tehnodiskont

Antonio Ristevski OHRID

66 poruka u ovoj temi

Prosle godine u septembru smo bili na Ohridu naravno preko Antonia i utisci su fenomenalni.

Ove godine idemo opet .

Antonio = Ohrid ,ali bukvalno je tako.

Mi smo stigli nesto kasno oko 22 h i to po kisi .Antonio nas je sacekao na ulasku u grad i odveo do apartmana.

Izabrali smo 2-3 sa sajta a i objasnili smo mu sta trazimo.

Cim nam je pokazao prvi odmah smo uzeli jer smo bili odusevljeni.

Decko je stvarno divan i azuran .Preporucio namje i neke restorane i plaze i bio je u pravu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas smo se vratili iz Ohrida

Naravno odusevljeni smo

Vilu Nasteski od srca preporucujemo.Goran Nasteski i njegova porodica su izuzetni domacini.Istu smo nasli preko Antonia,koji je definitivno profesionalac u svom poslu.

Sto se tice Ohrida evo utisaka:

1.Hrana u restoranima u vecini kosta isto kao kod nas,dok je u prodavnicama skoro duplo jeftinija(probajte Maxi u centru,i pijacu takodje)

2.Ako nemate svoj prevoz,koristite taksi ili kombije koji su jeftini(Plaza Slavija 30 den po osobi,plaza Gradiste 60 den po osobi,plaza Naum 110 den po osobi)

3.Cena u taxiju i u kombijima je ista

4.Odnos denar euro je 1 euro-61.20 denara

5.Plaza u centru grada je najlosija

6.Autobuska stanica je na kraju greda,taksi je 100 denara do centra

7.Ako uzimate makedonsku karticu,uzmite T mobile koja kosta 690 denara i ima 600 denara kredita(5 denara je poruka ka Srbiji)

8.Ako kupujete suvenire,udjite u radnje na kojima pise suveniri(nalaze se u centru na setalistu),jer su povoljniji

9.Obavezno posetite Biljanine izvore,Sv.Sofiju,Sv.Jovana,Sv.Nauma i idite na tvrdjevu(Ulaz u tvrdjavu je 30 denara)

10.Ako trazite kafanski zivot i zivu svirku,tesko cete ih naci,jer nigde nema lumperajke kao u Srbiji.

Pozdrav,

Milica,Nemanja i Stefan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milice, planiram da krenem 4-og avgusta, da li je potrebno rezervisati apartman u gradu ?

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam letovao sa devojkom u Ohridu preko Antonia. Covek je bio maksimalno profesionalan. Smestaj je bio fenomenalan. Proveli smo se sjajno. Svima koji se razmisljaju, toplo preporucujem letovanje na Ohridu.

p.s. Obavezno idite na plazu Gradiste.

Izmenjeno (brugi82)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi (cetvoroclana porodica) smo bili na Ohridu dva dana, pocetkom jula, na proputovanju za Grcku. Smjestaj smo rezervisali uz pomoc Antonia (pomoc oko izbora). Docekao nas je i sproveo do naseg smjestaja (kojim smo bili jako zadovoljni). Inace je Ohrid mali, pa cete Antonia sretati u lokalu (vise puta u toku dana :)) i pitati ga za sve sto vam treba. Nas je Ohrid odusevio i ponovo cemo otici ... inace, ponuda u samom Ohridu (mislim na smjestaj) je velika, pa slobodno pokupite telefone i vrtite (prije nego sto krenete) u cilju da nadjete jos bolji smjestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sad da je mali,hmmmm

iz perspektive Beograda jeste mali,ali mnogo veci nego mnoga turisticka odredista. Ima oko 60.000 stanovnika,mnogo sta da se obidje i za to vam bez odlaska na plazu treba 4-5 dana.

Mi smo trenutno u Ohridu i mnogo je bolje i lepse nego sto smo ocekivali. Takodje,ocekivao sam mali gradic,kao Budva,ali je ovo dosta vece.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da dodam jos pohvala za Antonia :)))

Juce smo se vratili sa Ohrida i prezadovoljni smo!!! Nikada se lepse nismo proveli! Ali nam je odmor poceo skroz bzvz, smestaj koji smo rezervisali je bio katastrofa!Uopste nam se nije svideo,kuca je bila kao baraka, unutra zuidovi popucali, kupatilo nikakvo, nema terase, prozor sobe gleda na aneko bzvz dvoriste i uglavnom meni je doslo da placem! Ali sva sreca imala sam Antoniov broj i odma sam ga okrenula, rekla sam mu kakva je situacija i decko se bukvalno za deset minuta stvorio tu, dosao je po nas i odma nas je poveo da vidimo jos par apartmana. Ne znam sta bi radili da nije bilo njega :) Sve sto nam je pokazao bilo je fenomenalno! Ali smo se na kraju odlucili za apartman u starom gradu koji nam je on preporucio, imao je sopstevnu plazu, lezaljke,ma milina. Antonio nam je rekao da je sve tako blizu i da kola bukvalno parkiramo i da nema potrebe da ih pomeramo deset dana i stavrno je tako i bilo :))) Sve nam je bilo na dohvat ruke!Tako da smo sve vreme na sav glas hvalili Antonia! :) Ja znam da je to njegov posao, ali opet da neko bude toliko predusretljiv, da ti se nadje za 5 min, da te za 10 min provede kroz Ohrid i pokaze sve sto ima u ponudi i da ti na kraju nadje smestaj upravo onakav kakav si zamisljao, to jos nisma videla :) Tako da svaka cast za Antonia!!! Kome god bude trebala neka pomoc ili savet slobodno nek ga kontaktira, sigurno ce u roku od 2 min dobiti odgovor i bice prezadovoljan :)Neko je napisao Ohrid=Antonio i u pravu je skroz :)Eto jos jednom svaka cast za njega!

A isto tako preporucujem i apartman u kome smo bili, jer vredi svaku paru! Sa terase se ulazi u vodu, ma milina,domacini ljubazni i divni, imali smo osecaj kao da smo kod kuce :) Apratman se kod Antonia na sajtu zove "Saraiste" ;)))

Eto toliko od mene, malo sam se raspisala ali bila sam puna utisaka :) Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga Jocka,

zahvaljujuci tvom komentaru, nismo imali dileme i kontaktirali smo Antonija za Apartman Saraiste. Zaista je sve onako kako si navela. Jedno od najlepsih, najsredjenijih i najuredjenijih mesta, perfektno.

Antonija sam kontaktirala mejlom i vec isti dan dobila odgovor, potvrdu rezervacije i bili smo spremni za put.

Kad smo stigli, gazda apartmana nam govori da je Antonio u panici sto nam telefon ne radi, da je pokusavao da zove, slao poruke.... A onaj glupavi mts mi nije ukljucio roaming...Sreca pa je muz imao sluzbeni telefon. Uglavnom, lepa lokacija u sred centra pa smo se potrudili da sami dodjemo, a i sa Antoniom smo se ubrzo videli. Cini mi se, da sam taman zavrsila slanje poruke, lad evo ga na vrata!!! Neverovatna brzina, a nije Ohrid ni tako malil. Sve savete, uputstva i sve ono sto Vam je neophodno da biste imali miran i lep odmor, dobicete od Antonia. Izuzetna poslovnost, ljubaznost i krajnje neverovatna predusretljivost, covek je profesionalac i nista ne prepusta slucaju.

Antonio, vidimo se opet, Ohrid je jako lepa varijanta za godisnji odmor!

Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto se suprugu i meni blizi 10-godisnjica braka, odlucili smo se da je obelezimo jednim lepim malim putovanjem, naravno sa nasom decom.

U najuzi izbor je usao i Ohrid.

Interesuje me sta Ohrid moze da ponudi u mesecu novembru jednoj porodici, nismo mnogo zahtevni, volimo setnje, mozda neka voznja brodicem.

Nisam sigurna kakvo vreme mozemo ocekivati, - malo smo zimogrozljivi pa bi smo zato i isli na jug.

Sto se tice smestaja, tu smo malo zahtevniji, pa me interesuje za koliko novca moze da se iznajmi lep dvosobni apartman, pozeljno sa terasom sa pogledom na jezero.

Takodje me interesuje, posto se radi o terminu van sezone, kako stoje stvari sa restoranima, prodavnicama, ne bih bas da dodjem negde gde nema zive duse i nista ne radi.

Sto se tice smestaja, nemam dilemu koga kontaktirati, Antonio sigurno, jedino me interesuje da je je problem rezervisati app par dana pre polaska. Nemamo fiksan termin odlaska, pa bi smo gledali da tih par dana (3-4 nocenja) bude lepo vreme, a kako je i sezona prehlada, ne bi smo isli ni sa slinavim nosicima.

Hvala na svakoj informaciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno šetalište, pešačenja po brdima i planinama, manastire i crkve, mir i tišinu.

Što se tiče zime neću da pričam kako je ali novembar je novembar i ako je jug verujem da je hladnije.... Naravno ako bude imalo sunca biće podnošljivo. Ono što je svakako preporučljivo idite svojim kolima. Ima dosta stvari za videti na i oko jezera ali je sve malko daleko za pešačenje.

Što se tiče iznajmljivanja ja mislim da je neki max 50 € za dvosobni stan na jezeru ali uzmite u obzir da je to cena u sezoni. Van sezone što je novembar svakako cene su i 20-30% niže. Za hranu nemorate preterano da se brinete idite u restorane i nećete mnogo da trošite.

v.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam na informacijama. Kao sto kazete, novembar je novembar, ali mi pre desetog novembra ne mozemo na put. Cilj nam je da sto vise vremena provedemo u setnjama. Sad razmisljam da ovo mozda ipak ostavimo za npr. april, kad se pozelimo sunca. Kupanje me i tako ne interesuje, jer mi je jezero hladno (malo reume), a u predsezoni je sigurno mnogo povoljnije i nisu guzve. Ne znam, moracu dobro da razmislim, ne bih volela da prvi susret za divnim Ohridom nesto pokvari,jer ko zna kad cemo opet tamo - vreme i buzdet mi bas i nisu neograniceni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ohrid je okružen planinama i čak i u letnjim mesecima ujutru i uveče zna da bude jako hladno, tako da, ako već kažete da ste zimogrožljivi, ne bi trebalo da ga posetite u novembru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro smo razmislili i ipak Ohrid ostavljamo za lepse vreme, april-maj nadam se, mada ovo putovanje planiram dugo. Svima zahvaljujem na korisnim savetima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad god odlučili da odete nećete se pokajati, Ohrid je prelepo mesto za posetu i odmor.

v.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim sve vas koji želite da stupite u kontakt sa Antoniom Ristevskim da se ubuduće ne obraćate meni privatnom porukom, već forumašu Tončiju, koji će vam dati dalja uputstva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka