tehnodiskont

Antonio Ristevski OHRID

66 poruka u ovoj temi

Ja pocinjem prvi bravo za ANTONIA cista 10-ka, ko hoce dobar smestaj u Ohridu neka se obrati ANTONIJU RISTEVSKOM,

Izmenjeno (DraganV)
zabranjeno je reklamiranje sajta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno kupatilo na dve sobe?

Ne dolazi u obzir...

Dosta mi je socijalnih ponuda sa zajedničkim kupatilima i tako to...

Možda je lepo i čisto ali soba bez kupatila... neka hvala.

Pogledah poudu jer inače nameravam ovog leta u odlasku u Grčku da posetim Ohrid, ali ću izgleda morati tražiti hotelski smeštaj.

Ne znam kakva je situacija u hotelima u jeku sezone, može li se naći mesto za adhok posetioce?

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas takodje interesuje smeštaj na Ohridu sredinom jula, ali samo za 2 dana koliko smo planirali da se zadržimo u povratku sa Kefalonije. Kako je to špic sezone, nismo sigurni da ćemo naći pogodan smeštaj, a nešto sam skeptična i u pogledu rezervacije za samo 2 noćenja u tom periodu. Bilo kako bilo, na sajtu visit-ohrid.com može se naći širok i raznovrstan izbor apartmana za svačiji ukus i džep, ali uz malo strpljenja koje zahteva iščitivanje svih ponuda. Pošto je mom mužu parking vrlo bitan, ako ne i neophodan uslov za odabir smeštaja, zapazila sam da je to ograničavajući faktor za veći broj ponuda u samom centru (što je i očekivano). Takodje, rukovodeći se tim kriterijumom, ali i kvalitetom smeštaja koji se može videti iz teksta i fotografija, kao i prihvatljivom cenom, odlučila sam se za vilu Celius, pa sam im juče poslala jedan mail. Videćemo šta će biti iz toga.

Inače, koliko se sećam, Mirarbi je prošle godine bila vrlo zadovoljna boravkom u vili Dislievski, koja zaista odlično izgleda na sajtu i vredi je pogledati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prošlog leta boravili nekoliko dana na Ohridu u vili Dislievski, koju smo našli i bukirali preko interneta. Informacije o vili nam je dao i sam Antonio i vlasnik vile Duško Dislievski. Moram priznati da je Antonio mnogo brže odgovarao na naše mail-ove, te sam ga zato prvog i navela. Osim toga, dočekao nas je u Ohridu, na biciklu, i odveo pravo do vile, da ne lutamo, iako tu uslugu od njega nismo tražili. Čovek stvarno maksimalno dobro radi svoj posao i imam samo reči hvale za njega.

Inače, Dejzi i Code, vila Dislievski ispunjava sve vaše kriterijume. Nova je, čista, uredna, super opremljena, ima klimu, besplatan wireless internet, blizu je jezera i što je najvažnije ima svoj čuvani parking. Gazda je vrlo gostoprimljiv, srdačan i u svakom momentu spreman da pomogne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na informaciji, to je već nešto što vredi...

Pitanje samo koliko je problem odsesti tamo u sred sezone a znati da ideš na put jedan dan ranije :(

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Code, nisam razumela tvoje pitanje. Misliš da li će ti u sezoni iznajmiti studio na jednu noć ili si imao nešto drugo na umu? Mi smo bili u sred sezone, tri noći i nije bilo problema :), ali smo rezervisali nekih mesec dana ranije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirarbi, mene interesuje da li se uplaćuje neki depozit, pošto je rezervacija samo za 2 noćenja?Inače, ja sam čitavo vreme razmišljala o vili Dislievski pre slanja mail-a, i onda sam se u poslednjem trenutku odlučila da pošaljem upit za vilu Celius. Moram priznati da je prevagnula razlika u ceni (vila Dislievski 48e, a vila Celius 35 e za trokrevetni apartman). Inače mi to nije glavni kriterijum pri odlučivanju, ali palo mi je napamet da ćemo možda prethodno u Grčkoj potrošiti više nego što smo planirali, pa će nam ta razlika od gotovo 30 e za 2 noćenja dobro doći za neku večericu :P . Koliko ja znam, 30 e na Ohridu nije ni zanemarljiva suma.

Ali, možda se još predomislimo, to nije definitivno, a vredi kontaktirati i Antonia pre donošenja odluke.

Izmenjeno (dejzi99)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Code, nisam razumela tvoje pitanje. Misliš da li će ti u sezoni iznajmiti studio na jednu noć ili si imao nešto drugo na umu? Mi smo bili u sred sezone, tri noći i nije bilo problema :), ali smo rezervisali nekih mesec dana ranije.

Ma znaš ti mene, ja tako ustanem, istuširam se i onda mi padne na pamet, "a zašto ne bih krenuo put Grčke...ionako imam sastanak tek za 5 dana, pa da iskoristim malo mirnog odmora.."

U tom smislu, nemam pojma kad tačno ću krenuti, pa samim tim ne mogu ni rezervisati ništa, mada mislim da je rezervacija bespredmetna na dan-dva ranije...

Nema veze, ima gde da se smetim kad uđem u Grčku.. :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dejzi, mi smo na devizni račun vile uplatili 50% od cene, u evrima (prebacivali sa našeg deviznog računa u banci na njihov), a bila je varijanta i da se Antoniu šalju pare po vozaču autobusa "Galeb" koji kreće sa autobuske stanice u Beogradu svakog dana.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirarbi, hvala na odgovoru. I mi ćemo verovatno iskoristiti taj prvi način. U medjuvremenu sam kontaktirala i Ristevskog, pa sad čekamo odgovor....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo smo se vratili sa Ohrida. Smestaj smo nasli zahvaljujuci savetima forumasa. Kontaktirali smo pomenutog Antonija. Momak nam je odgovorio za manje od 24 casa. Vilu Queen smo odabrali putem interneta. Nakon nekoliko predloga i sugestija, dogovorili smo se o smestaju. Antonijo je vrlo profesionalan i predusretljiv.Insistirao je da mu posaljemo konacan mail sa svim detaljima dogovora kako bismo izbegli moguce nesporazume. Svaka cast za poslovnost!!! :) Po dolasku u Ohrid smo se nasli u jednom kaficu. Nakon kraceg upoznavanja, dao nam je informacije o samom gradu, restoranima i kaficima i sve sto moze zatrebati turistima. Iako se tu zavrsava njegov poslovni kontakt sa nama, ostavio nam je potpunu slobodu da ga pozovemo u slucaju da imamo neki problem tokom boravka.

Jos jednom sve preporuke za Antonija!!

Izmenjeno (mirarbi)
zabranjeno je postavljanje linka ka sajtovima koji se bave prodajom smeštaja za turiste
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo dragi forumasi,

prosle godine ste mi jaaaako pomogli oko pripreme za letovanje na Tasosu i od tada samo vama verujem. Ovo leto smo rezervisali za Ohrid. I ja sam preko Antonija resila smestaj, tako da se nadam da ce biti OK.

Uzela sam neki apartman koji se nalazi u Gradu, ali sada ne mogu se setiti kako se zove.

Kakvi su vam utisci sa te destinacije? Sta je sa plazama, hranom... Kakav je put do tamo.

Hvala na svakoj pomoci.

Veliki pozdrav biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine je nas cetvoro bilo u apartmanu "Goce", a organizovali smo se preko Antoniovog sajta ******

Sve je dogovoreno bez problema, a 25% love smo mu unapred (na slepo) poslali preko vozaca redovne autobuske linije Beograd-Ohrid biggrin.gif

Covek je skroz OK, zatekli smo upravo onakav smestaj kakvim ga je on opisao u nasoj e-mail prepisci...

A sto se samog apartmana tice, rec dve za one koji planiraju otici :

* 40 EUR-a dan (barem je bio prosle godine)

* stan od 60-ak m2

* veeeliiikaaa dnevna soba sa cetiri lezaja, kuhinjom & kuhinjskim stolom, klimom i televizorom

* odvojena soba sa jos dva kreveta

* prostrano kupatilo i hodnik

Glavna zamerka - samo jedan jedini orman mad.gif

Izmenjeno (DraganV)
zabranjeno je reklamiranje
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam sa porodicom boravio na Ohridu 3 dana na putu za Grcku. Za sve koje interesuje smestaj situacija je ovakva. Cim se parkirate i izadjete iz automobila neko ce vam sigurno prici i ponuditi smestaj o okolnim novoizgradjenim zgradama. To su jednosobni ili dvosobni stanovi super opremljeni a cene se krecu od 30-50e (u zavisnosti od velicine i opremljenosti). Kad smo mi stigli sasvim slucajno dok je supruga birala smestaj upoznao sam Antonia u cijem smo apartmanu i boravili. Apartman se nalazio na samoj obali jezere pored hotela Riviera. Sto se tice Antonia, njegova ljubaznost i spremnost da vam pomogne se recima tesko moze opisati. Ako neko ima dilemu u vezi odlaska i smestaja na Ohridu slobodno nek kontaktira Antonia koji ce vam sigurno naci ono sto vam odgovara. Ako nekom trebaju jos neke informacije slobodno nek se javi.

Jos jedna preporuka za Antonia.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U povratku sa Kefalonije, svratili smo u Ohrid na 2 dana. Stigli smo u petak uveče, 17. jula (vrhunac sezone) i prema telefonskom dogovoru sastali se sa Antoniom Ristevskim u centru grada, jer nismo uspeli da obezbedimo prethodno smeštaj - naime, niko nije hteo unapred da primi rezervaciju za samo 2 noćenja! Antonio nam je našao trokrevetni studio u vili Celius na obali Ohridskog jezera za 35 eura. Smeštaj je bio zaista odličan, vila je nova i vrlo lepo opremljena, a Antonio je izuzetno odgovoran i predusretljiv, tako da koristim ovu priliku da mu se i javno zahvalim za iskazanu ljubaznost. Istina je da ima mnogo ljudi koji se motaju okolo i nude smeštaj, ali kad stignete umorni posle dugog puta, verujte da mnogo znači da vas sačeka čovek u koga se možete pouzdati i odvede do prenoćišta, umesto da razmatrate razne ponude, pregovarate, obilazite...

Još jednom, hvala Antonio!

Kada budemo ponovo išli u Ohrid, bez sumnje ćemo opet koristiti njegove usluge.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26359
    Ukupno tema
    880313
    Ukupno poruka