vukisic

Hotel Grand Victoria (ex Angelo) *** Hanioti

23 poruke u ovoj temi

Da li je neko skoro bio u hotelu Grand Victoria? Hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, Miljana Aksic je rekao/la:

Pozdrav,interesuje nas hotel Grand Victoria u Haniotiu,mozda neko od forumasa ko je nedavno tamo bio....sobe,hrana,cistoca,internet u sobama?Hvala

 

Pozdrav, bio sam u tom hotelu pre dve godine. Skroman hotel, nesto izmedju 2 i 3 zvezdice. Soba mala, skromno namestena, ali OK. Kupatilo malo, cistoca OK, cisti se svaki dan. Terasa mala sa pogledom na napusteni objekat/hotel (gde sam ja bio smesten). Hrana prilicno jednolicna, ima malo i slatkisa, pomalo i voca, ali sve u svemu nije lose,. Interneta u sobama nije bilo.

Sve u svemu, skroman hotel, ali OK. Ocena od nekoga ko nije previse zahtevan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u hotelu Grand Viktorija postoji uopste internet:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dali je neko bio u ovom hotelu ove 2018 god jer ja zelim uplatiti ovih dana za taj hotel za 2019 leto

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo upravo smo se vratili sa letovanja, dvoje dece i dva odrasla, smesteni u apartmanu A2, ( superior room tako je deklarisana u travallendu ).

Iskustva

Pozitivno je to sto je soba stvarno ok, debeli duseci tako da moze lepo da se spava( nisu oni tanki sto svi hoteli i apartmani stavljaju ), velika terasa, lepa lokacija za hanioti.

negativno ( STVARNO NISMO ZAHTEVNI NI PO JEDNOM PITANJU A IMAMO ISKUSTVA OD PREKO 10GODINA PUTOVANJA PO EVROPI )

Bazen prljav, kao da nema filter, nismo ni probali da se okupamo ipak smo dosli na more

Hrana: SUPA ZA VECERU BEZ UKUSA

Raznovrsna hrana ali uglavnom cudnog ukusa i mirisa pogotovo sto se mesa tice ( utisak svih nas ne samo mene ), kao da kuvar nikad ne proba ono sto skuva.

I ONO NAJBITNIJE, HIGIJENA NA LOSEM NA NIVOU, GUZVA ZA VECEROM I DORUCKOM I TO VELIKA, ORGANIZACIJA NIJE NEKA

ZAKLJUCAK

NAJVISE SAM OVAJ HOTEL UPLATIO ZBOG HRANE TJ. ZBOG DECE......SVE U SVEMU NE BIH OPET 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rangog da li je bilo interneta ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U hotelu Grand Viktoria ima internet, košta 1 evro dnevno po uređaju. Signal nije jak, tako da internet imaju samo sobe blizu recepcije, na recepciji je odličan. Hotel ima tri zgrade, ako ste u zadnjoj zgradi gde su ECO sobe, tamo je slab signal. Ne daju nista besplatno za probu, tako da vi platite taj 1 evro, probajte jedan dan pa ćete sami da procenite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала на одговору. Уплатили смо стандард собе. Како сте иначе задовољни услугом ? Наравно да не очекујем превише за тај новац. Какво је стање за паркирање ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka