alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Pozdrav forumasi :)

Treba mi informacija o vili Hristos u Potosu,pa ako je neko bio bila bih zahvalna na informacijama

​Proslog leta sam bila u vili Hristos. Vila je super , u samom je centru  , a opet je malo zavucena . Plaza je jako blizu , ispred vile imate market i pekaru :) Mozda ce vam jedino smetati sto je terasa zajednicka , stepeniste je u sredini a sa strane je ulaz u studio i tu ispred imate sto i stolice . Vila je jako cista i od posudja imate sve sto vam je potrebno . Gazda je malo namrgodjen ali to nam nije smetalo . On je inace i vlasnik vile Sotira koja je losija u odnosu na vilu Hristos .Ako vas jos nesto interesuje pitajte :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li nekih slikica

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pise da je taj hotel Ana star u centru Potosa i 10m od plaze San Antonio.... 

Bas deluje fino na slikama..a nije ni puno skup s obzirom da je na plazi smestaj...:)

 

​Ne moze da bude u centru Potosa i na 10m od San Antonio plaze!

Ako je u centru Potosa onda moze da bude samo blizu gradske plaze. San Antonio je malo nize, vec na samom kraju Potosa, od centra nekih 300-400m

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije ona to izmislila, ona je verovatno citirala neku agenciju, a jeste:

 

"Vila “ANA STAR” –  nalazi se u samom centru Potosa, na 10 metara od plaže San Antonio. Vila raspolaže sa 1/2,1/3 studijima apartmana koji su opremljeni kuhinjom sa osnovnim posuđem , kupatilom, TV-om, klimom (nije uključena u cenu doplata na licu metsa od 3 do 5 eura), svaki studio ima trem baštensku garnituru. U neposrednoj blizini smeštaja nalazi se i bazen sa pratećom opremom za odmor sa velikim barom pored bazena...."

 

Prema tome, stvar je do pisanja agencije, ali je jedno bitno da je hotel dobar i da mu je cena dobra ... 

 

E vidiš, nije blizu gradske plaže, nego agencija nije premerila tačnu km 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo zbunjujete ljude-paža San Antonio i gradska plaža su jedna plaža koja je dugačka oko jedan kilomentar.Ako je neko uslikao kamen međaš neka okači na forum pa da tačno znamo kod kog peškira, suncobrana ili žbuna se završava gradska plaža a počinje San Antonio.Mislim da i lokalno stanovništvo bez geometra ne bi moglo da precizno razgraniči ove dve plaže. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je granica kod onih "bazencica" sa ustajalom vodom koji moraju da se :sunjalica: kako bi se stiglo do San Antonia...mada generealno nije toliko ni bitno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo zbunjujete ljude-paža San Antonio i gradska plaža su jedna plaža koja je dugačka oko jedan kilomentar.

​Ako hoćeš iskreno 2oo3. godine taj produžetak plaže niko nije ni spominjao kao San Antonio plažu, već je to bila plaža u nastavku Potosa. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliki pozdrav svim forumašima!

Za koji dan poželeću svima srećnu i uspešnu Novu 2015., ali meni su misli već na moru te me za sada interesuje mišljenje kolega forumaša koji su boravili u novoizgrađenoj vili El Greco u Potosu. Znamo da je prošle godine primila prve goste, pa se nadamo da će neko od njih pročitati poruku podeliti svoje iskustvo sa nama. Inače, ne znamo ništa ni o Potosu ni o Tasosu, ali verujemo da je izbor pravi.

JA-VI-TE-SE-MO-LIM-VAS

 

 

Vila za koju smo upravo pitali, El Greco, ima 1/4app, svoj parking, dvorište sa sadržajima za decu, klimu uključenu u cenu, wi-fi...

​Prošle godine smo letovali na Tasosu po drugi put. Bili smo smešteni u vili El Greco i stvarno imamo samo reči hvale i za objekat i za vlasnike. Dvorište nije bilo baš nešto extra sređeno (onaj deo gde je parking) ali su zato apartmani novi i čisti. Niko neće pogrešiti ako izabere ovu vilu za početnu lokaciju odakle će krenuti u obilazak Tasosa jer plaža u Potosu i nije nešto (ima puno lepših).  Uostalom na Tasosu ima da se vidi i obiđe i mnogo lepih mesta , a ne samo plaže.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo zbunjujete ljude-paža San Antonio i gradska plaža su jedna plaža koja je dugačka oko jedan kilomentar.Ako je neko uslikao kamen međaš neka okači na forum pa da tačno znamo kod kog peškira, suncobrana ili žbuna se završava gradska plaža a počinje San Antonio.Mislim da i lokalno stanovništvo bez geometra ne bi moglo da precizno razgraniči ove dve plaže. 

​Tom logikom je i Pefkari ista plaza, u produzetku je gradske, samo nekih 500m dalje jel da?!

Naravno da su odvojene, negde na pola ima nekih kanala sa otpadnom vodom a sa leve i desne strane od njega par desetina metara nema kupaca niti peskira! Crveno je na slici oznacen San Antonio, a slikano je sa mesta koje je 50ak m od samog centra gradske plaze.

dsc02845.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije ona to izmislila, ona je verovatno citirala neku agenciju, a jeste:

 

"Vila “ANA STAR” –  nalazi se u samom centru Potosa, na 10 metara od plaže San Antonio. Vila raspolaže sa 1/2,1/3 studijima apartmana koji su opremljeni kuhinjom sa osnovnim posuđem , kupatilom, TV-om, klimom (nije uključena u cenu doplata na licu metsa od 3 do 5 eura), svaki studio ima trem baštensku garnituru. U neposrednoj blizini smeštaja nalazi se i bazen sa pratećom opremom za odmor sa velikim barom pored bazena...."

 

Prema tome, stvar je do pisanja agencije, ali je jedno bitno da je hotel dobar i da mu je cena dobra ... 

 

E vidiš, nije blizu gradske plaže, nego agencija nije premerila tačnu km 

​A ja sam gde rekao da je ona izmislila?

Naravno da agencije obmanjuju i lazu ljude. I bolje reci ljudima istinu da se ne bi razocarali kad odu dole i vide da ako im je vila na san antonio plazi onda je oko 400m od centra!

Od ulaska u Potos do njegovog kraja nema ukupno ni 1km i tesko da u tako malom mestu kao sami centar moze da se okarakterise deo kod SA plaze!

 

Mesto je malo i sve je u 6,7 minuta hoda ali treba stati na kraj lazima agencija. Kad napisu 100m odmah racunaj 300!

Izmenjeno (del piero)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Delim mišljenje sa del pierom.

Možda ja grešim i cepidlačim :neznam: ali mislim da je poenta da je neka turistička agencija na svom sajtu iznela (pretpostavljam ali ne mogu da tvrdim) netačne informacije i na taj način pokušala da obmane svoje korisnike jer mislim da ćemo se svi složiti da ne postoji bilo koji smeštaj koji odgovara tom opisu. 

Izmenjeno (elzner)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li mozda neko kako se krecu cene smestaja na Tasosu...☺

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@del piero

Loš si primer uzeo.Plažu Pefkari i gradsku plažu u Potosu ne deli samo 500 metara već su tu i dva brda, jedan hotel, negova plaža i nekoliko privatnih poseda preko kojih možeš da pređeš samo ako imaš iskustva iz planinarenja-ko je preplivavao potez Potos-Pefkari zna o čemu pričam.

Kad se šetaš plažom u Potosu u jednom trenutku leva noga ti se nalazi na gradskoj plaži a desna na plaži San Antonio.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milane, poslednja rečenica u tvojoj poruci je tačna, ali se u raspravi otišlo predaleko. 

Sva priča je pokušaj da se odgovori na postavljeno pitanje, da li se kuća Ana nalazi 10 m od plaže San Antonio. 

Odgovor je da agencija laže I da je u pitanju dezinformacija.

Plaža San Antonio je od kuće Ana udaljena mnogo više od 10 m.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sve je ok.Nismo mi :sunjalica:  predaleko tu smo još u Potosu :kolce:.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka