alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

A parking? Ko gde stigne i nadje mesto po ulici?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko u Hotel Anna Star ? imali slika sobe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A parking? Ko gde stigne i nadje mesto po ulici?

ima parking obezbedjen za goste Balkan House

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da te zamolim da slikas parking ako ti nije tesko!

Hvala na odgovoru!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da te zamolim da slikas parking ako ti nije tesko!

Hvala na odgovoru!

evo izbrojala i korake hihi 118 i sa druge strane parkinga ima mesta za jos 5 auta malo je ulaz u parking nezgodan.

20150721_163414-1-1.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u apartmanima Joanna ili Iatrou u Potosu?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u apartmanima Maria /aparthotel Maria, to je valjda jedno pored drugog/ u Potosu? Interesuje me nečije iskustvo, kakva je vila, koliko je udaljena od mora i sl. Svaka informacija je dobrodošla. :rolleyes: Dečko i ja idemo 26.08./06.09. preko Barcina. Ako još neko ide tada možemo se organizovati za iznajmljivanje automobila:brm: ili neki izlet. :weee: Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila TOULA (sada BABIS), Potos

babis%2Bvila.jpg

O V D E

Izmenjeno (Biljana 2302)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vila balkan haus

bio sam u studiu 2+1 koji gleda na ulicu. gazde dobre i ljubazne mada gazda voli kasno uveče da cirka na stepenicama crkve a boga mi i da zapeva :)

žena koja čisti je tu angažaovana ceo dan pa vila bukvalno blista. pedantna i čista žena. nigde nikada nisam video ni zrno peska po hodnicima i u sobi

buke ima sa ulice jer je prometno ali to nije ni pola jada od buke koju ostavljau naši džiberi. naime, ispred vile se nalazi komplet fotelja i suncobran (kao u kafiću) i tu se uveče skupljaju nikanini prijatelji, radnici i prijatelji radnika koji rade za nju. neke dve debele krave i dečko koji radi u agenciji prednjače u galami. a veoma često puštaju muziku sa telefona i eto žurke meni ispod prozora. toliki potos, toliki mol i tolike klupe na molu a oni našli ispred vile. a to sve zbog wifi signala. strašno.

znači, ako ovo čita nikolić ana, odmah da lupi šut kartu majmunima u svojim redovima ili će joj agencija otići u q.

vila ima parking koji se nalazi 30 m dalje ali meni to nije smetalo. ponekad (opet ti džiberi) neko zauzme po dva mesta ali realno dobro funkcioniše.

sunca ima malo pre podne, ostatak dana je u ladu, ali moram reći da je vreme bilo fantastično i da nije bilo vrućine. klimu nisam palio više od 2-3 puta. ne znam kako bi bilo na +38 i ne želim da znam jer sve jedno tu više neću doći.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

posle dobrih iskustava sa HAlkidikija u pronalazeju smestaja interesuje me cisto informativno kakva su iskustva na Tasosu sa pronalaskom smestaja na licu mesta u julu. Cisto da se raspitam jer su vec krenula razmisljanja za sledecu godinu.

Odmah da kazem da mi je i na vecini foruma vezanih za halkidiki od strane pritajenih radnika nasih tur agencija pisano da se ne moze naci smestaj, bar ne povoljno, iskustvo je vise puta pokazalo da se za skoro dvostruko jeftije moze naci dobar smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vila balkan haus

bio sam u studiu 2+1 koji gleda na ulicu. gazde dobre i ljubazne mada gazda voli kasno uveče da cirka na stepenicama crkve a boga mi i da zapeva :)

žena koja čisti je tu angažaovana ceo dan pa vila bukvalno blista. pedantna i čista žena. nigde nikada nisam video ni zrno peska po hodnicima i u sobi

buke ima sa ulice jer je prometno ali to nije ni pola jada od buke koju ostavljau naši džiberi. naime, ispred vile se nalazi komplet fotelja i suncobran (kao u kafiću) i tu se uveče skupljaju nikanini prijatelji, radnici i prijatelji radnika koji rade za nju. neke dve debele krave i dečko koji radi u agenciji prednjače u galami. a veoma često puštaju muziku sa telefona i eto žurke meni ispod prozora. toliki potos, toliki mol i tolike klupe na molu a oni našli ispred vile. a to sve zbog wifi signala. strašno.

znači, ako ovo čita nikolić ana, odmah da lupi šut kartu majmunima u svojim redovima ili će joj agencija otići u q.

vila ima parking koji se nalazi 30 m dalje ali meni to nije smetalo. ponekad (opet ti džiberi) neko zauzme po dva mesta ali realno dobro funkcioniše.

sunca ima malo pre podne, ostatak dana je u ladu, ali moram reći da je vreme bilo fantastično i da nije bilo vrućine. klimu nisam palio više od 2-3 puta. ne znam kako bi bilo na +38 i ne želim da znam jer sve jedno tu više neću doći.

Svi djiberi i budale samo ti pametan...pa i to su necija deca treba da te je sramota...nikanin tim je uvek tu za svakog ako treba neka informacija bez obzira dali su ljudi uplatili preko nje ili ne.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aaaa sad mi je jasno ko je autom austrijskih tablica zauzimao po dva mesta.

pa mogli ste od austrijanaca bar malo manira da preuzmete a ne da im samo istresete blato sa opanaka

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko odseo u Hotelu  Anna Star?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka