alexm

Potos - izbor smeštaja

2230 poruka u ovoj temi

Inetesuje me dali neko ima neko saznanje o vili Dora u Potosu, kakva je i dali je zaista blizu plaze, kakvi su apartmani. Svaka informacija bi dobro dosla. Putujem 27 jula, a rezervisao sam preko Nikane.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za administratora.

Ja i dalje nisam u mogucnosti da primam obavestenja sa ove stranice!? Prijavio sam se ali nista ne stize. U medjuvremenu sam se prijavljivao za pracenje drugih tema i sve je ok,ali ovde me nesto nece :'( !

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A Nikana je? Da li ste isli na BUM ili preko agencije? Jel tesko naci smestaj na Tasosu ako nije unapred rezervisan. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

"Никана" (није јој то име!) је Српкиња која живи доле, власница туристичке агенције на Тасосу, иначе посредница између туриста и власника смештаја, Грка.

Има и свој сајт, који однедавно није везан само за Тасос (нажалост), али нећу да је рекламирам овде, као други. Не због тога што ваља или не ваља, него зато што је рекламирање забрањено Правилником.

Izmenjeno (Баџа)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine cu letovati u Potosu. Uplatila sam smestaj u kući Koula, ali na forumima nisam nasla puno informacija o istoj. Molila bih za pomoc u vidu informacija o higijeni kuce, opremljenosti kuhinje. Bilo bi lepo da ne vucem sa sobom dodatni prtljag kao sto je posudje i peskiri.Da li kuca ima prostor za smestaj prtljaga poslednji dan?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikana je još uvek član ovog foruma i jedna od rodonačelnika teme... pokrenula je sve ovo zajedno sa Mirkom i drugim borcima za mesto pod suncem tasoskim...

To što je pronašla način da (u ovakvoj Srbiji) pronađe mesto pod suncem nebeskim - treba da bude podsticaj svim mladim ljudima na putu ka materijalnoj samostalnosti !

Ne bojte se Nikane - pomoći će vam u svakom pogledu!

Njena agencija je samo posrednik između vlasnika apartmana i Vas... na Vaš upit odmah sledi preusmerenje prema gazdi i sav dogovor je vaš... plaćate ono što ste dogovorili i Nikana nema ništa sa tim (Vama)

By The way... svi vodiči koje dobijete iz agencija sa kojima putujete su samo delatnici koji mogu (ili ne moraju da vam pruže informacije), a njen tim je možda jedini srpski tim koji vas na ostrvu neće ostaviti na cedilu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

milenAKI, uglavnom je pravilo da koliko para toliko muzike, sto se konkretno nase situacije tice trazimo nesto skromniji smestaj a sve u cilju da provedemo koji dan duze na Tasosu, da preciziram pre bismo ostali 15 dana u nesto skromnijem (ali prihvatljivom) smestaju nego 7 ili 10 dana u nekom ekskluzivnom smestaju. Sto se tice prevoza planiramo da idemo svojim kolima, jer bez obzira na smestaj sigurno cemo nakon prvih nekoliko dana lencarenja na nekoj od obliznjih plaza obici i ostale plaze po kojima je Tasos poznat. Ako ste voljni da podelite sa mnom vas izbor smestaja da ne bih lutali :) jer to sto vasem muzu odgovara i nama bi veoma odgovaralo (blizu plaze, veliko dvoriste, "parking je pod obavezno"). Hvala unapred za savete, svakako da cu kontaktirati i Nikanu mozda uspem i preko nje da pronadjem adekvatan smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam ja neku vizit kartu, koju sam uzeo od vlasnika vile...covek se zove Jorgos naravno :D , ima parking (za koji da budem posten treba biti dobar vozac :) ), u mirnom je delu Potosa a opet na 100m od centralne raskrsnice i na 50m od gradske plaze.

Kad dodjem kuci sa posla mogu da ti kazem ime vile i kontakt. Cini mi se da je rekao da je nocenje 35e po apartmanu a sasvim zadovoljavajuc je kvalitet

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav :) Prvi put idem na Tasos , odlucila sam se za Potos :) E sad ono glavno sto me interesuje je vila Hristos , nigde nisam nasla bilo kakav komentar vezan za ovu vilu tako da bi mi jako znacilo ako neko zna nesto vezano za pomenutu vilu.

Hvalaaa :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za administratora.

Ja i dalje nisam u mogucnosti da primam obavestenja sa ove stranice!? Prijavio sam se ali nista ne stize. U medjuvremenu sam se prijavljivao za pracenje drugih tema i sve je ok,ali ovde me nesto nece :'( !

Pozdrav.

Колико сам ја упознат тај проблем постоји већ неко време код више чланова. У сваком случају мислим да је најбоље да питање поставите у одговарајућој теми тј. у делу форума Питања и предлози у вези са сајтом

Nikana je još uvek član ovog foruma i jedna od rodonačelnika teme... pokrenula je sve ovo zajedno sa Mirkom i drugim borcima za mesto pod suncem Tasoskim...

To što je pronašla način da (u ovakvoj Srbiji) pronađe mesto pod suncem nebeskim - treba da bude podsticaj svim mladim ljudima na putu ka materijalnoj samostalnosti !

Ne bojte se Nikane - pomoći će vam u svakom pogledu!

Njena agencija je samo posrednik između vlasnika apartmana i Vas... na Vaš upit odmah sledi preusmerenje prema gazdi i sav dogovor je vaš... plaćate ono što ste dogovorili i Nikana nema ništa sa tim (Vama)

Правилник форума не дозвољава никакво рекламирање. Пружаоци туристичких услуга и други запослени у туризму могу бити чланови форума и могу учествовати у дискусијама само уколико у складу са темама дају корисне информације, не рекламирају своје услуге и не пишу на штету своје конкуренције.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pomoc.. da li je neko bio u hotelu makedonia 3 u potosu? to je aparthotel. idemo tamo u septembru, na slikama deluje pristojno, ali neke informacije iz prve ruke bi znacile! hvala puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Правилник форума не дозвољава никакво рекламирање. Пружаоци туристичких услуга и други запослени у туризму могу бити чланови форума и могу учествовати у дискусијама само уколико у складу са темама дају корисне информације, не рекламирају своје услуге и не пишу на штету своје конкуренције.

PRIZNAJEM!... pisano iz najbolje namere - da se pomogne...

VIC:

II Sv. rat... streljanje... druže Nemac... nemoj mene... meni znači mnogo, a tebi ništa!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја нисам хтео да будем нити сам груб према Никани или било коме (са Никаном сам сарађивао својевремено и немам ништа против ње лично), али знам да је рекламирање, било оно суптилно или отворено, досад било највећи проблем на форуму.

Јер, ако дате линк ка неком смештају јавно, већ га, према Правилнику - рекламирате. Чак су наши људи доле у Грчкој ту у најгорем положају, јер се такви линкови одмах бришу, док линкови на Грке често пролазе врло уредно, иако и они имају вајду од тога. Да и не спомињем успутне смештаје до Грчке.

Стога, ја сам да се линкови ка смештајима или скроз пусте или скроз укину. Али за СВЕ. Па ко има линк за дељење, има приватне поруке. Али, то је већ изван ове теме.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја нисам хтео да будем нити сам груб према Никани или било коме (са Никаном сам сарађивао својевремено и немам ништа против ње лично)

E pa, Badzo, ja nisam saradjivao sa njom , na moju veliku zalost ( Ali rado bih, video sam je na fotografiji :dance: ) ali mozda bi bio grub :cmok: . Malo. A kad bi imao nesto protiv nje , onda bi se zamerili :udarac: Pozdrav sa Tasosa :hello:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Лепа је као лутка. :)

Жив био! :hello:

Izmenjeno (Баџа)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26207
    Ukupno tema
    873969
    Ukupno poruka