Dobra mesta za pauze i rucak

spiderman
spiderman u Sve u vezi sa putovanjem kolima,
Kao sto u naslovu stoji, gde ste pravili pauze i rucali? Ja sam prosle godine krenuo sa klincem od godinu i osam meseci na Tasos, onako na tri cetiri sad... Nije bas bilo na tri cetiri, ali ispalo je tako do kraja. Poslusao sam savete iskusnih roditelja - putnika i krenuo u periodu kad je klinac trebao da zaspi. Po njihovim savetima trebalo je da spava skroz do Grcke, ali ... spavao je svega nekih sat vremena. I onda se probudio na ulazu u BGD (btw krenuli smo iz Beceja) i kenjkavio se sve do Makedonije gde je, cini mi se pao u nesvest od umora. A bogami i ja! Probali smo svasta, i da pevamo, i da jurimo kamione, i da jedemo, i da se igramo igrackama i ovo i ono .... Naravili smo pauzu na jednom parkingu gde je bio parkiran jedan kamion i mi. Malo setali, isteglili noge i ledja i ajd dalje. Avetinjski!!! Autoputem samo sibaju, kamiondzija spava, na drugom kraju parkinga neki besni psi... E da ne bi docekao novo putovanje nespreman... planiram za ovo leto da nabavim portabl dvd plejer (poceo je klinac da aktivno gleda crtace ) gde se nadam jedno dva puta po sat vremena mira i tisine. A za preostali deo puta bi voleo da imam isplanirane cesce pauze, pa molim za savet   Gde? zasto?   Naravno i u pravcu prema Grckoj i nazad
  • 131 odgovor