alexm

Potos - izbor smeštaja

2230 poruka u ovoj temi

Putnik Srecko jos jednom ti veliko hvala na pomoci. Kontaktirali smo Nikanu na Tasosu i nasla nam je smestaj u Potosu! Vila Lina u Potosu. Krecemo veceras!!! Ako je neko bio u Lini, moze neka informacija? Presrecni smo!!! Ziveo forum!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Živeo i ti i tvoji! :) I neka vam je srećan put. Želim vam najlepše letovanje do sada.

Ako je u pitanju vila "Lina" nedaleko od centralne raskrsnice, iznad cvećare, bićete zadovoljni. Sama vila i njena pozicija su OK. Jedine mane, po meni, su nedostatak dvorišta i parkinga i eventualno buka sa ulice. Nisam tu odsedala, da se razumemo, ali sam imala prilike da je vidim i spolja i iznutra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Da li neko ima za preporuku smeštaj , aprtman u Potosu da je blizu plaže, i OBAVEZNO da ima šporet sa rernom?

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,ja moram da vam kazem moje iskustvo.Bila sam u vi Ana star u Potosu.Blizu je plaze i ima bazen,ali to je sve sto se tice pozitivnih utisaka.

1.Mi smo rezervisali sbu sa pogleedom na more,a imali smo pogled na drvo!Da,da ispred terase je bila ogromna maslina od koje se ne vidi ama bas nista.

2.Kupatilo je staro,memljivo bez ikakve ventilacije ili prozora.

3.Internet vise ne radi nego sto radi.

4.Gazda je totalno nezainteresovan za bilo sta,za zalbe,molbe itd.

5.Lezaljke pored bazena mozes da koristis ako platis pice,isto i na plazi,sto znaci da sto se tice sadrzaja u hotelu imas isti status ako si gost hotela i ako si iz nekog drugog hotela dosao da se okupas na bazenu.

6.Konobar je izgubljen za sve pare.Narucivali smo kafu sa mlekom bez secera,on je redovno donosio ili slatku ili bez mleka,samo je 2 puta pogodio i doneo sta smo hteli.JEdnom sam ga zamolila da donese pice malo kasnije,da se prvo okupamo,on je rekao da nemoze.Uzas!

Inace Potos je lep i sve ovo nama nije pokvarilo odmor,ali eto da znate,ovaj hotel-vilu izbegavajgte

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OBAVEZNO da ima šporet sa rernom?

Iskrena da budem, ja nikada do sada nisam imala i rernu bilo gde u Grčkoj ... :'( :'( :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nasi prijatelji su svake godine imali one male sporete sa dve ringle i rernom, bili su uglavnom na Sitoniji i Lefkadi...isto i prijatelji koji su ove godine bili na Sitonji su imali taj mali sporet sa rernom. Sestra mi je bila na Kasandri u Neo Skijoniju isto su imali taj mali sporet sa rernom.

Bitno mi je jer ima gomila jela koja su dzabe od gotovih pizza, lisnatog i zu zu peciva, piletine u kesicama...koja se jedino u rerni mogu spremati...i ono sto bukvalno ispecete dok se istusirate...

Ja sam isto ove godine bio na Sitoniji i nisam imao rernu samo dve ringle, i onda tek skontao ustvari koliko fali rerna.

Izmenjeno (SimbadNS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma OK slažem se ... u tim pomenutim delovima Grčke nisam bila ... ali rerna svakako znači ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mali šporetić sa rernom je na Sitoniji standard kad je u pitanju smeštaj za četiri i više osoba. Na Tasosu ga nažalost retko koji smeštaj ima. Kako smo ovog leta imali takav šporetić na Sitoniji, u Ormos Panagiasu, jasno mi je zašto turisti vole da ga imaju na raspolaganju. Stvarno puno znači.

Simbad, mogu da se setim dva apartmana na Tasosu, u Potosu, u kojima sam videla šporete sa rernom, ali ne znam da li su slobodni u periodu za koji se raspitujete i da li će vam i ostalo vezano za njih odgovarati (broj kreveta, opremljenost, cena i sl.). Prvi takav apartman se nalazi u vili "Rena-Lena" (prekoputa crkve, na 50 m od plaže), a drugi na poslednjem spratu vile "Mouses" (na nekih 400 m od centralne raskrsnice, u ulici koja vodi ka Teologosu).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok super, hvala puno.

Ova vila Mouses mi odgovara, odlično izgleda.

Ne znam samo koja je cena...

Još jedno pitanje, da li u Potosu, ako ne u Potosu, gde ima neki veći market za snadbevanje tipa Lidla i sl.?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Има још смештаја са рерном на Тасосу (и микроталасном, и џабе климом, и џабе феном, и фрижидером са замрзивачем у два дела...), али ако кажем где су, кршим Правилник као такав.

Али, што је допуштено Богу, није волу. Грчка изрека.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pravilnik kaže:

4.2. U skladu sa temom, članovi foruma mogu prokomentarisati, pohvaliti ili preporučiti, kao i izneti mišljenje o nekom konkretnom pružaocu turističkih usluga (smeštajnom objektu, prevozniku...) ali uvek sa stanovišta korisnika i na osnovu ličnog iskustva i mišljenja.

Tako da slobodno možeš da kažeš. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

gde ima neki veći market za snadbevanje tipa Lidla i sl.?

U povratku sa Tasosa, agencije su ranije svraćale u LIDL u Asprovalti. Na Tasosu nemaš LIDL, ali imaš markete u Limenasu sa povoljnim cenama i na Golden Beach-u novi - pronađi na temi ... Tasos - putopisi, opisi, fotografije ... imaš mnogo korisnih stvari i tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ Badza

Ok ako hoces može info i u PP.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nocas u Potosu uzasno vreme,grmljavina i munje i cele noci je padala kisa,nestalo je struje,a na ulicama potoci. Tako je bilo i pre 4 dana.

Inace,prvi put sam na ostrvu i nisam odusevljen.

Potos je malo i dosadno mesto,neuredjeno(sem par ulica) i bez auta ste kao ptica u kavezu.

Jedino vredno pomena su plaze,Aliki,Psili Amos i Rajska(bas tim redosledom).

Gradska plaza u Potosu je katastrofalna,voda kao u Paraliji,samo sto nema trave,ali u Paraliji nema kamenja i kise koja se sa uzvisenja sliva u more,noseci sav otpad sa ulica i sisarke i sljam sa brda.

Limenarija,malo vece mesto,lepo setaliste,sa jos gorom plazom.

Bilo bi lepo da se pise iskreno,bilo da su losa ili dobra iskustva,recimo o ovom nevremenu od pre par dana i nocas niko ni rec da kaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima istine u tome sto pricas, ali je i cinjenica da ovo vreme nije uobicajeno za Tasos. Mi smo se vratili u ponedeljak, bili svedoci te kise koja je pala u petak vece. To je drasticno promenilo boju vode, i nanelo dosta prljavstine. Nanelo je i puno zemlje u more tako da tesko da moze da se sredi tako lako, pogotovu onaj deo oko Plaka studija, to je bilo katastrofa, nanosi blata na putu su bili ogromni, bager je dva dana rasciscavao. Dosta vetra je bilo ove godine pa dodatno nanosi travu. U opisima od porosle godine nisam vidjao da je bilo puno takvih stvari. Ova godina je bas specifican po vremenu na zalost.

Nama je bilo ok do pre te kise, nakon toga more stvarno izgleda kao Strand u Novom Sadu, to je ta boja vode.

Nadam se da ce se brzo stabilizovati

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26320
    Ukupno tema
    877971
    Ukupno poruka