twingo

Valensija

148 poruka u ovoj temi

@maštalica Hvala na divnom opisu i fantasticnim fotografijama koje ste podelili sa nama! Sada imam utisak kao da sam vec bila u Valensiji :)

Zao mi je sto zbog wizzovog pomeranja ne stigoste da posetite sve sto ste planirali.

Izmenjeno (mimi28)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mimi28 Preporučio bih ipak odlazak u klasičnoj letnjoj sezoni i obilazak plaža u celoj regiji Costa Blanca jer su tu najbolje plaže u kontinentalnoj Španiji,naročito Cullera,Gandia ili Benidorm kod Alikantea,da ne zapostavim još neke sjajne lokacije... Ok je i obilazak samog grada ali mislim da je preko leta najbolje uživanje u onome što se tamo može dobiti od putovanja.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @Leicester na savetu i svim prethodnim postovima. Znacice mi prilikom pripreme :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mene ponovo posle dosta vremena :)

Bili smo u Valensiji za prvomajske praznike i totalno se zaljubili u nju. 

Za sledeću je godinu plan da probaom da provedemo minimum mesec dana tamo, pa me interesuje da li je iko iznajmljivao stan u Valensiji? Ja sam našao https://www.spotahome.com/ ali se nadam da mogu da nadjem sajt gde su provizije niže. Može i direktan kontakt ukoliko imate nekog ko iznajmljuje stan tamo :)

Ko ima mogućnosti da ode na duži period, neće proći mnogo skuplje nego u Grčkoj, tako da mislite o tome :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje je da se učlaniš u fb grupe kojih ima nekoliko, Valencia expats i sličnih naziva ,i tu ostavi post da tražiš stan na mesec dana. Velika je šansa da se jave mnogi pošto su stanodavci aktivni na tim grupama. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, nisam na facebooku jako dugo, ali ću naći neki način, možda se isplati :)))) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko preporuku za smestaj u Valensiji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se vratili iz Valensije. Bili smo u hotelu Bestprice. Sve pohvale. Par stanica je od centra, a ni peske nije daleko. Cene u Valensiji jeftinije nego kod nas. U Muzej lepih umetnosti se ne placa ulaz, u Llotja de la Seda (Loza svile) 2e. Katedralu Valesije sa svetim gralom 9e, u Crkvu Sant nicolau de bari i sant pere màrtir  10e. Pojedinacna karta za prevoz je 1,5e. Deset karata smo placali 5e. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. Suprug i ja planiramo letovanje u Valensiju, kraj juna na 10 dana, sa bebom od 2 godine. Tražimo smeštaj u blizini plaže. Ove godine hoćemo malo da promenimo, da pored "klasičnog" odmora obilazimo, a Valensija nam je oboma želja, tako da je odluka pala :)

Kakva su vam iskustva sa temperaturom mora u drugoj polovini juna? Ovo nam je jako bitno zbog bebe, obožava brčkanje :) Pročitah negde da ume da bude vetrovito...

I ako imate preporuku za smeštaj u blizini plaže, Booking i Airbnb sam pregledala ima baš svega...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zavisi koja plaža vas zanima, da li su to gradske plaže Malvarrosa ili Patacona? Sa druge strane luke imate Pinedo i El Saler koja je nudistička, tamo je već ruralno okruženje. Imajte u vidu da su najbolje plaže izvan grada a to su Cullera i Gandia, 

Nemate brige sa temperaturom mora, toplo je i u junu i budu vrućine. Nisam primetio da vetar pravi neke velike probleme, bude normalnog vetra,

Preporuka za smeštaj zavisi od budžeta i tipa smeštaja. Centar Valensije je na nekih 6 km od mora i gradske plaže, tako da se mora napraviti izbor, Pošto ste sa bebom, možda bi Cullera bila optimalan izbor, problem je jedino što je izvan grada, Konfiguracija terena je takva da se mora izabrati nešto što je prioritetno a odreći se nekog drugog parametra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26976
    Ukupno tema
    904905
    Ukupno poruka