mirarbi

Hotel Lagomandra **** Lagomandra beach

403 poruke u ovoj temi

Igore,

 

Koji je po Vama bolji sto se smestaja tice, gornji ili donji?

Nisam bio ni u jednom, ali postoji mogucnost da idem ove godine, pa me zanima Vase misljenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni se sajt hotela pokazao kao bolje resenje. usteda je makar meni bila nekih stotinak eur+pedesetak eur u dinarima. nisam dobio jasan odgovor u agenciji koja se inace ozbiljno bavi grckom sta ovaj trosak tacno predstavlja. na stranu sto sam uspostavio kontakt mejlom, laganica su za pregovore.

jos 3 dana i odoh

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo izveštaja i iz Lagomandra beach-a !

Higijena na visokom nivou ! Zaista ljubazno osoblje . Sobe su morale biti veće.Hrana je definitivno najslabiji adut ovog hotela . Izbor jeste veliki ,ali ukus je jako problematičan . Puno neukusne hrane . Od ribe smo za deset dana tri puta videli girice i dva puta pangasius file ,da dobro ste pročitali ,vijetnamska riba na grčkoj obali. Zato u njihovom restoranu na plaži možete za pare jesti sasvim korektno.

 Najbolji deo ove priče je definitivno plaža. Odlično održavana , more perfektno ,dovoljno osoblja ,nikad prevelika gužva ,prirodan hlad...

 Iako ne mogu reći da nam nije bilo lepo ,ipak hotel nerealno skup i ne bih ga preporučio . Ja sigurno neću otići opet ! 

I od mene, ocena 3 !

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Jedno pitanjce: Kada je u hotelu dorucak, a kada vecera?

Hvala unapred

Uh, jos 20 i nesto dana, ko ce docekati ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dorucak mislim od 8h

Vecera od 19h

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Doručak 8-10 h

večera 19:30- 21:30 h

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos 15 dana ...

Znam da na plazi ispred hotela nije bas sjajna situacija sa plicakom u vodi tj. da je skoro odmah duboko.

Da li je malo bolja situacija na onom drugom, juznijem delu Lagomandre? Da li i tu ima lezaljki i suncobrana i da li je i taj deo lepo sredjen? Da li se moze doci do tog dela, a da se ne ide po suncu i koliko je daleko malo preciznije?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide se kroz sumu ili putem pored, uvek je hladovina. I tamo je isto dubina posle 2-3 metra

Dok se ne javi neko sa ovogodisnjim utiscima, evo kako je izgledao taj deo plaze 2013.g. Nije bio sredjen, mogle su se iznajmiti lezaljke za 2e, ali ne i suncobran. Mogle su se iznajmiti pedaline, jet ski, voznja na banani i gumama

Lagomanda10

 

 

 

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od agencije sam dobio ponudu za leto 2017, nešto oko 850e za 7 noći, 28/06.

Lagomandra Beach, polupansion, superior soba, žena i ja. Znači oko 120e po danu sa svim popustima. Koja je cena tog hotela bila u first minut za ovu sezonu, da li neko zna? Da li da jošš čekam, da li će biti jeftinije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih cekala. Nije frka za uplatu sad, sigurno, a nije bas ta cena, ni mala.

Ne znam kolika je konkretno cena ovog hotela, ali ja sam dvokrevetnu sobu, polupansion, ove godine u julu, u hotelu, doduse na Atosu, platila 750e, za deset dana. A uplatila sam, poslednjeg dana popusta u aprilu i to je bio jos neki dodatni popust, tako da sam bolje prosla od nekih koji su uplatili u decembru, npr. 

Naravno, zavisi i od hotela do hotela, nije svuda isto, neki daju vece popuste, neki manje, ali mislim da je generalno, sad rano za uplatu, jos. Cisto da vidis, sta ce jos da se nudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 9/6/2016 at 7:11, operativac je rekao/la:

Od agencije sam dobio ponudu za leto 2017, nešto oko 850e za 7 noći, 28/06.

Lagomandra Beach, polupansion, superior soba, žena i ja. Znači oko 120e po danu sa svim popustima. Koja je cena tog hotela bila u first minut za ovu sezonu, da li neko zna? Da li da jošš čekam, da li će biti jeftinije?

Pa rekao bih da je to preskupo.

Ja sam ove godine Junior suite ,3 odrasle osobe i jedno dete  ,plaćao 180 evra po danu i to u špicu sezone-

Realno je u tom periodu za dve osobe da bude ispod  100.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6.9.2016. at 7:11, operativac je rekao/la:

Od agencije sam dobio ponudu za leto 2017, nešto oko 850e za 7 noći, 28/06.

Lagomandra Beach, polupansion, superior soba, žena i ja. Znači oko 120e po danu sa svim popustima. Koja je cena tog hotela bila u first minut za ovu sezonu, da li neko zna? Da li da jošš čekam, da li će biti jeftinije?

I ja mislim da je previse, ja htl&spa koji je za nijansu jeftiniji uplatio mislim polovinom maja za 10.07 za mene, cerku i dete. Polupansion 135eur po danu. Prilikom rezervacije skinulii 20%, bio mi free cancellation recimo do 7 dana pred polazak.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka