mirarbi

Hotel Lagomandra **** Lagomandra beach

403 poruke u ovoj temi

Pozdrav, vidim da si pronasao odlican smestaj u Lagomandri za neku razumnu cenu koja nije sisanje.Mapa je super,da li imas neku kontakt adresu isao bih sa porodicom krajem avgusta.unapred zahvalan na adresi ili nacinu da stupim u kontakt sa vlasnikom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

snapback.pngkikik @ 28. jan 2011 - 11:48

@ ma-ya Ako ti nije kasno i ako ti ne uzimaju proviziju zbog otkaza, idi na sajt http://www.modern-travel.de/ i u delu NUR HOTELS ukucaj pretragu za Lagomandru. Bices iznenadjena cenama! Javi mi se na PP ako ti treba pomoc oko pretrage!

Mi smo poslusali savet kikik i rezervisali preko ovog sajta. Cene su zaista mnogo nize u odnosu na ono sto nude nase agencije. Ne samo za Lagomandra beach hotel koji je bio nas izbor, vec i za mnoge druge. Do letovanja ima jos punooooo, ali svakako cemo javiti kako smo prosli sa rezervacijom preko inostrane agencije.

Ako se ne plasite ove opcije, svakako pogledajte kakav je izbor hotela i cena!

Kikik, jos jednom thankyou.gif na svemu!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmisljamo da uplatimo LAgomandra Beach pa nam treba savet nekoga ko je bas bio u njemu. Posto nas je cetvoro nude nam porodicnu sobu, ali ne lezi vraze, porodicna soba samo ima bracni krevet i kauc/sofu na razvlacenje. Mojom logikom to je 3 mesta za spavanje, ali u agenciji nas ubedjuju da dvoje dece mogu da spavaju zajedno na tom kaucu. Da li je neko bio u tzv "porodicnoj" sobi i koliki je taj kauc? Da li stvarno mogu dvoje dece da stanu na njega?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo posto mi niko nije odgovorio na pitanje, da sama odgovorim sebi zbog nekih drugih forumasa koje ce mozda muciti ista stvar.

Nazvala sam lagomandra beach hotel danas da rascistim tu nedoumicu oko" family room"-a. Menadzer hotela mi je veoma iskreno rekao da je soba relativno mala, jedna prostorija od 25m2 sa jednim bracnim krevetom (iako su na slikama to dva obicna spojena) i jednim kaucom na razvlacenje koji je sirok 110 cm. Po njemu tu komotno mogu da spavaju dvoje dece. Imajte na umu da je obican krevet za jednu osobu sirok 90 cm, a ovo je samo 20 cm sire. Mozda necija deca i mogu tako da spavaju, ali ja necu da puknem preko 1000 EUR da mi se deca pate na uskom kaucu. Toliko o grckim hotelima s 4 zvezdice

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lagomandra je poznata po tome da dere gde god stigne...pocevsi od takvih family soba do placanja lezeljki 7e i za goste hotela kao i najmanjih popusta za decu...

Izmenjeno (alexandarns)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo imali nedoumicu oko "babycot" i pokazali su nam mail iz L.Beach hotel da se naplaćuje 5 eura po danu.

Neprijatno se iznenadimo i strpamo nekako naš krevetac i kolica pride i sve stvari u kola... udjemo u sobu (koja nije bila ta koju smo platili....) i zateknemo krevetac koji je "free of charge", tj. besplatan. Krenuli da se peru da je to kao bila nesuglasica, da prema raznim imaju i razne tarife, blabla. Nismo ni hteli u toj sobi da budemo i drugo jutro smo dobili pravu sobu - sea view. Posle toga je bilo sve ok, flaša vina za pomirenje...mnogo dece, prelepa plaža, kad imaš kola nije ti dosadno. Lepo mesto za odmor. Btw, u malo hotela ne naplaćuju ležaljke, npr. u Anthemus Sea. ali to naplate ukupnom cenom. Bili i tamo pre dve godine, to je tek raj za decu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima u Grčkoj hotela sa 4 zvezdice koji ne naplaćuju ležaljke i suncobrane na bazenu i plaži, ali je problem naći slobodnu ležaljku i suncobran, jer Nemci, Česi, Englezi i ostali još u 7h ujutru rašire svoje peškire po njima i tako "bukiraju" plažni mobilijar samo za sebe :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rusi najgori turisti

Blic online | 02. 09. 2009. - 09:10h

Godinama su Nemci bili nosioci titule najgorih turista, ali izgleda da je tome došao kraj. Sada se Rusi smatraju najneugodnijim turistima na svetu, pokazalo je najnovije istraživanje koje prenosi "Dejli Mejl".

Titulu najgorih turista Rusi su poneli zahvaljujući svojim "groznim manirima za stolom", sakrivanjem ležaljki za plažu u svojim sobama preko noći – kako bi sebi osigurali mesto pored bazena, ali i slabom osećaju za modu. Rusi, kako se navodi, "grabe sve sa stola", a nose i kesice u koje natrpaju još hrane za posle, psuju na javnim mestima, kao što su bazeni i barovi, "mašu svojim novcem na sve strane" i guraju se u redovima u trgovinama i na šanku kako bi bili posluženi prvi, pokazali su rezultati ankete.

Hotelijer iz Turske Džef Hant (43) kaže da je njegov hotel u julu bio "zatrpan" ruskim turistima.

"Svi ih zovu ‘nepristojni Rusi’, čak i Nemci", kaže Hant, dodajući da su četvorica turista iz Rusije tokom noći stavili ležaljke sa bazena u svoju sobu.

Stručnjak za turizam Geri Hjuit, koji je na svom veb-sajtu "Real Holiday Reports" pokrenuo istraživanje, kaže da se mnogo britanskih turista žalilo ovog leta na ponašanje Rusa.

"Kad smo počeli istraživanje očekivali smo normalni priliv žalbi na nemačke turiste, ali smo bili iznenađeni kad su te žalbe bile uperene ka Rusima. Ljudi kažu da su nepristojni, da svuda mašu svojim novcem i da se ponašaju kao da poseduju mesto", naveo je Hjuit.

"Rusi su ‘novi Nemci’, samo što oni nose upadljivu odeću, a posebno muškarci koji izgleda da uvek imaju 20 godina mlađe žene ili devojke", dodao je on.

U anketi je učestvovalo do sada više od 1.000 ljudi, a nakon Rusa na listi najgorih turista slede Nemci, Britanci, Francuzi i Holanđani.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima!

Mi smo se vratili pa zelim da vam prenesem utiske. Ocekivanja su cesto razlicita, ali u nasem slucaju potpuno ispunjena. Da podsetim da smo sobu u ovom hotelu rezervisali preko nemackog sajta koji nam je kikik preporucila (www.modern-travel.de). U tom postupku nismo imali nikakvih problema, posle rezervacije i uplate, dobili smo vaucer sa kojim smo se pojavili u hotelu. Stekla sam utisak da zele da izadju gostima u susret. Dobili smo sobu u prizemlju, cekao nas je krevetac za bebu bez ikakvog pitanja ili zahteva. Primetila sam da je i sa ostalim gostima slicno, svi sa malom decom (koja koriste kolica) bili su smesteni u prizemlju. Soba je superior double - ista ona u koju nase agencije ne dozvoljavaju da se smesti porodica sa jednim detetom od 4 godine i bebom od 11 meseci. Navodno po politici hotela :angry: . Tako da ste u sustini prinudjeni da idete u family room i platite je 300 i kusur evra vise. Suprug je video kako izgleda family room, kaze da je beznacajno veca (koji kvadrat, ali u sustini istog rasporeda).

Hrana je sasvim solidna i raznovrsna, mislim da svako moze da izabere nesto sto ce mu odgovarati. Dorucak se sluzi od 7:30 do 10, a vecera od 19:30 do 21:30. Takodje, postoji taverna u kojoj se cene krecu od 7.5 do 12 evra za rucak.

Na plazi je sitan sljunak, nije peskovita. Voda je predivna i cista, bojala sam se da ce mozda biti hladno za kupanje, medjutim bilo je sasvim ok. Kupali smo i bepca. Lezaljke se naplacuju i za goste hotela, cena je 6 eur-a. Nekih 30 - 50 m od lezaljki, postoji prirodna hladovina borova.

Internet konekcija je solidna ali samo u lobiju, iz sobe je vec slabiji signal i cesto dolazi do prekida.

Dopalo mi se sto kompleks nije veliki, tako da si za cas na plazi ili na bazenu, ako nesto zatreba, trk do sobe za minut.

Eto na brzinu nekih informacija, nije bas sistematicno, ali ako treba jos nesto, pitajte :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo početkom septembra sa bebom, rezervisali direktno preko hotela. Uplatili depozit za dve noći. Grk nam je dao family room umesto obične po istoj ceni (koja je već bila sa nekim popustom u odnosu na cenu sa sajta), takođe u prizemlju.

Lokacija hotela, plaža i more su fantastični, što se ne bi moglo reći za hranu i sam hotel. Vidi se da je skoro renoviran, ali sve je nekako low cost, npr. nameštaj kao da je iz Forme Ideale npr. A i higijena bi mogla biti bolja, ne koriste usisivače npr. Izbor TV kanala je očajan, nema ni Eurosporta (a US Open u završnoj fazi bio).

Beach bar ima možda 3-4 CD-a sa muzikom, dosadi posle jednog dana. Taverna na plaži nije loša, mada ni tamo nije neki izbor hrane.

Uopšteno, glavna ponuda je location, location, location... A to smo i dobili i tu nemamo zamerki.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

27. januar 2010.

Vidim da se ovde piše o dva hotela na Lagomandri i kućama koje se nalaze pored hotela na plaži. Da li ste primetili da zemljani put koji prolazi između Lagomandra Beach hotela i plaže produžava blagom uzbrdicom. Iza blage uzbrdice na 200m od Lagomandra brach hotela se nalazi još jedna plaža koja nije sređena, ima ježeva i krupnog kamena. Na toj plaži je predivna kuća koja u dvorištu ima parking, roštilj i sl. Sobe su veoma čiste i lepe.

CENE SU SASVIM PROSEČNE jer u sezoni košta 45E po danu, što je dosta manje od 100 Evra koliko je u kućama pre hotela (odmah posle skretanja sa magistrale).

Vlasnik je do plaže doveo struju i u hladovini velikog bora postavio FRIŽIDER. Odmah pored u istoj hladovini je veliki drveni sto i klupe. Pred na suncu a duž plaže su ležaljke za sunčanje. Sve je za goste i uračunato u cenu!!!

Vidi na Google Maps

http://maps.google.c...2ceeefa2e78f99b

(uključite SATELIT pogled)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo bi super ako bi imao neki kontakt telefon za ovu kucu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sjajno, jel postoje prodavnice u blizini, bio sam na Lagomandri, kupao se ali se ne sećam da ima prodavnica u glavnoj ulici, znam da je Lidl u Nikitiju blizu ali da li ima neka manja za kojekakve sitnice?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo svezih informacija o ovom smestaju. Dok smo se smislili u kom periodu cemo da letujemo, jeftinijih ponuda za hotel nije bilo, pa smo rezervisali 7 dana u Magda apartmanima (odmah do hotela) i placali 50E dan. Smestaj je odlican, dvoriste, domacini...studio malo manji ali sa jednim detetom nam je bio vise nego dovoljan.

Jos 5 dana smo uzeli u Kohyli apartmanima, po ceni od 45E. Za ovaj smestaj smo se odlucili bas zbog plaze, retke na kojoj nema guzve! Prvo, kucu dele dva brata, mi smo bili u ovom levo delu, za zutim tendama. Oprema u apartmanu je ocajna - nismo imali ni tiganj, dzezvu, kutlacu, samo 2 solje.... Vrata ulazna su se zaglavljivala, imali su problem sa kanalizacijom pa su nas zamolili da smanjimo potrosnju vode dok to ne rese... U tom delu kuce sobe se ciste svaki treci dan, apatrmani u desnom delu se ciste svakodnevno. Nemate blizu prodavnicu, mi smo isli u nabavku svaki treci dan bas u Nikiti. Prednost ovih apartmana je plaza - hladovina, pesak i ne tako sjajan ulaz u vodu(plaza je 2010 bila mnogo cistija nego 2011- sto koji je pominje, kao i lesaljke smo sami brisali!)i ljubazni domacini.

Ako nekoga zanima jos nesto...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26684
    Ukupno tema
    895757
    Ukupno poruka