alexm

Potos - izbor smeštaja

2230 poruka u ovoj temi

ja idem u anna star hotel pocetkom jula jel ima neko iskustva sa tim hotelom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A vila Kokinos,jel moguce da niko nije bio ili ne zna situaciju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U centru. Renovirana Prosle Ili pretprosle godine. Toliko znam. 3-5 minuta do plaze Jos manje do prodavnica I pekara, a u vrlo mirnoj ulici

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo od 7 jula u Potosu u Balkan haus jedva cekam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je to ovaj htl

img0189.jpg

img0190.jpg

onda vidite da izgleda prilicno novo i dobro sredjen. Ja sam se prosle godine sreo (slucajno) sa dvojicom kolega u Potosu, od kojih je jedan bio smesten u ovom hotelu. Covek je bio zadovoljan smestajem.

Sam hotel Vam je na izlazu iz Potosa, ali sve je to jako blizu centra, tj par stotina metara ili 6 - 7 min pesice od crkve i glavne raskrsnice. Htl je blizu plaze San Antonio koja je savrsena za kupanje jer nema guzve kao sto zna da bude na gradskoj u Potosu.

Izmenjeno (dimic_bata)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,da li neko zna nesto o villi Koula?Idemo tamo u Julu,i imamo bebu od godinu dana,pa nas zanima kako je opremljena,i kuhinja i sve,ako nesto nema da ponesemo.Hvala vam unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi,

da li je neko boravio u vili Sonia u Potosu? Vila Sonia se nalazi u sirem centru Potosa, kada dolazite iz pravca Limenarije, posle hotela Aleksandra beach skrecete u prvu ulicu koja se odvaja levo od magistrale. Nakon 100-ak metara je Vila Sonia sa leve strane puta.

Da li je neko boravio u ovom objektu posto sa nama na letovanje idu kumovi koji su "teski", a ja para za bolji smestaj nisam imala jer je uslov bio da imaju svoje kupatilo.Ovo je jedan od retkih objekata koji ima na duplex apartman i dva kupatila.

Cenim svaku pomoc, sliku i sl.

Nikana je okacila slike, ali nekako vise volim cuti informaciju iz prve ruke.

Inace, ovo je treci put da idemo na Tasos i pre smo boravili u bungalovima kod plaze Psili Amos - prava Ronbinzon varijanta sto najvise i volim.

Zahvaljujem se svima koji mogu pomoci i zelim lepo letovanje.

Izmenjeno (mbuba)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel i smeštaj je ok koliko sam ja video a bio sam tamo pre par dana, jeste na izlazu iz potosa ali nije ništa daleko ono što mi se nije dopalo jeste taj njihov deo plaže gde imaju svoje suncobrane ima dosta kamenja na ulasku u vodu, bazen im je ok, ali blizu vam je sa leve strane gledano ka moru San Antonio plaža koja je dobra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja samo mogu da dodam nesto negativno, a to je da je gazda odvratno bezobrazan lik, tako da je najbolje da vam ne zatreba nesto od njega ili da ne iskrsne neki problem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala svima na odgovorima,javljam se kad se vratim da prenesem utiske :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije joj to uopšte mana ... to je na putu za Theologos u mirnijem delu, a i celi Potos je dve ulice ... vila je sasvim solidna. Prošle godine sam razgovarala sa osobom koja je tamo već nekoliko poslednjih godina i baš, baš je zadovoljna.

Raspitao sam se još malo i pogledao detaljno google maps, mape uopšte, i tih 500m ravnim putem stvarno nije problem... Odlično, znači mi ova informacija da je sve u redu sa vilom Dimitris, hvala!

Ako je u pitanju vila koju sam video, nije mi se dopalo što su zajedničke terase.

Jedna dugačka terasa bez pregrada.

Da, biće da je ta vila, isto sam pomislio i ja, ali dok ne vidim i sam kako će to da se odrazi na boravak tamo, neću da kukam... Nadam se "u redu" komšijama. :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hteo bih da prenesem utiske iz vile Dimitris i Suzana,posto dsu neki trazili.Vile su novije i dosta su dobro opremljene.Ja sam smesten u Dimitrisu u prizemlju .Ceo dan je hladovina,terasa je prostrana.Bazen je malen,ali moze da posluzi za rashladjivanje.Do najblize plaze koja je neuredjena vodi takodje stari prasnjavi neuredjeni put oko60-70 metara.Tu je voda dosta plitka,za klince odlicna,plaza je peskovita sa vrlo malo kamencica.Vile nisu u Potosu kako agencije reklamiraju vec se nalaze na priblizno 800m od table sa natpisom Potos.Do samog mesta nema trotoara,pa je jedini nacin da se stigne prometnom magistralom koja se usput renovira.Parking je dovoljan da primi desetak automobila.Internet imaju u Suzani,dok u Dimitrisu nema,ali mozete da se snadjete,tako sto ce vam neko reci lozinku iz vile Suzana.Vreme je promenljivo,smenjuju se kisni i suncani periodi.Voda je ujutru dosta hladna,dok je posle podne podnosljiva.

Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno misli na vilu koja se nalazi na plaži San Antonio.

Druga vila Dimitris se nalazi levo od puta koji vodi ka Teologosu.

U blizini se nalaze vile Hermes i Dukas.

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima!

Rezervisala sam krajem jula vilu Maria Tsilo. Da li bi neko mogao nesto bliže da mi kaže o toj vili? Koliko sam shvatila lokacija je ok, ali nisam bas najbolje razumela kakve su to terase koje pripadaju sobi, ali su izvan. Inače, smeštaj je jako povoljan u odnosu na druge i to me malo plaši.

Takođe me zanima, ako neko ima uskustva u periodu kraj jula početak avgusta, vezano za parking mesta: Da li je zaista teško da se nadje?

Hvala unapred na odgovrima.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Niko nije bio u vili Sonia u Potosu? :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877874
    Ukupno poruka