alexm

Potos - izbor smeštaja

2230 poruka u ovoj temi

Hvala na odgovoru, trebaće mi ove informacija :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu tu problem ti skuteri ispred smeštaja već drugi koji prolaze tom ulicom do kasno uveče, naša je terasa gledala ka dvorištu pa nismo ništa čuli a ovima kojima je terasa gledala ka ulici malo su se neki žalili a tad je bila manja gužva u mestu nego sad, ali nekom nešto smeta drugi ne obraćaju pažnju sve zavisi.

Ne brinite ništa ako je okrenuta terasa suprotno od ulice nema potrebe za brigom, opustite se i uživajte.

Znaci,bio si u toj vili potos rooms?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bio u toj vili ali sam bio u vili koja je u istoj ulici.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo ljudi, jel ima neko neku informaciju o vilama Velo i Doukas?

Proćitah negde da nisu zadovoljni Doukas-om ali to je bilo pre tri godine :) možda su sad bolji :)

Svaka informacija mi je dobrodošla. Zato hvala unapred.

Boravio sam u Potosu u vili Velo krajem juna meseca. Rezervaciju sam izvrsio direktno preko vlasnika Janisa, od koga sam dobio veoma povoljnu ponudu od 250 EUR za 10 nocenja. Za Janisa mogu reci da je veoma komunikativan i da ce vam izaci uvek u susret. Sam objekat se sastoji iz nekoliko studija i apartmana i njihove karakteristike, kao i fotografije, mozete videti na zvanicnoj prezentaciji ovog objekta (www.velo-studios.com). Lokacija je, po meni, idealna. Objekat je izdvojen od potoske guzve i galame, a dovoljno blizu da za par minuta stignete do samo centra ovog mesta. Nalazi se na nekih 150-ak metara od centralne raskrsnice u Potosu, u pravcu San Antonio plaze, tj. nepunih stotinak metara nakon sto prodjete crkvu.

Bio sam smesten u trokrevetnom studiju, dimenzija taman da stanu tri kreveta, TV, garderobni ormar, nocni ormarici i kuhinja (slabije opremljena). Koriscenje klima uredjaja je ukljuceno u cenu smestaja, kao i WiFi internet (koji je bio problematican za vreme mog boravka, ali se ispostavilo da su i drugi u Potosu imali slicne probleme). Studio poseduje terasu. Posteljina je zamenjena nakon 5 dana, peskiri na tri dana, a higijenu odrzavate sami. Od zamerki koje imam, osim nedovoljeno premljene kuhinje je i ta sto sam tokom boravka par puta imao problema sa toplom vodom. Sve ostalo ide u prilog ovom smestaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo konačno da nađem vremena da napišem svoje utiske o smeštaju u kome smo bili u Potosu.

Radi se o vili Sotira odnosno Maliaros kako je tamo zovu.

Mi smo bili na spratu i bili smo zadovoljni smeštajem, lokacija je ok preko puta vile Irina i Potos renta-car-a.

Za novac koji smo platili sve je bilo uredu, vila nije baš novijeg datuma ali je higijena na dobrom nivou i sve je ispravno i dobro održavano, zamena peškira i posteljine na 5 dana standardno, pri zameni sve očišćeno i đubre ispražnjeno a hodnici stepenice i dvorište se čisti svakodnevno.

Ono što agencija ne navodi u opisu je da vila ima Wi-fi koji je funkcionisao odlično, peškiri u dovoljnom broju, fen i druge sitnice su bile kao papir i tečni sapun negde sam video da je bilo i tečnosti za sudove, sam smeštaj je solidan, nama je krevet u kuhinji bio praktično višak pa ga nismo ni koristili praktično je bio apartman i ako su u agenciji rekli da je studio, imali smo veliku terasu okrenutu prema dvorišu malo je uža ali buke nije bilo, klima je takođe bila uključena u cenu, uvek je u kupatilu bilo dovoljno tople vode.

Gazda redovno obilazi vilu obično ujutru i ponekad ometla dvorište ali je čovek nenametljiv i nisam video da je neko imao nekih problema a na info sastanku kada su ljudi tražili razne sitnice (i gluposti) gledao je da izađe u susret ako negde hvali nešto od posuđa, kod nas je bilo dovoljno posuđa tako da je i tu bilo sve ok, za novac koji smo platili bili smo i više nego zadovoljni jer je bilo raznih mišljenja na forumu pa smo se pribojavali ali je na kraju sve bilo dobro.

Evo i sličica

img2302.jpg

Zadnja strana

img2368.jpg

img2296.jpg

Dvorište, tu su se deca igrala svako veče do 12 uveče

img2292.jpg

Kuhinja, desno je krevet koji se ne vidi

img2088.jpg

Soba

img2094.jpg

img4979.jpg

img4981.jpg

Kupatilo

img2091.jpg

Naša terasa cela dužina a izlaz i iz kuhinje i iz sobe

img2085.jpg

Naša terasa je ova gore celom dužinom

img4988.jpg

Evo i slike drugih soba u prizemlju koje sam uslikao pre polaska, tu je nešto sređivano menjani prozori i na strani prema ulici su nešto šire terase koliko sam primetio

Izmenjeno (spaske1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i slika soba iz prizemlja vile, inače vila ima ulaz sa obe strane od ulice i iz dvorišta.

img5036.jpg

img5035.jpg

img5034.jpg

img5039.jpg

img5038.jpg

img5037.jpg

img5043.jpg

img5042.jpg

img5041.jpg

img5040.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Živo me interesuje kako izgleda vila El Greco u Potosu (makar spolja). Da li su završili sa uredjenjem dvorišta? Ako neko ima informaciju i o izgledu unutrašnjosti, još bolje. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima predstavu,ako se odlucimo da odemo u nasoj reziji ,bez prethodne rezervacije smestaja,po kojoj ceni ga mozemo naci na Tasosu od recimo 10.avgusta ? Ako neko ima predlog nekog smestaja,sve je dobrodoslo :D treba nam studio obican,nista specijalno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pokusajte da se informisete preko Nikaninog sajta, bar sto se tice cena. Inace ona ima agenciju na glavnoj raskrsnici u Potosu.

Izmenjeno (sukisa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima!

Nova sam na ovom forumu..u septembru bi trebalo da idem na Tasos,Potos - Vila Margarita.Pitanje , dali je neko bio tamo,dali zna nesto o tom smestaju?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima, meni je zadnji dan danas u potosu u hotelu anna star i mogu samo reci da ne zelim da se vratim kuci :huh:.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Upravo smo se moj muz i ja vratili sa Tasosa. Kao pocetnu bazu izabrali smo Potos, uplatili depozit za 14 noci u vili Markos. Medjutim, kad smo stigli vlasnica nam je rekla da ona ipak ne moze da nam izda apartman na 14 noci vec samo na 7, i to 3 noci u toj sobi, a 4 u nekoj kuci iznad magistrale, tako da smo posle 12 sati putovanja ostali na ulici. Znaci, vila Markos ni u ludilu jer se cak i mestani zale na tu zenu kao i jedan par sto je dosao preko Argusa. Kazu, nista nije onako kako je receno... Imali smo srece da naletimo na studio PERIKLIS. Sve pohvale za domacine Stavrosa i Eleni, za divan studio( novo sve!), parking, internet, mirnija ulica (jer u Potosu nemate mirnu ulicu), centar (nazovimo to tako...) 30 sec hoda, plaza isto tako. Uglavnom, Periklis studio sve pohvale. A nagledali smo se svega taj dan. Od lux smestaja do vojnih cebadi... Kupili smo kod domacina i maslinovo domace ulje koje je fenomenalno! Iskreno, pomalo sam razocarana Tasosom, ali ovo letovanje je bilo ipak divno zbog divnih plaza i jos divnijeg mora. Stavila bih slike, ali ne umem :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Па, јел су вам ******* вратили депозит?

Верујте, Бојанина... Тасос је леп и без људи. Не везујте само острво са појединим ******* који тамо обитавају.

А зашто су Вас испалили "домаћини"? Зато што је ******** неко у међувремену дошао на врата и дао већи кеш на руке, а ви сте од тада на дугом грецком штапу. Дешавало се и дешаваће се.

Потос је последње место на Тасосу где бих летовао. Али, фама је превелика и многи људи падну на то.

Izmenjeno (elzner)
непримерено изражавање
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto je Potos losiji od Limenarije ili Limenasa? svi su na isti kalup..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Limenarija da, Limenas ne, koliko sam ja video.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874184
    Ukupno poruka