mirarbi

Hotel Lagomandra **** Lagomandra beach

403 poruke u ovoj temi

Да се похвалим резервисао сам ,,Лагомандра бич хотел,,.Пошто наше агенције немају у понуди апартмане у овом хотелу већ само собе и мазонете у горњем хотелу-резервисао сам директно.Људи моји нећете веровати колико је јефтиније ићи директно.Пратећи цене неких страних тур оператераи цене наших агенција дошао сам до закључка ,,НАС ДЕРУ!,,Е сад можда и грчки хотелијери нашим агенцијама дају најскупље понуде или су наши превише алави не знам ,али знам да сам овако уштедео минимум 800 еур.Поздрав :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste prilikom rane rezervacije dobili nize cene u odnosu na one koje su navedene na sajtu hotela?

Da li je za potvrdu rezervacije potrebna neka uplata, eventualno koliko?

Unapred hvala.

Pozz. faca.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Nenad123

Да добио сам понуду нижу од званичне цене са сајта,тражили су аванс 20% који сам уплатио преко ,,Интеѕа банке,,уз провизију од 1500 динара.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Specifičnost ovog hotela je da ga slabo rade veliki tur operatori, barem je tako bilo prošlog leta.

I mi smo uplatitli letovanje direktno njima, nešto sitno je bilo za rezervaciju, 2 noći valjda.

Ponavljam još jednom, hotel ne vredi te pare, ni približno. Smorila nas je hrana u toj meri da nam je bilo mrsko da idemo na doručak i večeru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Heinz

Уф, ваљда ћемо издржати 10 дана,па није ваљда баш такав очај клопа? :nea:

Кажи ми да ли у апартманима има рингла за кување кафе ?

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za apartmane.

Mi smo jedva izdržali 10 dana, ne znam šta da ti kažem. Pisao sam već u ovoj temi, dobili smo šta smo tražili - blizinu mora i najbolju plažu na Sitoniji.

Realno, za 90€ polupansion za dvoje u septembru, hotel mora da bude mnogo bolji, hrana pogotovo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Heinz Mozes li mi napisati sta ti konkretno nije odgovaralo, mislim na hranu. Mi smo bili 2010 i izbor je bio dobar, svaki dan solidan izbor jela, slatkisa i peciva, samo smo pice placali. Ove godine cemo opet tamo pa me brine da li se toliko promenio hotel ili imamo razlicita ocekivanja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bezukusna hrana, jednolična, maltene bez parčeta mesa (mleveno ponekad), ribe nije bilo uopšte, svaki dan skoro isto. Ima dovoljno hrane, niko neće ostati gladan, ali nam se smučilo sve posle 5-6 dana. Slatkisa i peciva je bilo, ali sve je to loše.

Od ostalih stvari: TV program očajan, animacija i sadržaji nula.

Na plažu su dolazili prijatelji iz Athene Pallas, i nismo mogli da verujemo šta tamo imaju a šta mi u Lagomandri.

Ove godine ćemo u Athenu Pallas, ponovo početak septembra, da se i sami uverimo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Heinz

Значи да понесем ипак свој елект.роштиљ-*леба не тражи :D

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bezukusna hrana, jednolična, maltene bez parčeta mesa (mleveno ponekad), ribe nije bilo uopšte, svaki dan skoro isto. Ima dovoljno hrane, niko neće ostati gladan, ali nam se smučilo sve posle 5-6 dana. Slatkisa i peciva je bilo, ali sve je to loše.

Od ostalih stvari: TV program očajan, animacija i sadržaji nula.

Na plažu su dolazili prijatelji iz Athene Pallas, i nismo mogli da verujemo šta tamo imaju a šta mi u Lagomandri.

Ove godine ćemo u Athenu Pallas, ponovo početak septembra, da se i sami uverimo osmeh1.gif

Letovali smo u Atheni Pallas, 2010 i 2011... Znamo kako je, mada su se prosle sezone ponasali maksimalno "komercijalno"...faca.gif

Ima li jos nekoga sa utiscima sa Lagomandre iz 2011?

Pozz.

za 100car@

Hvala za info o rezervaciji!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljamo da uplatimo Lagomandra beach i to pocetkom septembra. Poslala sam mail direktno hotelu ali nikakv odgovor nisam dobila. Onda sam zvala i rekli mi da posaljem mail pa ja opet poslala i opet nema odgovora. Kakvo je vase iskustvo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jelasavic

Па да нису баш хитри,али сачекајте пар дана и јавиће вам се. :cool:

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@100car

i mi smo im poslali email i sada cekamo odgovor, mada, ja sam nekako najsigurnija kada uplatim preko nase agencije :tuga:. Ono sto me mnogo nervira za sve hotele je to sto uvek imaju ovu sofu na razvlacenje, a moja deca su velika...

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Početkom septembra 2011. 90€ je bila soba (100€ u cenovniku na sajtu), ali su nam dali kao bolju, tj. veću za iste pare (family). Uplata od 180€ preko naše banke je bila rezervacija i sve je bilo OK što se toga tiče. Naše agencije imaju daleko skuplje ponude za taj hotel, tako da nismo hteli preko njih da idemo nego direktno i u tom delu se nismo pokajali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A 68E je bila preko nemackih agencija, za polaske 1.9., kasnije je bilo i jeftinije. Za dvoje, superior soba!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka