alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Ajde da se zapljucnem.

Bili u Alexandra beach 11.06. - 21.06.

Smeštaj: soba lepa velika, mi smo bili 2+2 (3 i 6 godina deca) imali smo bračni krevet i dva dodatna prava kreveta. Kupatilo OK, skraćena kada sa platičnim zastorom tako da nije bilo problema sa tim. Sobe se čiste svaki dan, menjanje peškira je pratila žena ali nismo imali zamerke.

Hrana: mi smo imali PP.

Doručak je bio dobar i bio je dobar izbor: 4 vrste jaja, viršle, slanina, pasulj, pomfrit, 4 vrste salama, 3 vrste sira. Od slatkog - razne vrste musli i slično, 4-5 marmelada, eurokrem, palačinke i još svašta nešto.

Sokovi su bili na točenje iz automata i besplatni, imali su i ceđeno voće - 1 eur.

2 zamerke - samo 2 salate (paradajz i krastavci) i voće baš nije bilo zrelo (dinje ok, breskve i kajsije nisu) mada početak sezone je a godina im je bilo nešto klimava pa cenim da će to da se popravi.

Večera - bilo je svega, i roštilja i gomile jela, i dobar izbor salata i dobar izbor slatkiša. Jedna supa.

Jedina mala zamerka - ribe je bilo ali sam očekivao više (a i to kako je prave ja nisam navikao).

Ambijent: prelep. Dosta zelenila. Imaju uz stazu blizu restorana zasađene začine - kad ti se baš prohte čupneš malo i promrljaš po prstima. Noću je bio mir i tišina i nismo imali nikakvih problema sa spavanjem. Ima i lepo dečije igralište. Ima naravno i parking sa delom koji je prekriven nadstrešnicom, ali i kad smo mi bili nisu svi mogli tu da stanu (pod nadstrešnicu, na parkingu je bilo mesta).

Gosti: bilo svega i svačega, bez ikakvih neprijatnosti.

Animacija: bilo skoro svako veče, ništa preterano ali bilo je par lepih svirki. Dosta im se svela animacija na gledanje svetskog prvenstva, a delovalo mi je da je to i više zanimalo gomilu gostiju. Ima i neka animacija za klince preko dana, mi nismo probali ali smo pričali sa nekim našim ljudima koji imaju malo stariju decu (oko 7-8 godina) i njima se baš bilo svidelo.

Bazeni: 2 bazena, dečiji, odrasli se neće naplivati. Voda u bazenima je bila baš prijatna i toplija nego što sam očekivao (tj. navikao ranije u Turskoj). Ležaljke besplatne i uvek je bilo slobodnih.

Plaža - e ovo mi se uopšte nije svidelo - na plaži pesak i sitan šljunak, u vodi krupan šljunak i kamenje. Voda uglavnom čista (bilo samo nešto malo prva 2 dana ali se rasčistilo) ali je ulaz u vodu meni bio baš loš. Uglavnom ulazio preko pontona u vodu. S druge strane, klincima i ženi se baš svidelo, hranili ribe, lovili račiće il već šta god. Ležaljke su besplatne za goste hotela i uvek je bilo slobodnih. Mi smo 4-5 puta išli na obližnji Psili Amos, to se svidelo i klincima i meni (samo žena ne voli pesak, klinci vole sve :) ).

Wi-Fi: besplatan i manje-više svuda dostupan (čak i u našoj sobi).

U principu, sem plaže (za mene), sve je bilo super (aj dobro, mom metabolizmu PP ne odgovara, ali to nije krivica hotela).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,

molim te da mi odgovoris na par pitanja, mi putujemo u isti hotel u julu.

1. Da li u hotelu ima peskira za plazu?

2. Koji je polozaj sobe najbolji, prizemlje ili sprat,...?

3. Da li ima komaraca u Potosu?

4. Kakve su cene u hotelu , taverna, poslasticarnica,...?

5. Koje su najbolje plaze blizu hotela?

Hvala,

Jelena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i sliki nam to ..

Da u pitanju je ta nova vila, ove godine prvi put primaju goste. Bilo bi divno ako se možete raspitati. Hvala puno.

Vazi sve, samo da prodje nevreme..deluje da ce da grune, videcemo! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatio sam preko Nikane apartman Potos rooms Villa, Vila se nalazi na setalistu u Potosu, u prvom redu do plaze. Moze li neko nesto da mi kaze o toj vili? Prvi put idem na Tasos. Prvenstveno me interesuje mesto za parking i kvalitet smestaja, konformnost i sl.Predpostavljam da je buka problem ali to je cena smestaja na setalistu.Pozeljno je neka slika vile .

