alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Jeste, mi smo bili na cosku. Nismo imali proble sa vlagom, al opet, ko sto rekoh nama je vreme bilo sjajno, nigde kise, pa mozda i to utice. 

 

A prozor nismo nikad zatvarali, vec samo komarnike. Da bi neko usao mora da polomi to, a u tom nizu apartmana su 4 poropdice sa decom bile i uvek jeneko sedeo na tom tremu, tako da bi bas hrabar lopov morao da bude, jer tuda stalno neko prolazi sto od gostiju, sto od osoblja. 

Bazen radi do 8 ili 9, posle toga ga ciste i kao zatvore ogradu od bazena. 

 

Plaza je bila cista, ni jednog jeza nismo videli, nije bilo ni meduza. 

Mi smo obisli par plaza, ali smo najvise vremena proveli na hotelskoj. Klincima je bilo lepo  imali su i drustvo i nismo zelei da gubimo puno vremena na vozikanju, vec smo se trudili da sto vise uzivamo u plazi i moru. Obisli smo par plaza u mestoma gde su nam bili neki drugari, a sve ostalo u Potosu :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan Balkan house. Odbrojavanje pocinje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,Nova sam na ovoj temi :), pa me interesuje da li neko ima iskustva sa vilom Maria, radi viva travel i vili IO radi Oktopod? Da li biste mi mogli reci, osim lepe plaze, da li Potos nudi jos neke atrakcije za decu, ima li setalista pored mora...? Hvala svima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potos vam nudi sve od toga...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ranije je neko pisao za Amversa Nikos i Amversa Giorgios.

Pa ako može mala pomoć, koliko sam razumela Giorgios vila je blize moru i nije do magistrale. Tu ne bi onda trebalo da bude buke. Da li je neko bio u prizemlju i ima iskustvo iz te vile.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Xaxaxa i mi smo Nikos :) Sta je tu je,samo na spavanju smo tu :)

 

da li imate neku sliku tog apartmana u prizemlju gde se vidi taj zidic od kamena, cisto da uporedim sa slikama koje su meni poslali i rekli mi da je vila Amversa Giorgios koja je bliza moru a ne magistrali.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potos uplacen,odbrojavanje do jula pocinje.

Ako moze info vezano za Potos.

Koji market postoji

Gde je ok giros -cena

gde jesti ribu -cena

Kafici na plazi da li naplacuju lezaljke I suncobrane ili se dobiju us poruceno pice?

Da li se place ulaz na mermernu plazu

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je pisano, do jula citajte po fourmu...

Izmenjeno (жућа)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jelenastar: ima Masutis i puno malih radnjica, u šetnji ćete videti gde je najbolji giros (kao da je bitno gde je ok??), imate gomilu restorana sa ribom, na gradskoj plaži postoji deo gde nema ležaljki (nemate partijski zadatak da budete na ležaljci), a takodje i na svim ostalim plažama ne morate na ležaljke, ulaz se ne plaća a i ne isplati se ići, imate 100 km tamo i nazad...toliko

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumaši, početkom jula bismo išli (par u 30-im) u Potos autobusom. Da li neko ima iskustva sa vilama Dorotea, Veneta (ne Venetia) i Maria preko Vive, i Floral studios, mislim preko Sole azur? Zanima me koliko ste zadovoljni prostorom, udobnošću, čistoćom, kuhinjom, kupatilom, da li je neophodna upotreba klime (dosad nismo koristili, a doplaćuje se skoro svuda)? Da li je bučno uveče, da može da se spava? Ako neko ima i drugu preporuku za pristojan smeštaj za dvoje, molim da navede. Prvi put idemo na Tasos.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dragi forumaši, početkom jula bismo išli (par u 30-im) u Potos autobusom. Da li neko ima iskustva sa vilama Dorotea, Veneta (ne Venetia) i Maria preko Vive, i Floral studios, mislim preko Sole azur? Zanima me koliko ste zadovoljni prostorom, udobnošću, čistoćom, kuhinjom, kupatilom, da li je neophodna upotreba klime (dosad nismo koristili, a doplaćuje se skoro svuda)? Da li je bučno uveče, da može da se spava? Ako neko ima i drugu preporuku za pristojan smeštaj za dvoje, molim da navede. Prvi put idemo na Tasos.

Hvala unapred

Rezervisali smo na kraju vilu Dora preko Clock travel agencije od 7.7. do 17.7. Uglavnom sam našla pozitivne komentare o ovoj vili. Napisaću i naše utiske kada se vratimo. ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u studiju Levendis u Potosu? Piše da su zajedničke terase a po slikama bih rekla da su ne samo zajedničke nego prolazne? Vidim da je unutrašnjost ok, klasično grčka, ali mi ne bi odgovarao prolazak ljudi pored otvorenih vrata sobe.  Preko pretraživača sam pogledala nekoliko utisaka o vili ali su svi bili u trokrevetnim studijima sa zasebnom terasom, naglašeno je da dvokrevetni i neki trokrevetni imaju zajedničku terasu... 

 

Izmenjeno (mismas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Dimitris - ima 15 apartmana u baš velikom dvorištu, koje je lepo uređeno, ima i sopstveni parking, ali je do mora oko 500 m. Smeštajne jedinice moderno opremljene, ali smo mi za 570€ za 1o dana u julu dobili trokrevetnu garsonjeru, kod koje je naslon kreveta zaklanjao prozor, pa smo samo mogli da provetravamo kad otvorimo vrata. Napolju svako ima svoj sto i stolice, ali nimalo nismo zaklonjeni, privatnosti nema. Dvorište ima svoj roštilj i letnjikovac, i puno trave, što je odlično za decu. Mi smo rezervisali preko booking-a, inače sa njima radi valjda Atlantis tours, i to je povoljnija opcija. Za više info možete me kontaktirati na mejl.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ostala sam dužna za izveštaj o vili Dora preko Clock Travel-a. Vila Dora se sastoji od 3 objekta, ima dvorište u kome može da se smesti 8-10 auta, uz manevrisanje. Aranžman busom od 6.jula smo platili 240 evra sa popustom, puna cena je bila 280. Agencija izdaje apartmane u vili sa leve strane dvorišta gledano od ulaza, visoko prizemlje i prvi sprat, jako je skromno. Mi smo bili u studiju 5 u visokom prizemlju, jedan singl ležaj i jedan francuski koji je bio preuzak za dvoje. Dobili smo samo jedan čaršaf za pokrivanje. Ništa drugo od pokrivača, sreća da smo nosili ćebe (bilo je nevreme u toku našeg boravka). Terasa mala i gleda na prolaz između naše i druge vile, što i nije loše jer nismo bili odmah do ulice. Kupatilo je minijaturno, lavabo, kadica za tuš i šolja, jedva se okreneš. Kuhinjski deo studija je bio ok, ali nema tople vode i to nije obaveza da obezbede. Na sastanku agencije bilo je dosta besnih ljudi i iz ostalih vila sa raznim žalbama, osim iz bile Floral, koja je izgleda bila najbolja pa je i ove godine ostala u ponudi. Nakon žalbe, dobili smo još jedan čaršaf, mada su nam na pola smene opet ostavili samo jedan. Voda u kuhinji je hladna, nema tople. Iz naše vile istog dana je otišla porodica u Pefkari u vilu na plaži (majka, baba, 2 ćerke od 20-ak godina) jer su im dali uski bračni krevet i 2 singl ležaja, a one su malo gabaritnije. Na sajtu agencije piše da je vila udaljena 30 m od plaže, a udaljena je 200, i tako da je bilo dosta razočarenja po dolasku (naročito ko nije proverio gugl). 

Takođe nemaju obavezu ni da drže fen u sobi, ali možete tražiti Lično, što sam ja i uradila. Domaćini su jako ljubazni i izlaze u susret. Pozitivno - bilo je aparata protiv komaraca, lokacija je ipak dobra, ima dvorište i lepe stolove i stolice u hladu, nije bučno, čisto je, iznad vile ima jeftina suvenirnica, prodavnica jako blizu. 

Iz razgovora sa gostima iz drugih delova vile zaključila sam da je smeštaj dosta bolji, novije je i prostranih, jedan par sa ćerkicom je došao po preporuci prijatelja i bili su zadovoljni, tako da bih rekla da preko Nikane ili direktno dobijate bolji smeštaj. 

Sudeći prema žalbama putnika, ne bih ponovo išla sa ovom agencijom na letovanje, a  Dora bi došla u obzir ako je smeštaj u boljim delovima vile. Inače poslednjeg dana preko ove agencije se kreće ka Srbiji u 11.30 h ako je nekom bitno, gubi se taj dan, ali se stiže ranije u Srbiju, nema gužvi na granici. 

Tasos je divan i ovo nam je dosad najlepše letovanje, smeštaj je ipak sporedan. ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka