alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Planirate u Potos agencijskim busom ili svojim kolima? Ovo pitam, jer ne znam treba li vila da ima parking ili ne treba. Takođe, zanima me kad planirate da putujete, u sezoni ili van nje. Većina dobrih, a povoljnih aranžmana je odavno rasprodata. Možda da vrebate neki last-minute?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo sredinom septembra i idemo autom. Nije problem za smestaj jer sam pocela da radim u jednoj agenciji pa cu nesto pronaci. Hvala ti puno. Ako imas neki predlog za neku vilu konkretno reci slobodno. svaki savet je koristan.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imala sam na umu vilu u kojoj je moj tata trenutno i vrlo je zadovoljan, ali je ta vila u strogom centru i nema svoj parking, što je za vas sa kolima dosta nezgodno. Ako budete imali dilemu koju vilu od više ponuđenih da izaberete, slobodno me kontaktirajte putem PP, rado ću vam pomoći.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja bismo od 20.07. išli u Potos sopstvenim prevozom na 10 dana. Ne znam koju vilu da izaberemo, da nije previše tesno,što reče Pantelicms "da nisu noge u sudoperi". Verovatno smo malo zakasneli ali bismo voleli da imamo balkon i pogled na more ako je to moguće.Hvala unapred na pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Nase putesestvije po Tasosu (2x) planiramo 15/07. Idu 3 porodice, svi imamo decu i nasli smo povoljan i skroz kulturan smestaj u Potosu. U pitanju je Studios-Nikos, ima ga na fb, ali ga niko ne radi od nasih agencija.

E sad zanima me luna park u Potosu ili negde u blizini, kakav je i da li postoji jos neka aktivnost za decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Luna park na ulazu u Potos je krš, bili smo samo jednom, još prve godine kad smo otišli na Tasos i posle više ne, niti su deca tražila. Postoje ispred pojedinih kafića i restorana oni autići, životinje i sl. na žeton i ništa osim toga mi sad ne pada na pamet.

Najbolja aktivnost za decu na moru je jurcanje po plažama i plićaku. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U tom luna parku u Potosu beše postoje samo oni autići na sudaranje, zar ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, autići, bio je sećam se i neki brodić koji se pomera levo desno i mislim da i tu ima tih životinjica koje se pokreću na žeton. Ali ja sam bila još 2012, tako da možda su i dodali još nešto u međuvremenu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Da li je neko išao u Potos u svojoj režiji? Ili eventualno ako postoji neko ko je uzeo kontakt od gazdi prethodnih godina i voljan je da podeli?

Godinama idem u Potos, ali sam ove godine zakasnila sa rezervacijom smeštaja, a htela bih da izbegnem plaćanje harača agencijama, pa je svaka info dobrodošla :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Reljina mama

Ako planirate popodnevni/večernji "izlet" do Limenasa, tamo postoji luna park (ne sećam se da li radi prepodne; a naveče je prepun dece). Ne znam šta tačno ima (auta na sudaranje, nešto što se pomera gore-dole na visinu od 10ak metara, stone igre). Može da se vidi i na kameri hotela Angelica (kad se kamera okrene na tu stranu):

http://hotel-angelica.gr/thassos-hotel-angelica-live-streaming/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao jeste, ima onaj presladak karusel u centru Limenasa. Ali mi ga nikad nismo zatekli da radi, doduše svaki put kad smo išli u Limenas bilo je u toku dana, nikad predveče pa možda zato.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 33 minuta, Darkorudar je rekao/la:

@Reljina mama

Ako planirate popodnevni/večernji "izlet" do Limenasa, tamo postoji luna park (ne sećam se da li radi prepodne; a naveče je prepun dece). Ne znam šta tačno ima (auta na sudaranje, nešto što se pomera gore-dole na visinu od 10ak metara, stone igre). Može da se vidi i na kameri hotela Angelica (kad se kamera okrene na tu stranu):

http://hotel-angelica.gr/thassos-hotel-angelica-live-streaming/

Jao koji relax sa ovom kamerom :suncase:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎15‎.‎6‎.‎2016‎. at 16:45, Reljina mama je rekao/la:

Pozdrav svima,

Nase putesestvije po Tasosu (2x) planiramo 15/07. Idu 3 porodice, svi imamo decu i nasli smo povoljan i skroz kulturan smestaj u Potosu. U pitanju je Studios-Nikos, ima ga na fb, ali ga niko ne radi od nasih agencija.

E sad zanima me luna park u Potosu ili negde u blizini, kakav je i da li postoji jos neka aktivnost za decu?

Mi smo kod Nikosa na spratu u sobi sa pogledom na more u istom periodu, 12-22 jul :)

uplatili smo preko Nikane

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U istom periodu i u različitoj kući.  

Ja sam razumeo da ste uplatili smeštaj u vili Amversa kod vlasnika Nikosa.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeees u pravu si, Amversa Nikos corner

Moja greska

Ja mislila da na istog Nikosa misli....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka