alexm

Potos - izbor smeštaja

2230 poruka u ovoj temi

Mislim da se dobro hvala net iz te vile - koliko mi je poznato.

Mateos,

Koja ti je agencija ??? :thankyou:

Pogledavši tvoj post ispod ovoga, da razjasnim da jesu u pitanju dve vile. Ova "naša", o kojoj pišemo je ta malo udaljenija Dimitris. :) Za internet se odnosilo na mene ili neki od post-ova iznad? Ako je za Dimitris, odlično, baš sam se pitao kako stvari stoje sa WiFi-em.

Što se tiče agencije, idemo preko Oktopoda, termin od 06.07. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze li mi neko reci koje cene da ocekujem na tasosu (ili tacnije koju cifru da nudim) sad pocetkom jula ako odem na boom?

za prosecan smestaj mi preko maila traze za studio 30+ eur, sto, po mom misljenju, uopste nije malo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Venetia je EXTRA smeštaj!Mi smo bili prezadovoljni i kada sledeći put budemo išli na Tasos sigurno će to biti ponovo u tu vilu.Plaćali smo 45 e,ako se ne varam od 15.07. i rezervisali preko Nikane,a istu vilu je radila i agencija Barcino sa svojim subagentima.Ima samo šest studija i kao što reče Biljana,jako brzo se rasproda.Sve je novo,čisto,iznenađujuće veliki studiji,a pogotovo terase,koje su mogu slobodno reći ogromne.Tendi na terasama nema,ali to nama nije smetalo jer sunce ih obasjava samo rano ujutro,a i onda se može naći malo hlada da se na miru doručkuje,dok su ostatak dana u potpunom hladu.U kupatilu u svako doba dana ima tople vode(znam da su neki u drugim delovima Potosa,pogotovo u samom centru imali problem sa vodom),a pritisak je uvek dobar. Uz to kupatila imaju i tuš kabine,što je u Grčkoj prava retkost.Kuhinje su opremljene standardno,ništa preterano,pa ako neko kuva malo češće i više razmislite o tome da ponesete i nešto od svojih šerpi.Tanjira,čaša i escajga ima dovoljno.Vlasnici,stariji bračni par koji žive u prizemlju kuće su ljubazni i nenemetljivi,spremni uvek da pomognu ako slučajno nešto zatreba.Oni i održavaju sobe,čišćenje svaka 2-3 dana,a menjanje posteljine i peškira svakih 4-5 dana.Dvorište je malo sa malim travnjakom na kom se nalazi par zezalica za nešto manju decu i ogromnom palmom u sredini.Parking postoji,ali samo za tri ili četiri automobila,a i to je diskutabilno.Mi,recimo,Astru karavan nismo mogli da parkiramo "normalno",jer bi zauzeli deo puta,a ako ga parkiramo malo ukoso,zauzimamo dva mesta.A ulica u kojoj se vila nalazi je "slepa" i toliko uska da dva automobila jedva mogu da se mimoiđu.O nekom okretanju i manevrisanju nema ni govora,tako da ili ulazak ili izlazak obavezno mora biti u rikverc.A s obzirom da je Venetia druga po redu vila u toj ulici,komšijski automobili dodatno komplikuju situaciju.Pošto smo mi od onih koji svaki dan koriste auto za obilazak prelepih plaža po Tasosu,već prvog dana smo odustali od parkiranja ispred vile i odlučili se da parkiramo ili na magistrali pa kroz crkveno dvorište do vile ili na obližnjem parkingu iza luna parka,koji se doduše naplaćuje 2e ali je bar sigurica, a i često se desi da brkica koji naplaćuje nije tamo pa ispadne super.U krugu od 100-150 metara se nalazi sve što vam je potrebno,tri marketa,pekara(obavezno probati bugacu sa kremom) u kojoj radi žena koja govori srpski,apoteka,benzinska pumpa,prodavnica pića,šetalište.Pošto je crkva(nedovršena) u neposrednoj blizini vile,vikendom,rano ujutru,kada počinju bogosluženja,u par navrata se čuju zvona.Nama to nije posebno smetalo,a naš četvorogodišnji sin se ne bi ni pomerio,a kamoli probudio.Inače,ulica u kojoj je vila je potpuno mirna i tiha,pogotovo noću.One koji letuju preko Barcina će verovatno obradovati podatak da je prošle godine simpatična i veoma ljubazna gospođica Iva,predstavnik ove agencije na Tasosu,svaki dan od 19 do 20 sati bila u vili i rešavala sve moguće probleme.Što se plaža tiče,gradska plaža je upravo kako je i Biljana napisala,na pet minuta od vile.Mi tamo nismo išli,a naši prijatelji koji su bili kažu da zna da bude velika gužva.Druga opcija,ako vam se ne ide kolima je plaža San Antonio,10-15 minuta od vile.Ona je u principu spojena sa gradskom plažom,ali je mnogo šira i duža,a samim tim i komotnija za boravak.A ako mene pitate,prava je šteta otići na Tasos i kupati se na gradskoj plaži,odnosno ne obići i ostale plaže,koje su,verujte prelepe.Uh,baš sam se raspisao. :komp: Dakle,J&M,ruzna78(totalno promašen nik :'( ) i ostali koji ste ovo leto u vili Venetia,a i na Tasosu uopšte,opušteno,napravili ste dobar izbor.Ako vam treba još neka informacija,slobodno pitajate. :hello:

Hvala,bas sam se obradovala vasem komentaru,jer i mi idemo u pomenutu vilu 5.-og septembra.Jedino me malo brine taj parking,ali,snaci cemo se. :happy:
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio ili ide ove godine u Vilu Franceska? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li neko ide u vilu Irida?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li neko ide u vilu Irida?

Mi smo bili ispod te vile ima i slike koje sam postavljao u FT.

Ako mislite na ovu vilu, spolja deluje dobro i uredno.

img2365.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to je ta....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas je pala odluka na kucnom savetu da idemo u Potos :) caka je sto bi trebali da krenemo već u subotu tako da bi 29.06 već bili tamo i plan je da imamo 10 nocenja..

Ono sto sam uspela da vidim po sajtovima agencija jeste da njihove ture krecu 27 juna ili kasnije 02,07 a mi nemamo toliko slobodnih dana..

Ako moze neko da mi pomogne da nadjem smestaj bila bih vam zahvalna. Ima nas troje (muz i ja i dete od 2.5 god) nismo puno zahtevni; smestaj treba da je blizu plaze, da ima kuhinju, da je cisto i da ima lep pogled na more..

Ako neko moze pomoci neka se javi.. Hvala puno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. :cmok: Planiram sa devojkom da u julu letujem u Potosu. Zainteresovani smo za vile Jorgos i Lambiri

. Ako je neko bio smesten ili zna nesto o ovim vilama bio bih

zahvalan da ovde napise nesto o njima. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Može li mi neko reći nešto o vili El Greco u Potosu? Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako se radi o novoj vili, onda su vlasnici braca koja drze najpoznatiji giros na ostrvu, sa istim nazivom- "El Greco"...nalazi se tacno iza ulicice u kojoj im se nalazi radnja...znaci, sam centar Potosa...ne znam vise od toga, mogu da se raspitam...

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili ispod te vile ima i slike koje sam postavljao u FT.

Ako mislite na ovu vilu, spolja deluje dobro i uredno.

img2365.jpg

Ja bila, odlicna vila bez greske ☺

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako se radi o novoj vili, onda su vlasnici braca koja drze najpoznatiji giros na ostrvu, sa istim nazivom- "El Greco"...nalazi se tacno iza ulicice u kojoj im se nalazi radnja...znaci, sam centar Potosa...ne znam vise od toga, mogu da se raspitam...

Da u pitanju je ta nova vila, ove godine prvi put primaju goste. Bilo bi divno ako se možete raspitati. Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima!

Rezervisala sam krajem jula vilu Maria Tsilo. Da li bi neko mogao nesto bliže da mi kaže o toj vili? Koliko sam shvatila lokacija je ok, ali nisam bas najbolje razumela kakve su to terase koje pripadaju sobi, ali su izvan. Inače, smeštaj je jako povoljan u odnosu na druge i to me malo plaši.

Takođe me zanima, ako neko ima uskustva u periodu kraj jula početak avgusta, vezano za parking mesta: Da li je zaista teško da se nadje?

Hvala unapred na odgovrima.

Pozdrav!

Da li neko moze nesto da mi kaze vezano za prethodni post?

Hvala.

Pozz.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поздрав свима. Девојка и ја путујемо 12.7. у Потос , и бићемо смештени у вили Грегорис ( у задњем тренутку смо и ту нашли место у том термину ) . Читајући тему од почетка наишли смо само на један упис о поменутој вили..па ако има неко неке информације , биле би добродошле :)

Хвала унапред.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26359
    Ukupno tema
    880281
    Ukupno poruka