Izmenjeno (skicha)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zar nema na Nikaninom sajtu slika i opisa vile?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja za ovih nepunih dva dana ovde mogu da ti kazem da ako je vila u zoni setanja u samom centru..ne vidim gde moze da joj bude parking!? Jednostavno nema gde da ga smeste. Ima par poprecnih ulicica koje po principu ko prvi devojci...funkcionisu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Nikaninom sajtu ima opisa vile Potos rooms ali nema detalja i ocene kvaliteta smestaja,niti o parkingu,dok je jedna slika iz koje se ne moze mnogo zakljuciti o vili.Hvala, del piero,shvatio sam sta me ocekuje u vezi parkinga.Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Potos rooms nalazi se preko puta zlatare i pored rent-a-bike Easey Riders. Moze li neka slika?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Piši Nikani i zamoli da ona ili neko od njenih saradnika prošeta do te vile i fotografiše je. Nema druge.

A javni parking pored mora, koji se pominje u opisu, je onaj desno od mola i gradske plaže, gledano licem ka moru.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,

molim te da mi odgovoris na par pitanja, mi putujemo u isti hotel u julu.

1. Da li u hotelu ima peskira za plazu?

2. Koji je polozaj sobe najbolji, prizemlje ili sprat,...?

3. Da li ima komaraca u Potosu?

4. Kakve su cene u hotelu , taverna, poslasticarnica,...?

5. Koje su najbolje plaze blizu hotela?

Hvala,

Jelena

Ne znam da li je pitanje upućeno meni, ako jeste da odgovorim:

1) Ima, košta 1eur po peškiru, ne mora se vratiti taj dan.

2) Ne znam, mi smo bili u prizemlju okrenuti prema nekom kvazi vodoskoku, suprotno od restorana i barova. Noću se čula lagana muzika ako su vrata otvorena, nije nam smetala (a i legali smo klinci oko 11, mi kasnije).

3) Nije bilo kad smo bili.

4) Cene u hotelu - voda 2l koja se može poručiti za večerom 2eur, pivo 3,5 - 5 eur, ostalo ne znam. U Potosu smo klopali u Irene taverna, za 20 eur (čak i manje) dobiješ recimo svinjski giros (fantastičan, nikad bolji nisam jeo), pržene lignje, voda 2l, pivo mythos i još te časte sladoledom. A porcije su takve da ako recimo to jedeš oko 16h na večeru odemo čisto da se zapljunemo i da vidimo šta ćemo propustiti (a i da pojedem kolač). A i to nije bilo 20 eur nego recimo 17 ali nikad nisu hteli da prime bakšiš pa smo ih taj poslednji dan naterali.

5) Mi smo bili samo na Psili Amos, mora prevozom. Za ostale bolje vidi ima posebna tema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo ljudi, jel ima neko neku informaciju o vilama Velo i Doukas?

Proćitah negde da nisu zadovoljni Doukas-om ali to je bilo pre tri godine :) možda su sad bolji :)

Svaka informacija mi je dobrodošla. Zato hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikana mi je poslala slike vile potos rooms slikano sa ulice i plaze,Izgleda,da ce mi ovi skuteri praviti problem , mada mi apartman gleda na more,nije prema ulici.post-60053-0-91724400-1404409426_thumb.jpost-60053-0-62413500-1404409438_thumb.jpost-60053-0-22632500-1404409452_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ne gleda prema ulici neće biti problema ali ovi koji gledaju na ulicu verovatno će im malo smetati uveče i noću buka od motora i skutera.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da spaske 1, evo, sad su mi to rekli i iz Nikane, da apartman gleda na suprotnu stranu od ulice i da nece smetati.Bio sam se zabrinuo kad sam video te skutere.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu tu problem ti skuteri ispred smeštaja već drugi koji prolaze tom ulicom do kasno uveče, naša je terasa gledala ka dvorištu pa nismo ništa čuli a ovima kojima je terasa gledala ka ulici malo su se neki žalili a tad je bila manja gužva u mestu nego sad, ali nekom nešto smeta drugi ne obraćaju pažnju sve zavisi.

Ne brinite ništa ako je okrenuta terasa suprotno od ulice nema potrebe za brigom, opustite se i uživajte.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka