tehnodiskont

Antonio Ristevski OHRID

66 poruka u ovoj temi

Ima li neko broj od tog Antonija?

Planiram za koji dan da palim na Ohrid pa,pomagajte!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko broj od tog Antonija?

Potpuni podaci:

Antonio Ristevski

Izmenjeno (DraganV)
zabranjeno je davanje licnih podataka drugih lica
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravila sam u toku jula u Ohridu. Odlicno smo se proveli. Zelim samo da pohvalim (jedna od hiljadu) Antonia. Momak je neverovatan - odlicno mi je preporucio smestaj (apartman "Vlado" ), dao dobre "koordinate" sto se tice prodavnica, restorana, menjacnica... Sve stize, ne pokazuje umor, nema nervozu a ima nas, na dnevnom nivou tuce koji odlaze i dolaze u Ohrid i postavljaju milion pitanja... Bravo Antonio i vidimo se opet. biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre 2 dana sam se vratio iz Ohrida, sa Antoniom sam bio u prepisci pre odlaska za Grcku i covek mi je rekao da tesko moze da mi u jeku sezonu rezervise nesto na 3 dana i da mu se javim po ulasku u Makedoniju i da ce on vec nesto smisliti. Resio sam da sam okusam srecu u Ohridu i igrom slucaja sam naleteo bas na Antonia. U roku od 10 minuta sam pogledao sobu u samom centru koja je bila ok ali mi nije odgovaralo zbog parkinga za koji je Antonio imao spremno resenje. Odmah potom me je odveo do vile Veron (novoizgradradjene i tek pustene u rad, vrhunski sredjene i sa vise nego predusretljivim domacinima) koja se nalazi u prvoj ulici paralelno sa setalistem i 300 metara od centra i pritom mi je sredio cenu koja je bila ispod uobicajene! Sve preporuke za Antonia!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Thank you Dejzi99 srce.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre tri dana smo se vratili sa Ohrida. Hvala puno za informacije koje se tiču Antonija Ristevskog.Dečko je super lik.Sve smo se dogovorili preko e-maila.Čak nas je sačekao sa nekim mopedom u nedelju u 21 h i odveo da nam pokaže smeštaj.Koji bi Crnogorac to učinio ?Potpuno me oduševio pristupom.Sve pohvale

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smestaj koji smo nasli preko Antonija je bio bas ono sto sam htela u glavnoj ulici, sve na dohvatu ruke (Apartman Biser) bas onako kako je opisan na sajtu. Gazda ljubazan, mogla bih da pisem do sutra, puna sam utisaka ili bolje reci odusevljena tom ljubaznoscu naroda u Ohridu tako da se u tu masu ubraja i Antonio. Osecaj s njim kao da ti je to neko s kim si delio skolsku klupu. Tip je skroz cool, opusten sve sto ti je obecao je tako, puno poverenje za Antonija. letovanje je stvarno bilo pun pogodak tako da kad odes nije ti zao sto si ostavio pare tamo, uradio bi to opet. : ))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uz Antonijevu pomoc sam i ja letovala na Ohridu. Smestaj je bio OK kao i sve ostalo. Jedina moja zamerka Antoniju je sto ni jednom recju nije rekao koliko su uzane ulice u starom delu grada i koliko je tesko i parkirati se. To je bio moj najveci problem tokom tih 10 dana, jer se kuca nalazila u sred starog grada. Posto sam boravila prvi put na Ohridu, bilo mi je uzasno tesko da svakodnevno mislim gde cu da se parkiram, da li cu ja nekoga zakaciti, da li ce mene neko zakaciti, itd.itd. Moja preporuka svima je da ako idu na Ohrid svojim kolima biraju smestaj u bilo kom drugom delu grada, a da stari deo u tu svrhu zaborave. On je inace najlepsi kada se obilazi peske.

Mi smo auto koristili zbog odlazaka na plaze, koje su zaista fenomenalne.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila za Novu Godinu na Ohridu preko Antonija.Rezervisala sam apartman za dvoje preko njegovog web sajta****** Poslala sam nekoliko upita ali shvatila sam da svi upiti idu na istu adresu.Antonio je prilicno ekspeditivan sa odgovorima.Prilikom rezervacije potrebna je bila uplata avansa sto sam uradila preko banke.Apartman je bio odlican,kompletno nov i odlicno opremljen,lociran u samom centru grada tako da auto nam nije bio potreban.Kad smo stigli on nas sacekao po dogovoru,smestio nas u apartman i objasnio sta ima da se vidi u ta 3 dana, cak nas je poveo u besplatan razgled grada tj prikljucio nas besplatno sa grupom iz Crne Gore 1 Januara.Turisticki vodic je njegovo drugo zanimanje :-))

Znaci ovo je jos jedna preporuka za Antonija za odlican smestaj,odlicnu uslugu i odlicnu ljubaznost!!!

Izmenjeno (DraganV)
zabranjeno je reklamiranje
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da dodam jos jedan glas za Antonija! Definitivno je bilo pravo uzivanje poslovati sa njim! Do te mere nam je izasao u susret da nam je pre puta e-mailom svakodnevno odgovarao na svakojaka pitanja u vezi Ohrida koja mogu coveku pasti na pamet - u vezi smestaja, lokala, hrane, rezervisao nam mesta za docek Nove godine u Jazz klubu i pre svega sredio fenomenalan smestaj u vili Veron ciji su vlasnici takodje prica za sebe i koji su takodje ucinili sve da nam boravak na Ohridu ostane u lijepom sjecanju! Cini mi se da su se na momenat postideli sto ne mogu da obuzdaju kisu koja je dva dana padala! Sta vise ceo grad se utrkuje u ljubaznosti tako da je sasvim normalna pojava da vam ljudi kucaju na prozor automobila i nude pomoc ako samo pretpostave da niste sigurni kojim putem dalje! Nemam sta vise da dodam osim da ce 4-5 dana na Ohridu uz Antonijevu asistenciju svakome prijati i doneti zadovoljstvo!

Izmenjeno (BaneBeograd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Na sve pozitivne komentare i mi bismo dodali svoj. Brzo smo uspostavili komunikaciju mailom, odgovarao na svako pitanje, zaista za svaku pohvalu. Tamo smo dobili to sto smo i trazili i sve je bio ok. Osim jednog... Kada smo tako rasejani od puta uvece poslali poruku u vezi prijave boravka (suprug je morao da to obavi zbog prirode posla, jer mora postojati tacna informacija gde je) Antonio nas je iskulirao. Da su na granici stroziji, svakako bi mogli svakome da traze potvrdu o prijavljenom/odjavljenom boravku. Naravno, to gazde apartmana, ili koga vec, kosta, pa se to uglavnom izbegava. Meni je samo bilo bezveze sto nas je skroz iskulirao, kao radite sta hocete... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma dajte ljudi,vazno je da ste se lepo proveli.Sta ste zapeli oko te prijave,pa ako neko ode kod rodbini recimo? Sta mislite da svaki ko ode negde se prijavi!? Nisam ni ja dobila prijavu boravka pa super mi je bilo,grad,zemlja i ljudi su bas super....ali to nezavisi od Antonija,on samo menadzira apartmane,ako vlasnik ne zeli da vas prijavi to nije Antonijev problem !!! On je dobra,casna i vredna osoba!! :-))

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

  Ne bih da ulazim u bilo kakvu diskusiju. To je moje iskustvo i ono sto nama nije odgovaralo u toj reziji. Svi ostali koji su liseni te obaveze, ako izuzmemo one zakonske, :-),  mogu da uzivaju. Ohrid je zaista divan...

 P.S. Inace, i u slucaju boravka kod familije, obavezni ste da se prijavite, kada vama neko od stranaca, dakle iz druge drzave, dodje takodje ste u obavezi da ih prijavite da borave kod vas. Tema je opustena pa necemo da zalazimo u moguce posledice izbegavanja ove obaveze.

Izmenjeno (Madjaste)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam se vratila sa Ohrida.Ostali smo samo 3 dana na povratku zi Grcke.Ohrid je stvarno predivan u svakom smislu.Ljudi su ljubazni,cene restorana malo nize nego kod nas,jezero bistro i cisto kao suza!

Jos iz Grcke sam kontaktirala Antonia oko smestaja a odgovor je bio stvarno ekspresan,u 10 minuta preko e-mailova smo se izdogovarali oko svega.Odabrali smo stvarno lep apartman,a kad smo stigli izgledao je cak i bolje nego sto je na slikama.Svaka cast za Antonia.Momak je stvarno pun informacija,ekspeditivan,druzeljubiv....objasnio nam je sta mora da se pogleda u ta 3 dana,i moram reci da je to bilo stvarno malo da bi se doziveo Ohrid.

Jedno veliko hvala za Antonia!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka