mirarbi

Hotel Lagomandra **** Lagomandra beach

403 poruke u ovoj temi

Lagomandra Beach hotel

img1227.jpg, img1229.jpg

Superior soba

img1225.jpg, img1226.jpg, img1228.jpg

Lep provod i lepo vreme svima koji letuju u ovom hotelu :)

Izmenjeno (girl79)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi dobro da su sve sobe ovako pristojne. Po pogledu rekla bih da ovo nisu sea view sobe, pa ako neko ima slike i tih soba neka okaci ili neka podeli iskustva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih rekao da pravi pogled na more i ne postoji, niti se time treba opterećivati jer je potpuno svejedno gde je soba orjentisana.

Mi smo imali family room, koja izgleda skoro isto kao ova superior. Sobe su takve kao što je i na ovim slikama. Bili smo smešteni jedan blok iznad i to u prizemlju.

Sobe su u suštini male, ali smo bili sa bebom pa nam nije predstavljalo problem. Veći problem je nikad manja dimenzija tuš kabine i malo kupatilo.

Sobe se nikada, i doslovno nikad, ne usisavaju. Žene koje čiste su iz Bugarske i crkavaju od posla, imaju vremena tek toliko da sobu izdžogiraju na brzaka i promene peškire i posteljinu.

Ja bih predložio svima koji planiraju da letuju u ovom hotelu da još jednom dobro razmisle, pošto je preskup za ono što nudi, a to je samo lokacija i ništa vše.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se da ovaj hotel verovatno nema bas one sobe sa pravim pogledom na more.

Sto se tice higijene i velicine soba ja nemam nikakvih primedbi. Jeste jednino tus kabina malo "tesna".

Prijatelji sa kojima smo bili su dobili Family room, a uplatili su isto superior. Njihovo kupatilo je bilo bas veliko, imali su u kupatilu kadu i tus kabinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih rekao da pravi pogled na more i ne postoji, niti se time treba opterećivati jer je potpuno svejedno gde je soba orjentisana.

Mi smo imali family room, koja izgleda skoro isto kao ova superior. Sobe su takve kao što je i na ovim slikama. Bili smo smešteni jedan blok iznad i to u prizemlju.

Sobe su u suštini male, ali smo bili sa bebom pa nam nije predstavljalo problem. Veći problem je nikad manja dimenzija tuš kabine i malo kupatilo.

Sobe se nikada, i doslovno nikad, ne usisavaju. Žene koje čiste su iz Bugarske i crkavaju od posla, imaju vremena tek toliko da sobu izdžogiraju na brzaka i promene peškire i posteljinu.

Ja bih predložio svima koji planiraju da letuju u ovom hotelu da još jednom dobro razmisle, pošto je preskup za ono što nudi, a to je samo lokacija i ništa vše.

Lokaciju i placam ovde, nema ih puno takvih :). Subjektivna je ocena, ali postalo mi je nezamislivo da letujem na kilometarskim plazama gde je vasar na sve strane i gde nemas ni trunke prirodne hladovine. Sitonija ima cini mi se dosta tih malih lepih plazica a Lagomandra mi se cinila izuzetno prakticnom i zbog toga sto je na samoj plazi i zbog one sumice. Kad se sve podvuce i sabere, svako placa ono sto voli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa tim motivom smo i otišli tamo prošle godine, i tu nema geške.

Druge stvari su nam toliko smetale da su nas totalno odbile od mogućnosti da ponovo letujemo u tom hotelu (jedva smo čekali da izađemo iz njega, a uplatili smo samo 10 dana).

Za ovu godinu menjamo koncepciju, videćemo da li ćemo biti zadovoljni (smeštaj u Atheni Pallas, pa kolima do plaže, makar samo do Lagomandre vozili).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img5107n.jpgimg4685r.jpg

Superior soba pogled more

Suerior soba koju smo imali se nalazi odmah pored restorana i recepcije. Sam enterijer sobe je veoma moderan jer su sobe renovirane (ako se ne varam 2008). U kupatilu se nalazi klasična kada, što je razlika u odnosu na člana Heinz koji je imao tuš kabinu. Mi smo te godine kada smo bili u Lagomandri trebali da idemo u Athenu Palas, ali je nam je agencija promenila hotel za Lagomandru. Pošto smo obišli Athenu i čak ušli u restoran za doručak, supruga i ja smo došli do zaključka da je u Atheni jedino za niijansu bolja hrana, a da je sve drugo na strani Lagomandre (u superior sobe u Atheni nismo ulazili ali na osnovu slika sa neta i komentara se zna da su lošije), a cena je u skladu sa navedenim. Sve u svemu hotel je odlična baza za obilazak i istočne i zapadne obale Sitonije, kao i za odlazak do Uranopolisa.

Izmenjeno (mmi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se ne varam ovo nije Beach hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, Heinz nije Lagomandra Beach , već hotel Lagomandra i opisi dati u prethodnom postu se odnose na hotel Lagomandra (iznad magistrale). U ovoj temi su ljudi komentarisali oba hotela, tako da sam prevideo da govorite o Lagomandra Beach hotelu. Iz tog razloga se naši utisci o komplesu Lagomandra razlikuju. Lagomandru beach sam video samo spolja, tako da jedino mogu da kažem je lokacija njegova najbolja prednost odnosno to što se nalazi na plaži. Dertour u ponudi godinama ima samo Lagomandra hotel, tako da je verovatno bolji hotel, iako je za nijansu jeftiniji od Lagomandre Beach. To što je iznad magistrale je najmanji problem (ima i pešački prolaz iznad puta), jer smo se mi na Lagomandra plaži kupali dva dana, a preostale dane iskoristili za obilazak plaža na Sitoniji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih se ja složio sa tim. Ako se Lagomandra Beach Hotelu oduzme lokacija, ne ostaje mu ništa. Ne bih se spuštao i peo više puta dnevno stepenicama do gornjeg hotela sa bebom u kolicima sigurno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi kao da smo u razlicitim hotelima bili! Bili smo u superior sobi, jedina mana je mala tus kabina, sobe su svaki dan cistili, menjali peskire, posteljinu na dva dana. TV program me nije zanimao pa to nebi komentarisala, ali nam je stub bas dobro dosao za decije pesmice :). Imali smo bracni krevet, fotelju na razvlacenje koju nismo koristili, i ubacili su nam krevetac, bez nadoknade, naravno. Sada cemo ici u Family sobu, ona pored tusa ima i kadu, a umesto fotelje dvosed na razvlacenje. Krevetac takodje dobijamo. Meni je hrana bila stvarno ok, ali ukusi se razlikuju. Mana je sto nije bilo ribe svaki dan, ali sam uvek imala sta da jedem! i naravno voce, kolaci, sladoled.... Za dorucak palacinke, pite, jaja, sunkica, kackavalj... Za manje od 90E po danu za nas troje+beba, u julu mesecu, stvarno vise ne ocekujem. Slazem se da je nezgodno iz gornjeg hotela vuci kolica, zato sam i insistirala na beach hotelu.

I velika mana je sto nema tuseva na plazi, kao i djubre oko hotelskog dela plaze-ali to vec nema veze sa hotelom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je super cena. Nas je početak septembra koštao toliko, dvoje plus beba.

A o kvalitetu kolača, sladoleda, voća i hrane ne bih dalje diskutovao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo izgleda prvi u sezoni , probijamo led pa cete svakako imati sveze informacije :). Ne brine me ni smestaj ni hrana, samo vreme da li ce da posluzi. No odmor je odmor, pa samo je na nama kako cemo ga iskoristiti, a znam da necemo sedeti u sobi, Sitonija je prelepa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi kao da smo u razlicitim hotelima bili! Bili smo u superior sobi, jedina mana je mala tus kabina, sobe su svaki dan cistili, menjali peskire, posteljinu na dva dana. TV program me nije zanimao pa to nebi komentarisala, ali nam je stub bas dobro dosao za decije pesmice :). Imali smo bracni krevet, fotelju na razvlacenje koju nismo koristili, i ubacili su nam krevetac, bez nadoknade, naravno. Sada cemo ici u Family sobu, ona pored tusa ima i kadu, a umesto fotelje dvosed na razvlacenje. Krevetac takodje dobijamo. Meni je hrana bila stvarno ok, ali ukusi se razlikuju. Mana je sto nije bilo ribe svaki dan, ali sam uvek imala sta da jedem! i naravno voce, kolaci, sladoled.... Za dorucak palacinke, pite, jaja, sunkica, kackavalj... Za manje od 90E po danu za nas troje+beba, u julu mesecu, stvarno vise ne ocekujem. Slazem se da je nezgodno iz gornjeg hotela vuci kolica, zato sam i insistirala na beach hotelu.

I velika mana je sto nema tuseva na plazi, kao i djubre oko hotelskog dela plaze-ali to vec nema veze sa hotelom!

Molim vas mi smo hteli da uplatimo preko nemačke agencije moder-travel,suprug ,ja i dete od 5 god u terminu od 9 juna do 23 bi nas kostalo 862 e ali nismo sigurni kako bismo platili mogu li nekako sa vama da stupim u kontakt kako bi mi eventualno objasnili,obrazac bi već nekako popunili ali kako neznamo nemački bojimo se da nešto ne zezenemo :) Hvala! Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neka nasa agencija drzi lagomandra beach hotel razmisljam se da li da rezervisemo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka