alexm

Potos - izbor smeštaja

2230 poruka u ovoj temi

Da li neko zna ili je bio u vili Dimitris? Koliko znam ova vila se nalazi malo izdvojeno iz mesta, na oko 80m od plaze,ima bazen i veliko dvoriste,a do nje se nalazi vila Suzana. Pisite svaka informacija mi je vazna. Hvalaaa unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene interesuje markos studios. double room sa zajednickom kujnom. kakav im je net ako neko zna ...

hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima. Hteo bih da cujem iskustva ljudi koji su bili u vili Meandros u Potosu. Kakva je vila? Koliko je udaljena od plaze i setalista? Da li ima mesta za auto da se parkira u dvoristu i sl.? Hvala u napred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ratko, ta vila je OK, u centru je, sve ti je blizu (Potos je mali, sve je na par minuta hoda), a mesta u dvorištu za kola ima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ok.hvala puno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ratko,

Lična iskustva u vili Meandros nemam, ali je moj kolega s posla bio smešten u četvorokrevetnom studiju koga sam imao prilike da vidim i izgledao mi je sasvim pristojno. Ja sam bio smešten u vili pored (Naysika) i imam neke slike u vezi Vaših pitanja. Dakle, glavna ulica u Potosu i trotoar tj parking ispred vile Naysika, pravo napred (100m) je benz. pumpa i malo dalje (250m) centar sela tj raskrsnica ka selu Teologos. More i plaža je desno. U suštini je sve blizu u Potosu, nema puno pešačenja.

appmeandrospotos-1.jpg

Odmah pored ulaznog stepeništa Nayslike Vam je ulazna kapija tj dvorište Menadros kompleksa. Kapija se inače noću zaključava ali se može ući s donje strane kada se uveče vratite iz šetnje. Preko dana sam i ja tuda išao na plažu jer je prolaz kroz dvorište verovatno slobodan.

appmeandrospotos-2.jpg

Samo dvorište

appmeandrospotos-3.jpg

appmeandrospotos-4.jpg

Ispod ovakvog cvetnog aramnžmana je veliki zidani roštilj za goste, i crevo da malo operete pesak s nogu, a video sam da ljudi peru i kola?!

appmeandrospotos-5.jpg

Pogled na dvorište Meandros sa moje terase

appmeandrospotos-6.jpg

U samom dvorištu s leve strane imate mesta za automobil, rezervisano za goste naravno

appmeandrospotos-7.jpg

Sam komplex poseduje manje i veće app, tj za jednu, ili pak dve porodice u app ako idete s društvom

appmeandrospotos-8.jpg

Iza mojih ledja na sl ispod izlazite ka plaži koja je jako blizu

appmeandrospotos-9.jpg

Prolazite ulicom naniže, sa vrlo blagom nizbrdicom

appmeandrospotos-10.jpg

appmeandrospotos-11.jpg

Za par minuta stižete u dno ulice, kod restorana sa brzom hranom i sladoledom "Balkan food", gde treba da skrenete desno ka moru

appmeandrospotos-12.jpg

i tako nakon 5 min šetnje dolazite na kratko šetalište sa gomilom lepih resotorana prijatnog ambijenta a plaža i more su odmah ispod

appmeandrospotos-13.jpg

Verujem da sada imate sliku kako sve to spolja izgleda sa okolinom.

:):) :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bato, svaka ti čast!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovakav vid "objasnjenja" je najbolji i najupecatljiviji. Par slika uz par komentara...nista ne moze da koristi vise od ovoga. Odlicno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlicno. Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

apartmani LATROU na slikama sasvim zadovoljavajuce POMOC INFORMACIJE HVALA

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi put idem na Tasos i izabrala sam Potos. Znam da bez auta to nije to. Možda je glupo što pitam ali da li ima neko ko ide tamo od 17.06. a da želi da rentira auto pa da podelimo troškove?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :)

Uplatili smo smestaj u hotelu Potos,za boravak krajem jula.Da li je neko boravio u ovom hotelu?

svaka info.bi dobro dosla..s obzirom da idemo prvi put na Tasos sa dvoje dece.

u napred hvala... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i devojka uplacujemo preko viva travela ostale su vila jorgos,vila anastasia i vila lambiri.Jel zna neko gde se nalaze i kakve su svaka informacija veoma korisna HVALA

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pitala vec za lambiri ali niko ne odgovara, verovatno niko sa foruma nije bio tamo, a i ove ostale nisam primetila da spominju. Mi smo od 12. Juna preko viva travela, u kom terminu vi idete?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi idemo 02.jula u vilu jorgos ako ne ode do sutra.Ti ces se vratiti do tada pa ces preneti svoje utiske

Izmenjeno (ninkica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877871
    Ukupno poruka