mirarbi

Hotel Lagomandra **** Lagomandra beach

403 poruke u ovoj temi

Pozdrav!

Sve sam iščitala vezano za oba hotela, ali mi treba sveža informacija. Idemo sa bebom od 5 meseci u Lagomandra Hotel za par dana i zanima me da li u krevece stavljaju dušeke? Priča je bila da stavljaju peškire...:tik:

Da li se daje depozit za peškire za plažu? 

Kakve su sobe u prizemlju? Čula sam da porodice sa malom decom uglavnom tamo smeštaju... I ima li smisla plaćati sea view?

 

Izmenjeno (Nesvrstana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Sve sam iščitala vezano za oba hotela, ali mi treba sveža informacija. Idemo sa bebom od 5 meseci u Lagomandra Hotel za par dana i zanima me da li u krevece stavljaju dušeke? Priča je bila da stavljaju peškire...:tik:

Da li se daje depozit za peškire za plažu? 

Kakve su sobe u prizemlju? Čula sam da porodice sa malom decom uglavnom tamo smeštaju... I ima li smisla plaćati sea view?

 

Ne znam da li je kasno za informaciju - ali evo naseg iskustva.

Drugi put smo u hotelu Lagomandra Beach, sa dvoje male dece.

U krevece ne stavljaju duseke, nego cebad ili peskire. Depozit za peskire je 10 evra po peskiru i mogu da se zamene na svaka dva dana.

Sto se tice soba, koliko sam imao prilike da vidim, sve su manje-vise slicne i zavisi ko sta vise voli - nekome vise odgovara prizemlje zbog kolica, neko opet  ne voli zbog insekata... nekome deca beze preko terase u prizemlju, pa je sigurnije gore... :)  Sto se tice sea-view, mislim da nema neke svrhe doplacivati... mislim da nijedna od soba u prizemlju nema pogled na more, osim mozda nekoliko u prvom redu, ali opet one gledaju i na ulicu...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji je bolji hotel, Beach ili Spa? Da li dele istu plazu? Koji je pogodniji (hrana, plaza, smestaj) za porodicu s bebom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dele istu plažu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 9.9.2015. at 22:00, yowmc je rekao/la:

Ne znam da li je kasno za informaciju - ali evo naseg iskustva.

Drugi put smo u hotelu Lagomandra Beach, sa dvoje male dece.

U krevece ne stavljaju duseke, nego cebad ili peskire. Depozit za peskire je 10 evra po peskiru i mogu da se zamene na svaka dva dana.

Sto se tice soba, koliko sam imao prilike da vidim, sve su manje-vise slicne i zavisi ko sta vise voli - nekome vise odgovara prizemlje zbog kolica, neko opet  ne voli zbog insekata... nekome deca beze preko terase u prizemlju, pa je sigurnije gore... :)  Sto se tice sea-view, mislim da nema neke svrhe doplacivati... mislim da nijedna od soba u prizemlju nema pogled na more, osim mozda nekoliko u prvom redu, ali opet one gledaju i na ulicu...

 

Eeee, a ja sam baš kada je ovo napisano, stigla u Lagomandra Spa, i evo tek sad čitam komentar :) Hvala u svakom slučaju.

Kreveci imaju tanke dušeke. 

Uzeli smo seaview i nismo se pokajali. :)

 

U 8.1.2016. at 17:46, Andjelka777 je rekao/la:

Koji je bolji hotel, Beach ili Spa? Da li dele istu plazu? Koji je pogodniji (hrana, plaza, smestaj) za porodicu s bebom?

Mi smo sa bebom od pet meseci bili u Spa hotelu. Plaža je ista, hrana je ista ( možeš jesti u svim restoranima nevezano gde si smešten).

Ipak, sobe su lepše u Spa, kao i bazen i ceo kompleks. Buka od magistrale je smešna, spavali smo vrhunski. Pasarela uopšte nije problem jer postoji lift i nema nošenja kolica. Jedino što do restorana nisu uradili svuda stazice za kolica, pa ima nekoliko stepenika. Može se zaobići okolo ili je opcija uzeti delux sobu koja je u tom nivou. Al to je stvarno nekoliko stepenika. I opet zavisi u kojoj ste zgradi.

Bazen je po meni bitan jer se dešavalo da je jako vetrovito na plaži, pa smo deo dana provodili na bazenu u hladu koji prave predivne palme. Muzika lagana, dete spava...divno.

Po mom mišljenju, jedina prednost Beacha je što je na plaži. SAMO to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drustvo,

Razmisljam da u junu posetim sa devojkom Sitoniju, pa me interesuje da mi pomognete u odluci gde je najbolje biti smesten? Vidim da su lepse plaze na istocnoj obali, a to mi je najbitnije da ih sve obidjem.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj hotel je na zapadnoj obali. A to da su plaze lepse na istocnoj obali je diskutabilno, nekome jesu, nekome nisu, sve je stvar ukusa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje u vezi parkinga .

Na sajtu hotela stoji ,na spisku pogodnosti ,ukoliko uplatite odmah ceo aranžman , dobijate besplatan parking .

 

Koliko sam ja shvatio ,parking je slobodan ,kakva je sad to fora sa besplatnim parkingom ? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda cuvaju mesto ispred hotela sto blize sobi, pa ne moras da parkiras daleko od hotela kad uvece dodjes iz grada

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/17/2016 at 18:48, Igor-1 je rekao/la:

Jedno pitanje u vezi parkinga .

Na sajtu hotela stoji ,na spisku pogodnosti ,ukoliko uplatite odmah ceo aranžman , dobijate besplatan parking .

 

Koliko sam ja shvatio ,parking je slobodan ,kakva je sad to fora sa besplatnim parkingom ? 

Parking nije slobodan u gornjem hotelu, imas rampu i samo sa karticom mozes da udjes. Ne secam se da nam je parking bio neka pogodnost, tj skapirao sam da ga svako dobije kad uzme sobu. Ali mozda je sada drugacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li deluxe sobe imaju seaview (u spa hotelu)?

Gde se one nalaze i da li ih ima smisla uzimati u odnosu na superior seaview ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za sve koji su bili: kakva je situacija sa komarcima i osama u julu. Pitam jer imam dete alergicno na ubode istih pa se dvoumim izmedlju ovog hotela i Porfi beach. Hvala svima unapred!

Izmenjeno (johny5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravila sam u oba Lagomandra hotela i u Porfiju. Lagomandru ne pamtim po komarcima, mozda ih je bilo ali ne nesto preterano. Dok ih je  u Porfiju bilo dosta,posto hotel ima dosta zelenila. Cak i preko dana oko bazna u onom cvecu ih je bilo.

U lagomadri smo bili kraj Juna i Septembar, a Porfi kraj Juna.

Izmenjeno (girl79)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala najlepse na informaciji!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka