vukisic

Hotel Grand Victoria (ex Angelo) *** Hanioti

23 poruke u ovoj temi

LJudi, zna li neko nesto o ovom hotelu? gde je tacno, kakve su sobe, bazen, okolina, ma bilo kakva informacija od nekog ko je bio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila su moja deca septembra 2008.Veoma su bili zadovoljni-cisto,dobro opremljeno...pitacu ih kasnije za detalje pa pisem opet!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dakle-studija osrednje velicine,ali lepo i dobro opremljena.Na jednoj slici videh deo sa kuhinjom(sve u istoj prostoriji,oni su imali studio)-mnogo bolja nego vecina u grckim smestajima,veliki frizider,aspirator..ako je to uposte bitno.Bazen osrednje velicine,cist..

img0159converted.gif img0425converted.gif

Dakle,bas solidan smestaj!O lokaciji,razdaljinama..kasnije!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad sam se cula sa decom i ispitala detaljnije.Oni su puni hvale(imaju 21 i 19god)Svakodnevno im je soba ciscena,iznoseni djubre,a tri puta zamenjena posteljina i peskiri.Gazde ljubazne,vedre face.Veliko dvoriste,igraliste za decu,bilijar,odbojka..Do plaze 5 min.laganog hoda,a do centra mesta 10-15.Oni kazu-sa svaku preporuku po svim pitanjima! k025.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
img0289converted.gifimg0438converted.gif
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vesna Ks, hvala ti puno i naravno i tvojoj deci :) Imam samo jos dva pitanja za decu- vidim da je bazen osrednje velicine a da li je razlicita dubina posto mi se cini da nema odvojeni deo za decu? Pitam jer mi dete ima 6 god. a voli da pliva a ipak se plasi dubine (naravno kad je sam).I da li ima dosta lezaljki oko bazena? Ipak imam i trece pitanje :D Da li postoji mogucnost uplate polupansiona i kakva je hrana?

Ma mozda cu imati jos neko pitanjce, sad ne mogu da se setim...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

img0439converted.gif

Na ovoj slici se vidi puno lezaljki,i uopste,kazu da je dvoriste vrlo prostrano.Bazen je razlicitih dubina,ali nisu uocili od-do(kazu plitak je).Za hranu ne znaju,to je bio kraj sezone i svi su gosti bili samo na nocenju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vesna Ks, jos jednom hvala!

Jos samo jedno pitanje- da li je od hotela najbliza MOLOS plaza i ona gradska? I da li je bas blizu onaj supermarket Masutis? Ipak su bila dva pitanjca :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne pamte oni te nazive..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo u hotelu ja i moja porodica tjdvije male dece 2007. Utisci..... odlicni Hotel uopste nije skup, a nudi relativno dosta ,sobe koje su lepo opremljene i vrlo ciste , ako imate decu dobijate i galeriju, Lep pogled sa terase, gazde su bile ljubazne , bazen koji je dovoljno velik i vrlo cist, prelepo i prostrano dvoriste, imaju tematske veceri svako vece ali to je meni bilo lepo, pice je dosta skupo u hotelu. plaza je 5 minuta hoda. meni je licno jedan od lepsih odmora u zivotu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo u hotelu ja i moja porodica tjdvije male dece 2007. Utisci..... odlicni Hotel uopste nije skup, a nudi relativno dosta ,sobe koje su lepo opremljene i vrlo ciste , ako imate decu dobijate i galeriju, Lep pogled sa terase, gazde su bile ljubazne , bazen koji je dovoljno velik i vrlo cist, prelepo i prostrano dvoriste, imaju tematske veceri svako vece ali to je meni bilo lepo, pice je dosta skupo u hotelu. plaza je 5 minuta hoda. meni je licno jedan od lepsih odmora u zivotu

Hvala Dacamaco na odgovoru.Za galeriju cisto sumnjam da cemo je dobiti jer imamo jedno dete.Ovo za bazen mi se svidja kao i za prostrano dvoriste. Da li se silazi direktno na Molos plazu ili na gradsku?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Gradsku , ali je vec kraj plaze , nema uopste guzve na plazi mislim , ne znam da li ste uplatili pansion jer hrana i nije nesto posebno u stvari po defoltu deca ne jedu hotelsku hranu pa je bolje kupiti nesto i spremiti,Mi smo hteli opet taj hotel ali nude "samo " 10 dana prosli put nam je zaista bilo malo jer je bilo super dosta ima Engleza sto ja i moj suprug volimo jer smo bili tamo a i ....fin neki svet ne pita mnogo , ne gleda u tudje serpe itd elem ne moze vise od 10 dana pa smo uplatili drugde 15 Noooooci!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Gradsku , ali je vec kraj plaze , nema uopste guzve na plazi mislim , ne znam da li ste uplatili pansion jer hrana i nije nesto posebno u stvari po defoltu deca ne jedu hotelsku hranu pa je bolje kupiti nesto i spremiti,Mi smo hteli opet taj hotel ali nude "samo " 10 dana prosli put nam je zaista bilo malo jer je bilo super dosta ima Engleza sto ja i moj suprug volimo jer smo bili tamo a i ....fin neki svet ne pita mnogo , ne gleda u tudje serpe itd elem ne moze vise od 10 dana pa smo uplatili drugde 15 Noooooci!

Rekli su nam u agenciji da se promenio vlasnik pa da tek na licu mesta ko hoce moze da uplati hranu ako zeli. To za decu i hotelsku hranu mi je poznato pa u svakom slucaju cemo sami da se pobrinemo. A sto se tice 10 dana-nama je to sasvim dovoljno tj da se moj muz pita on bi ako moze jedno 5 dana i doooostaaaa :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bolje potražiti drugi, ili ako nema, naći neku klupu u parku i uživati

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Grand Viktorija, cetiri odrasle osobe, od 15.06.do 25.o6.2014god. U ovom hotelu je moguce smestiti cetiri odrasle osobe u mezonetama sa opremljenom mini kuhinjom. Mozete da birate polupansion ili sve ukljuceno po veoma povoljnoj ceni ako iskoristite popust za rane uplate. Hotel se nalazi u prelepoj basti, sa bazenom i raznim zanimacijama za decu, kako mladju tako i stariju. Dorucak i vecera su nabazi svedskog stola. Dorucak je klasika, za veceru je bilo svako vece obavezno riba, junetina, piletina, svinjsko meso i cak dva puta jagnjetina, sto je za svaku pohvalu s obzirom da ovaj hotel ima tri zvezdice. Salata je bilo raznih ali mi se nije svidelo sto nisu bile zacinjene, samo narezane a gosti su ih sami zacinjavali. Za desert je bilo uglavnom od voca breskve i neki kremasti kolaci. Sokovi iz automata su bili i za dorucak i za veceru. Molos plaza je na par minuta od hotela, mi smo se kupali ispred hotela Pela beach cije smo tuseve koristili. Peskiri se menjaju svaki dan, posteljina na tri dana. Cisti se svaki dan. U periodu kada smo mi bili, bili su i radnici Kolubare iz Lazarevca, tako da je bilo dosta nasih gostiju. Inace ovo je ruski hotel, pa ima dosta i ruskih gostiju. Sve u svemu preporucujem ovaj hotel!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26380
    Ukupno tema
    881480
    Ukupno poruka