alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Cena koju je nama ponudio vlasnik apartmana je 58 eura do 10.jula i 70 od 10. Meni se apartmani jako dopadaju medjutim nasla sam ponudu za Ioannis hotel na Golden Beach-u koja je dosta povoljnija, i sada se bas dvoumim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazovi novosadski International line ili njihovog subagenta - beogradski Mel travel, pa vidi po kojoj ceni oni nude ove apartmane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, preko Kalodoukas a la carte imaš taj Ioannis hotel po sledećim cenama (sama biraš termin i broj dana) (ovo su cene sa popustom za ranu uplatu):

Ioannis Hotel (Thassos)

GREECE > THASSOS > GOLDEN BEACH

ROOM TYPE (Child Age: 2-11) RATE / DAY (EUR) TOTAL RATE

Double (2-3) Bed & Breakfast 46.80 x 10

EUR 468.00 for 10 nights with breakfast from 1. to 10.07.2009.

One Bedroom Apt (2-4) Pool Side View Self Catering 48.10 x 10

EUR 481.00 for 10 nights from 1. to 10.07.2009.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, preko Kalodoukas a la carte imaš taj Ioannis hotel po sledećim cenama (sama biraš termin i broj dana) (ovo su cene sa popustom za ranu uplatu):

Ioannis Hotel (Thassos)

GREECE > THASSOS > GOLDEN BEACH

ROOM TYPE (Child Age: 2-11) RATE / DAY (EUR) TOTAL RATE

Double (2-3) Bed & Breakfast 46.80 x 10

EUR 468.00 for 10 nights with breakfast from 1. to 10.07.2009.

One Bedroom Apt (2-4) Pool Side View Self Catering 48.10 x 10

EUR 481.00 for 10 nights from 1. to 10.07.2009.

International Line sam vec zvala, njihova cena je takoreci ista kao i ova sto mi je ponudio vlasnik apartmana, a sto se tice Ionnis-a, ja sam dobila cenu od 430 evra, self-catering za deset dana, i to mi je stvano povoljno, moracu sto pre da se odlucim jer mislim da je ostao samo jos jedan. Apartmani Christin imaju zaista fantasticno dvoriste sa pogledom na more, i mislim da vredi cena koja mi je ponudjena, ali ipak to je skoro 300 evra vise, a to nije malo... Hvala, Mirarbi na trudu, divna si, kao i ostali tebi slicni koji nesebicno dele informacije, :)

Izmenjeno (mirarbi)
citiranje
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci o smestaju Ana Laksarina, agencija Sabra?

Prevoz-kolko se dugo putuje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci o smestaju Ana Laksarina, agencija Sabra?

Prevoz-kolko se dugo putuje?

Zavisi šta tebi treba. Meni odgovara zato što ima direktan pogled na more i nalazi se na 20 sekundi od plaže i od prodavnica. Međutim, smeštena je baš u najstrožem centru tako da je izuzetno bučno noću do 3,4 i ujutru već od 6. Taj problem je rešiv ako uzmeš klimu i zatvoriš terasu, verovatno. Parkong nema. Agencijski predstavnik to jest predstavnica je očajna, ne može se na nju računati apsolutno nizašta.

Put autobusom ili kolima? Busom 15 do 18 sati, kako kad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Molila bih da mi neko napiše ako nešto zna o gore navedenoj vili u Potosu. Idem krajem jula pa bih da se spremim na vreme.

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemo od 2. jula u ovu vilu, pa bih volela da neko kaže poneku reč ukoliko je bio... Nigde ne mogu da pronadje recimo slike bašte ili prednjeg dela vile...

Ovo je ujedno i pozdrav za našeg budućeg domaćina - Nikanu!

Nadam se da mi niko neće zameriti od ljudi koji su već čitali moj zahtev u temi "Tasos - ostrvo koje se voli"... Ovako možda neko i naleti, pa napiše nešto, da se tamo ne ponavljam... :srce: !

Hvala unapred na svakoj informaciji!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkari, hvala... VIdela sam i ove sličice, ali je to zadnja strana vile. Skoro da ne postoje slike na internetu nikoga ko je bio ovde... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokusala sam da nadjem na nasim privatnim slikama...ne mogu da dozovem u secanje, a sve mi se cini da smo uvece prolazili pored nje... :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dvoriste vile nije nesto uredjeno. Zapravo tu je nebetonirani parking i jednostavno ogradjeno dvoriste koje nema nista osim trave. Vlasnik vile je obecao da ce postaviti ljuljaske i klackalice za decu, ali nisam sigurna da ce tako i biti.

Dakle dvoriste je veliko i samo to.

Sam bazen nije nov...Ukoliko ste u prizemlju necete imati odvojene terase od komsija, vec svako ispred svoje sobe ima sto i stolice.

Sobe na spratu su bolje i imaju malo vise privatnosti.

Slobodno me pitaj sta te interesuje...pokusacu da pronadjem i slike...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Nikana, znala sam nekako da ćeš pre ili kasnije primetiti i ovu temicu i odgovoriti... Nama će dečkonja imati godinu dana kad budemo letovali, tako da čisto sumnjam da će se nešto preterano samostalno kretati. Inače, bazen (dok beba spava u kolicima, mi malo u bar i malo buć u vodu) i blizina plaže (koja je, ako sam dobro razumela, sasvim pristojna tu za kupanje) su bili presudni za ove studije! Inače, soba nam je na spratu... Da li nešto treba posebno poneti, u smislu: džezvice, oštrog noža, štipaljke...? Kad se ulazi i kad napušta apartman?

Hvala još jednom i evo veliko :srce: od bebe i mene!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu Atlantc travel-a postji veliki broj lepih fotografija vile Papaikonomu u Potosu. Ima li neko iskustva o kvalitetu smestaja i posebno o prilazu kuci i parkingu, posto je u Potosu prilicno velika guzva sto se vozila tice. Veliko hvala!

Prosle godine sam bio u vili Rena Lena u Potosu, pa ako neko zeli informacije naka se javi.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dule, te vile su stvarno odličan izbor. Nalaze se tik uz hotel Alexandra beach, na ulazu u Potos. Izdvojene su iz potoske gužve, sa svojim velikim ogradjenim dvorištem i puno mesta za parkiranje, a opet na samo 100m od centra mesta. Imaju čak i izlaz na malu privatnu plažicu. Do prošle godine ih je u ponudi imao Inex tours, a sad vidim da ih nudi Atlantic. Meni su bile opcija i za prošlu i za ovu godinu, ali sam oba puta zakasnila, jer se brzo prodaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka