alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Evo parkinga. Ja stojim tačno preko puta uličice u kojoj je vila, a parking je iza belog kombija.

IMG_5120.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio ovoga leta u vili Maria preko Eurotursa ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je 5. ista kao i 6. Spolja gledano istih su dimenzija.

ne, nisu ... 1. i 6. su dupleksi ... terase deluju iste ... ali pogledaj - NEMA pregrada - to su 2 terase spojene i 2 sobe spojene - 2 x 2 kreveta.

Iz 9. sam imala prilike malo da vidim kada su otključavali sobu br. 1o i mislim da ima neka mala soba iz koje se ide u drugu sobu.

Poznata mi je ta tabla za parking ... ali se nešto baš ne snalazim sada.

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nešto si pobrkala.

Ne postoji studio 10. Ima ih ukupno 9. 4 u prizazlika u broju je jer ispod mog ne postoji studio već je ulaz u objekat.

Ne postoje spojene terase. Svaka je zasebna, s tim da su terase u prizemlju veće od terasa na spratu.

Studio 6 je do mog i identični su. Oba su trokrevetna. Evo sede ljudi na terasi 6. Sad ih pitao.

Gledao sam i slike na http://www.irida-villa.gr/ i ne vidim da je išta spojeno. Moj studio je onaj sa baldahinom.

E moja greška. Mozak mi je na odmoru. Priča je bila o vili Irini, a ja sam u vili Iridi. :sorry: :sorry: :sorry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мени се много свиђа вила Ирида, па ми напиши на приватну поруку која агенција ради ову вилу.Хвала.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo išli preko agencije, već smo poslali mail vlasnici i rezervisali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da daaaa :hahaha: :dance: :dance: :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мени се много свиђа вила Ирида, па ми напиши на приватну поруку која агенција ради ову вилу.Хвала.

Vila je na odličnom mestu a nije na glavnim ulicama tako da je sigurno mirnije i garantovano nema buke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste mirno i bez buke. Jedino se u subotu uveče čula živa muzika iz obližnje taverne, ali nije bilo neprijatno bučno, naprotiv bilo je dosta prijatno. U ponoć je prestala.

U suštini bučnije je ujutru jer su sada dominantni gosti ljudi sa malom decom pa se sa svih strana čuje zini, otvori usta, ako ne pojedeš ne idemo na plažu...a to već nema veze sa lokacijom, već je uslovljeno time da se deca uglavnom bude u isto vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja citam vase postove jer se i sama nesto premisljam oko vile Irida, koja bi bila izbor kada bi isla samo sa svojom pordicom.

Mislim da je citava konfuzija nastala oko cinjenice da je pavao nazvao objekat na pocetku Irini, nenamernom greskom,a to je Biljin omiljeni smestaj vec godinama u Potosu ako sam ja vec dobro shvatila. Zapravo Pavao je opisivala objekat Irida a Bilja Irini .... u svakom slucaju verujem da je vila Irida opravdala ocekiovanja. Meni deluje predivno, vrlo uredno, novo.....i ne vidim nista sto bi se moglo zameriti konkretno ovom smestaju. :)

A gosti vile mogu biti problem u svakoj od njih....bucni, mladi i oni najmladji samo je pitanje koliko ko moze da podnese. Ja ne pravim problem oko niceg.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Irida je apsolutno opravdala sva očekivanja. Sve je kao na fotografijama sa sajtova. Nemam nikakvih zamerki.

Najvažnije je da je čisto i uredno, da su vlasnici prijatni ljudi i da nije bilo buke.

Zamerke su nepostojanje tendi na terasama. Ovo je naročito problem u studijima 5 i 6 koji su najizloženiji suncu i loša internet veza predveče kad se svi vrate.

Od mene velika preporuka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma vila IRIDA je lutkica. Vidi se to i samo kada se prolazi pored nje. Evo komentarisali smo je već ovde:

Ona je tačno na putu kada se ide iz vile IRINI prema glavnoj magistrali i vili NAFSIKA ili MEANDROS.

Evo crtala sam ja i njenu tačnu lokaciju ovde:

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Džabe sam ja planirao šta sve da napišem kad sam zaboravan. :sorry:

Elem posteljina i peškiri se menjaju svaki 3. dan, a studio se čisti svaki dan.

U studiju su nas dočekali i tečni sapun za ruke (kojeg je bil sve vreme), toalet papir koji je dopunjavan o potrebi, tekstilna kuhinjska krpa koja je menjana sa posteljinom, deterdžent za sudove i sunđer i trulex krpa za koje mislim da su ostali od prethodnih gostiju.

Kuhinja je jako mala. Vidi se na slikama da od sudopere do šporeta nema više od 25cm. Nama je tu stao aparat za espresso tako da ni to nismo imali. U studiju postoji i ketler i sef.

Moguće je uplatiti obroke u restoranu Džordž koji drži ista porodica. Mi nismo, ali su mi ljudi iz susednog apartmana rekli da je hrana odlična.

Pred polazak kući smo od vlasnice dobili na poklon jednu flašu tasoskog devičanskog maslinovog ulja. Lep gest.

Izmenjeno (Pavaobg)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Živo me interesuje kako izgleda vila El Greco u Potosu (makar spolja). Da li su završili sa uredjenjem dvorišta? Ako neko ima informaciju i o izgledu unutrašnjosti, još bolje. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Džabe sam ja planirao šta sve da napišem kad sam zaboravan. :sorry:

Do pre neku godinu sam prekucavala svako letovanje. Onda sam počela - mala sveska na kvadratiće, sa crvenom marginicom i zapisujem sva dešavanja u app-u ... ne pamtim ni ja ništa - znam da to negde piše i samo prelistavam kad zatreba. Evo, već sam pre neki dan kupila prelepu svesku za to i ona mi traje jedno 3-4 letovanja.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka