regularnih prodavnica, kada dođe nova roba.

Tada se ta roba, da ne bi išla na "reciklažu", nudi po realnim cenama.

 

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka