tehnodiskont

Antonio Ristevski OHRID

66 poruka u ovoj temi

Još jedna preporuka i savet: napišite mail Tončiju: koliko vas je, kad bi ste koristili smeštaj, šta želite (koliko soba, pogled, parking, udaljenost od centra ili plaže..) i prepustite njemu da vam preporuči. Verujte da će vam naći upravo to što želite.

Veliki pozdrav za Antonia. Sledeće godine dolazimo u Ohrid ponovo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da i ja pohvalim Antonia...Boravili na Ohridu od 31.08-02.09 pa iz Ohrida nastavili za Sitoniju. Razmenili par privatnih poruka dan pred naš dolazak i rezervisali apartman Sofija...Apartman nov, udoban i moderan, čisto, u Partizanskoj ulici, na 100m od jezera i 400-500m od glavnog trga, zgrada sa sopstvenim parkingom sa rampom. Antonio nas sačekao na prvom semaforu i sproveo do apartmana, dao nam par saveta, preporučio neke kafiće, restorane itd, i dao mapu grada...Ostavio nam je broj mobilnog i slobodu da ga kontaktiramo u bilo koje vreme...Čovek je zaista za preporuku, veoma ljubazan i profesionalan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da potvrdim gore napisano! Odlican smestaj!

Antonio i sajt visit-ohrid.com za svaku pohvalu

Izmenjeno (Zlata78)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za Antonija tako da zaista nemamo nikakve zamerke, već naprotiv samo reči hvale!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Ove godine smo četvrto po redu prelepo letovanje supruga i ja proveli na Ohridu. Pored svih lepota, koje ovaj grad pruža, za pravi užitak zahvalni smo izmedju ostalog i mladom gospodinu ANTONIU RISTESKOM.

Ovaj čovek je SIMBOL Ohrida i MAG turizma. U njegovoj glavi u svakom trenutku se nalazi rešenje za sve želje svakog posetioca koji mu se obrati na putu kroz ovaj grad.

Njegova predusretljivost da smesti svakog gosta je za svaku pohvalu! Takodje ume i da svakog gosta uputi šta sve treba videti i gde se mogu, srazmerno svakom džepu, najpristupačnije uslužiti u Ohridu.

Mi smo već rezervisali termin za sledeću godinu u jednom od njegovih prelepih apartmana, a vi?

Da napomenemo da uvek letujemo od 05.-20. avgusta kada je špic sezone i dosta vila je popunjeno.

Svakako mu se obratite - nećete se pokajati !!!!

Pozdrav

Porodica JEVTIĆ iz Beograda

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošle godine bili u Ohridu smešteni u njegovom aranžmanu i mogu da potvrdim gornji post od reči do reči.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo na Ohridu pre desetak dana, vec smo imali rezervisan smestaj, ali nas je nesto zezala navigacija i onako smo se vozikali gradom pokusavajuci naci ulicu gde se nalazio nas apartman. Covek nas je presreo na skuteru, provalio da nesto trazimo i pitao dal nam treba pomoc. Rekli smo mu o cemu se radi i nakon par trenutka nas odveo na trazenu adresu. Super lik. Nije Ohrid velik, nasli bi mi vec tu ulicu,ali covek se samo odnekud stvorio i pomogao nam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sredinom avgusta ove godine u povratku sa Krfa, svratili smo na Ohrid onako na bum, bez obezbedjenog smestaja. Ljubazni gospodin koga smo slucajno sreli na ulici, pozvao je telefonom gospodina, Antonia Ristevskog, koji nam je vrlo brzo nasao predivan smestaj u vili Tea.Vila je nova i nalazi se na pocetku pesacke zone. Proveli smo tri nezaboravna dana u Ohridu, uzivajuci u ljubaznoscu domacina i lepotama Ohrida i njegove okoline. Toni, po nama zaista zasluzuje naziv MAGA turizma i polako ali sigurno postaje SIMBOL Ohrida, kako neko u predhodnom postu napisa. Veliki pozdrav za Tonija i da se i sledeceg leta sretnemo u nekom od apartmana koji nam on bude odabrao uz nasu predhodnu rezervaciju.Toni ostaj nam zdravo, do vidjenja do sledeceg leta !! :thankyou: :dosada:

Izmenjeno (zoran b.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drage kolege,

Molim vas za savet. Ove godine devojka i ja idemo na Ohrid, najverovatnije od 01.08., pa me interesuje koliko ranije treba da kontaktiramo gospodina Antonia? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

da li neko moze da podeli sa nama broj telefona ili mejl od Antonija, kako bi mogli da ga kontaktiramo pre odlaska za Ohrid...

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Ohridu smo bili po prvi put.Opsti utisak je dobar,i sto se nas tice Ohrid ce nam ostati u lepom secanju.Voda cista kao suza. Plaze sa sljunkom,a negde krupniji kamen i u vodi,sto moze da bude problem. Smestaj smo rezervisali preko Antonija, sacekao nas u centru skuterom i odveo do apartmana. Apartman fantastican,druga linija od jezera,moderan,cist kompletno opremljen. Antonio je pun informacija o gradu i malo nas sproveo po centru da nam pokaze gde je dobra klopa, gde su marketi, pekare, gde da se besplatno parkiramo :) 

Momak je odlican,dinamican,neumoran, nasmejan. Svaka preporuka i od nas! 5+

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Prekljuce se vratili iz Ohrida. Sve pohvale i preporuke za Antonia i njegov apartman. Dobra lokacija, savrsen pogled, cisto, free parking...Prvom prilikom se vracamo ☺

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@marc1
@MATEUS

Molim vas da napisete kako ste gukirali smestaj, peko booking.com-a ili na licu mesta? Koliki je bio smestaj i cena, ako nije problem? Hvala

 

Izmenjeno (divmicika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zeleo bih da podelim svoje izuzetno pozitivno iskustvo sa Antoniom.naime za docek nove godine rezervisali smo nas osmoro (cetri para) smestaj na Ohridu preko bookinga ali smo ubrzo dosli do zakljucka da nam je nophodan restoran za sam docek koji bi smo tesko pronasli na sam dan doceka obzirom da dolazimo 30.12. uvece i da smo pre par godina navrat nanos pronasli restoran na licu mesta ali bilo je bas kako smo ga i trazili.elem,mailom sam kontaktirao Antonia trzio njegovu preporuku izneo neka nasa ocekivanja i zelje i vrlo brzo smo dosli do restorana koji bi nam odgovarao.covek je istog dana otisao do tamo slikao nam jelovnik i cenovnik,poslao slike i dogovorili smo se da nam odradi rezervaciju.sto se tice same procedure izuzetno sam zadovoljan njegovom profesionalnoscu i zalaganjem da izadje u susret svakom nasem zahtevu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka