143 poruke u ovoj temi

2010. smo bili u Pefkariju na od 12. do 22. juna. Vreme je bilo savršeno a more toplo čak i pretoplo za moj ukus. Ponekada po koji oblak i samo jedan dan letnji pljusak. E sad, jun ume biti prevrtljiv po pitanju vremena ali sve jedno, od malih nogu letujem u junu i tako će biti i ove godine. Ne sekiram se unapred. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko je navikao na hladno Jadransko more na crnogorskom primorju, more na Tasosu mu krajem maja-početkom juna neće biti hladno. Ko cvokoće na budvanskim i ostalim plažama u CG i tokom sezone, na Tasosu ne treba da se kupa pre početka jula.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice i temperature vode i temperature vazduha, niko nista ne moze da garantuje...pre 2 godine sam bila za 1. maj na Tasosu...bilo je prilicno sveze (T vazduha od 11-23 *)...more nisam ni pipnula...nasa prijateljica i gazdarica rece da, samo nedelju dana ranije, bilo je bas toplo i ljudi su se kupali u moru! :smajl:

Pre 2 godine, jun je bio topao, prosle-onako, prilicno svez (druga polovina)..ali, opet, prosle godine je bilo kisovitih dana u julu...znaci, niko ne moze da garantuje kako ce (i kada) biti...Ponavljam se, ali vec rekoh , vise puta, da smo Mirarbi i ja bile u isto vreme na dva razlicita mesta: ona u Limenasu, ja u Peflkariju...kod nje je padala kisa, kod mene je bio divan letnji dan...isto ostrvo, istog trenutka!

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Početak i kraj sezone su uvek lutrija. Zato tada i jesu niže cene smeštaja. Može da bude fenomenalno, pravo leto, a može da bude svežije, sa vetrom, kišom. Uostalom kao i u Srbiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisala sam na drugim temama, ali da kažem i ovde. Vreme na Tasosu je šareno. Često pada kiša, duva vetar, zatim se razvedri, ali je more hladno.

Vidite i sami:

http://www.earthcam.com/greece/thassos/

Na žalost, web kamera u Potosu više ne radi, ali je zato ova na Golden beach-u stalno aktivna.

Izmenjeno (mirarbi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili od 12.juna. Nasla sam neki sajt,prognoza za mesec dana. Do 25stepeni max.Znam da su te dugorocne prognoze ne pouzdane,ali hladno more nam ne gine! :'(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bar će biti super vreme za pecanje. Ima riba da radi kao luda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne radi ni riba :'( .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kada joj ja dođem tamo pa podviknem ima da proradi. :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kaže tata, jutros ponovo kiša i vetar. Sad se razvedrava. Tako je svaki dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mirarbi

Свака част за ову камеру у Голден бичу. Сад ћу сваки дан гледати какво је време док не кренем (тек за непуна два месеца)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.holiday-weather.com/thassos/КешираноSad pronadjoh ovaj sajt i svidja mi se!!! :D .Kaze od sutra razvedravanje!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Где идете, Цецо? Ми ћемо око 24. јула у Скалу Потамију преко Никане.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Где идете, Цецо? Ми ћемо око 24. јула у Скалу Потамију преко Никане.

Idemo u vilu Jota,na Tripiti plazi. Ima je u ponudi kod Nikane. Idemo sad za 15 dana! Izmenjeno (Ceca pereca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ceco, ja stalno pratim vremensku prognozu i znam koliko promasuju, nemoj da se nerviras, bitno je da se more jos malo ugreje, da ne bude neprijatno kupanje, a mislim da ce se za dve nedelje (taman dok ti ne odes) ugrejati.

Nemos, kad ti ides?

Ja cu 18.06. da krenem put Tasosa... jedva cekam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka